Клієнти найбільшого банку Бразилії тепер можуть торгувати BTC

Клієнти найбільшого банку Бразилії тепер можуть торгувати BTC

Відповідне рішення Itaú Unibanco прийняв після щотижневих опитувань клієнтів.

Найбільший банк у Латинській Америці Itaú Unibanco відкрив доступ до торгівлі біткоїнами для всіх клієнтів своєї інвестиційної платформи Íon. Про це повідомляє бразильська газета Valor Econômico.

Як розповів голова відділу цифрових активів Itaú Гуто Антунеш, для того щоб почати торгувати біткоїнами, треба для початку встановити застосунок Íon на свій гаджет. Рішення банку про надання можливості BTC-торгівлі було прийнято після щотижневих опитувань клієнтів, які схвально виказали своє ставлення щодо головного цифрового активу.

Антунеш підкреслив, що Itaú вирішив розробляти безпеку гаманців клієнтів власними силами, а не передавати її на аутсорсинг.

«Ми співпрацюємо з Liqi, але це не стосується зберігання. Все рішення для зберігання розробили та впровадили всередині Itaú з урахуванням наших фідуціарних обов'язків», - заявив представник банку.

Що треба знати про Itaú Unibanco

Itaú Unibanco – бразильська банківська компанія, заснована 4 листопада 2008 року в результаті злиття двох найбільших фінансових установ у країні Holding Itaú Bancos та Unibanco. Сьогодні мережа банку представлена ​​у 18 країнах, обслуговує 56 млн роздрібних клієнтів та 21 000 корпоративних, налічує понад 4000 відділень.

Itaú Unibanco вперше вийшов на ринок цифрових активів наприкінці 2023 року, запустивши торгові послуги для обраних клієнтів. Банк прагне конкурувати на бразильському ринку з місцевими компаніями, такими як біржа MB, підрозділ цифрових активів BTG Pactual Mynt та глобальними гравцями, такими як Binance.

Де та як торгувати біткоїнами в Україні
Де та як торгувати біткоїнами в Україні
Торгівля та інвестиції в біткоїн можуть бути чудовим способом заробити або примн...
Ігор Королишин 04 квітня 2023

Регулювання Біткоїн-індустрії в Бразилії

У Бразилії до кінця цього року центральний банк пообіцяв розробити регуляторну базу для біткоїна та криптовалют. Розробка цієї нормативно-правової бази буде розділена на кілька етапів. Поетапне розгортання – крок, який забезпечив би вкрай необхідну ясність для емітентів токенів і постачальників послуг віртуальних активів (VASP).

Біткоїн дорожчає після замаху на Трампа Біткоїн дорожчає після замаху на Трампа Попри інцидент, кандидат на посаду президента США таки виступить на конференції Bitcoin 2024. Володимир Гришенко 15 липня 2024
BTC-гаманець уряду Німеччини спорожнів BTC-гаманець уряду Німеччини спорожнів Багато років на балансі країни зберігалися 50 000 біткоїнів. Володимир Гришенко 15 липня 2024
Кити скористалися падінням ринку та придбали біткоїнів на $4,3 млрд Кити скористалися падінням ринку та придбали біткоїнів на $4,3 млрд Великі власники BTC поповнюють резерви найшвидшими темпами з квітня 2023 року. Володимир Гришенко 15 липня 2024