Riot Platforms збільшує свою частку у Bitfarms

Riot Platforms збільшує свою частку у Bitfarms

Американський майнер купив додатково ще понад 1,4 млн акцій конкурента.

Американська майнінгова компанія Riot Platforms придбала ще понад 1,4 млн акцій конкурента з Канади Bitfarms за ціною близько $2,70 за акцію, заплативши $3,87 млн. Про це пише The Block.

Тепер Riot Platforms володіє 57,62 млн акцій Bitfarms, або близько 14%. Це черговий крок цієї компанії у спробі поглинання Bitfarms.

Слід зауважити, що акції Bitfarms виросли на 15% після того, як компанія заявила, що у 2025 році її хешрейт перевищить 35 EH/s завдяки розробці свого першого масштабного майнінгового майданчика в Сполучених Штатах.

Згідно з планом канадського майнера, якщо якась компанія акумулює понад 15% акцій Bitfarms після 20 червня і до 10 вересня, майнер випустить нові акції, «розбавляючи» таким чином частку цієї компанії. Після 10 вересня поріг буде знижений до 20%, якщо будь-яка спроба поглинання буде відповідати певним умовам.

Своєю чергою генеральний директор Riot Platforms Джейсон Лес розкритикував останні плани Bitfarms щодо блокування поглинання.

«Замість того, щоб співпрацювати з нами в приватному порядку і добросовісно, Bitfarms відреагував на це впровадженням позаринкової «отруйної пігулки» з тригером набагато нижче звичайного 20% порогу», - прокоментував дії Bitfarms Лес.

Що хоче Riot Platforms

Минулого місяця з’явилась інформація, що Riot Platforms намагалася придбати Bitfarms приблизно за $950 млн. Ринкова капіталізація Riot Platforms становить $3,17 млрд, в той час, як капіталізація Bitfarms – близько $1 млрд.

У зв’язку з ситуацією, що склалася, Riot Platforms збирається вимагати проведення спеціальних зборів акціонерів Bitfarms, на яких має намір призначити кількох незалежних директорів до складу ради директорів. За словами представників американского майнера, об'єднана компанія мала б найбільшу потужність серед усіх публічних майнерів біткоїнів, що значно посилила б її позиції на ринку.

Що таке майнінг біткоїнів?
Що таке майнінг біткоїнів?
Найпопулярніші питання, що виникають у людей стосовно Біткоїна, пов’язані з похо...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Що відбувається з Bitfarms

Останнім часом компанія Bitfarms переживає не найкращі часи. За підсумками травня 2024 року її доходи знизилися на 42% через халвінг та несприятливі погодні умови. Загалом енергетичні витрати компанії на видобуток одного біткоїна зросли на рекордні 45%.

Біткоїн дорожчає після замаху на Трампа Біткоїн дорожчає після замаху на Трампа Попри інцидент, кандидат на посаду президента США таки виступить на конференції Bitcoin 2024. Володимир Гришенко 15 липня 2024
BTC-гаманець уряду Німеччини спорожнів BTC-гаманець уряду Німеччини спорожнів Багато років на балансі країни зберігалися 50 000 біткоїнів. Володимир Гришенко 15 липня 2024
Кити скористалися падінням ринку та придбали біткоїнів на $4,3 млрд Кити скористалися падінням ринку та придбали біткоїнів на $4,3 млрд Великі власники BTC поповнюють резерви найшвидшими темпами з квітня 2023 року. Володимир Гришенко 15 липня 2024