Акції Metaplanet зростають після купівлі BTC

Акції Metaplanet зростають після купівлі BTC

Інвестори позитивно оцінюють перспективи накопичення монет у контексті японського ринку.

Акції японської компанії Metaplanet зросли на 10% відразу після оголошення про чергову (вже третю) купівлю біткоїнів. Про це свідчать дані Yahoo Finance.

Представники Metaplanet повідомили 11 червня про придбання 23,25 BTC на суму у понад $1,5 млн. Загальні ж біткоїн-резерви компанії досягли 141,07 BTC (близько $9,6 млн). Наразі компанія отримує нереалізований прибуток на свої біткоїн-інвестиції обсягом 4,5%.

Акції Metaplanet зростають після купівлі BTC
Динаміка акцій Metaplanet за 5 днів. Джерело: Yahoo Finance.

Біржові інвестори оптимістично розцінюють накопичення біткоїнів компанією як резервного активу. Зокрема акції компанії після оголошення про реалізацію Біткоїн-стратегії 9 квітня злетіли у п’ять разів.

Як купити чи продати біткоїни в Україні
Як купити чи продати біткоїни в Україні
Доступні та прості способи купівлі або продажу біткоїнів в Україні за гривні, ви...
Ігор Королишин 12 вересня 2022

Про компанію Metaplanet

Metaplanet Inc. є публічною японською компанією, акції якої котируються на Токійській фондовій біржі під тикером 3350. Раніше Metaplanet працювала під брендом Red Planet Japan зі спеціалізацією на бюджетних готелях. Однак нещодавно компанія зазнала значних стратегічних змін.

У відповідь на економічні проблеми в Японії (високий рівень державного боргу й ослаблення єни) Metaplanet змінила свою корпоративну стратегію, надавши пріоритет біткоїну. Компанія прийняла біткоїн як основний резервний актив і спрямовує надлишковий грошовий потік на накопичення монет.

Облік біткоїнів Metaplanet

Представники Metaplanet повідомили, що біткоїни, придбані для довгострокових цілей, будуть обліковуватися за собівартістю. Це забезпечить стабільність обліку в корпоративних документах. І навпаки, біткоїни, придбані для короткострокових цілей, будуть переоцінюватися щоквартально за ринковою вартістю.

Будь-які нереалізовані прибутки або збитки від цих короткострокових активів будуть відображатися у розділі неопераційних доходів звіту про прибутки та збитки. Таким чином компанія планує забезпечити прозорість і відповідність ринковим коливанням.

Владу США звинуватили у продажі 187 000 BTC за заниженою ціною Владу США звинуватили у продажі 187 000 BTC за заниженою ціною Наступному президенту США рекомендують створити стратегічний резерв з біткоїнів. Володимир Гришенко 18 червня 2024
Репер Дрейк втратив $500 000 у BTC через фінал НБА Репер Дрейк втратив $500 000 у BTC через фінал НБА Артист зробив ставку на «Даллас Маверікс», але перемогу здобула команда «Бостон Селтікс». Володимир Гришенко 18 червня 2024
Капіталізація майнінгових компаній досягла $23 млрд Капіталізація майнінгових компаній досягла $23 млрд Найбільше подорожчали акції Core Scientific і TeraWulf. Володимир Гришенко 18 червня 2024