Metaplanet виділить додатково $1,6 млн на купівлю біткоїнів

Metaplanet виділить додатково $1,6 млн на купівлю біткоїнів

Наразі японська компанія має у резерві 117,7 BTC, які оцінюються приблизно в $7,3 млн.

Японська публічна компанія Metaplanet Inc. вирішила додатково виділити 250 млн єн (близько $1,6 млн) на купівлю біткоїнів. Відповідне рішення було погоджено на засіданні ради директорів, пише Bitcoin Magazine.

Компанія також заявила, що біткоїни, придбані для довгострокових цілей, будуть обліковуватися за собівартістю, що забезпечить стабільність обліку в часі. І навпаки, біткоїни, придбані для короткострокових цілей, будуть переоцінюватися щоквартально за ринковою вартістю.

Будь-які нереалізовані прибутки або збитки від цих короткострокових активів будуть відображатися в розділі неопераційних доходів звіту про прибутки та збитки, що забезпечить прозорість і відповідність ринковим коливанням.

Такої стратегії дотримується ціла низка компаній у всьому світі, що підкреслює зростаюче визнання біткоїна як стратегічного і цінного класу активів.

Стратегія Metaplanet

Компанія Metaplanet вирішила частину своїх резервів перевести у біткоїни. Мета цієї інвестиційної стратегії є хеджування від погіршення боргового тягаря Японії та швидкого знецінення єни.

План фірми полягає не тільки в тому, щоб зміцнити свої баланси, а й отримати від цього вигоду. Саме тому біткоїн розглядається як безпечна альтернатива хеджування від інфляції. Як відомо, лідером у цьому напрямку є американська компанія MicroStrategy, але Metaplanet Inc. прагне стати першопрохідцем серед корпорацій з впровадження біткоїна в Японії та на азійському ринку.

Що робить Біткоїн цінним?
Що робить Біткоїн цінним?
Біткоїн — перша у світі децентралізована цифрова валюта. Його цінність насампере...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Які резерви Metaplanet

Наразі Metaplanet Inc. має у резерві 117,7 біткоїнів, які оцінюються приблизно в $7,3 млн. Востаннє, 10 травня, компанія повідомляла, що купила 19,87 BTC.

Тепер біткоїн-активи складають приблизно третину її загальної ринкової капіталізації.

Владу США звинуватили у продажі 187 000 BTC за заниженою ціною Владу США звинуватили у продажі 187 000 BTC за заниженою ціною Наступному президенту США рекомендують створити стратегічний резерв з біткоїнів. Володимир Гришенко 18 червня 2024
Репер Дрейк втратив $500 000 у BTC через фінал НБА Репер Дрейк втратив $500 000 у BTC через фінал НБА Артист зробив ставку на «Даллас Маверікс», але перемогу здобула команда «Бостон Селтікс». Володимир Гришенко 18 червня 2024
Капіталізація майнінгових компаній досягла $23 млрд Капіталізація майнінгових компаній досягла $23 млрд Найбільше подорожчали акції Core Scientific і TeraWulf. Володимир Гришенко 18 червня 2024