Riot Platforms хотіла поглинути конкурента Bitfarms

Riot Platforms хотіла поглинути конкурента Bitfarms

Об'єднана компанія мала б найбільшу потужність серед усіх публічних майнерів.

Майнінгова компанія Riot Platforms, яка базується в Колорадо, спробувала поглинути канадську фірму Bitfarms зі значною надбавкою до ціни акцій і оприлюднила свої наміри, після того, як її пропозицію відхилили. Про це повідомляє Cointelegraph.

Зокрема, компанія Riot, яка володіла часткою Bitfarms в 9,25%, запропонувала акціонерам комбіновані грошові кошти та звичайні акції, що загалом становило близько $950 млн, або 24% премії до середньозваженої за обсягом місячної ціни акцій Bitfarms станом на 24 травня 2024 року. При цьому, акціонерам Bitfarms належало б близько 17% акцій об'єднаної компанії.

У заяві Riot також йдеться, що пропозиція «надала б акціонерам Bitfarms потенціал для створення вартості в майбутньому завдяки участі у фінансово та комерційно сильнішій компанії з чітко визначеною стратегією, очолюваній сформованою та перевіреною командою менеджерів».

За словами представників Riot, об'єднана компанія мала б найбільшу потужність серед усіх публічних майнерів біткоїнів «з 1 ГВт поточної потужності та 19,6 EH/s поточної потужності самостійного видобутку, до 1,5 ГВт потужності та 52 EH/s потужності самостійного видобутку до кінця року».

Що відбувається з Bitfarms

У 2023 році Bitfarms має невтішні фінансові результати в річному обчисленні, оскільки почала дороге технічне оновлення в межах підготовки до халвінгу. Аналітики очікували, що компанія покаже хороші результати після цієї події. Однак її квітневий прибуток впав на 29% порівняно з аналогічним періодом минулого року.

Крім того, керівництво Bitfarms зараз знаходиться в перехідному періоді, оскільки шукає нового генерального директора. Компанія оголосила про свої пошуки 25 березня, тодішній генеральний директор і президент Джеффрі Морфі висловив свою «повну впевненість в тому, що управлінська команда буде успішною в досягненні цілей».

Спочатку Bitfarms мала намір залишити Морфі на посаді, поки шукала йому заміну. Але 10 травня Морфі подав до суду на компанію за порушення контракту, неправомірне звільнення та відшкодування збитків, вимагаючи $27 млн. Bitfarms звільнила його 13 травня і тимчасово призначила на його місце голову і співзасновника Ніколя Бонту.

Чи прибутковий майнінг біткоїнів?
Чи прибутковий майнінг біткоїнів?
Майнінг біткоїнів — це головний процес усієї мережі, що перевіряє транзакції, за...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Майнінгові потужності Bitfarms

12 квітня Bitfarms завершила перший етап з модернізації своїх дата-центрів у Квебеці, встановивши у канадській провінції додатково понад 5000 майнерів Bitmain T21. Наразі Bitfarms має 11 діючих об'єктів з видобутку біткоїнів та два на стадії розробки. Всі об’єкти розташовуються у Канаді, США, Парагваї та Аргентині.

У другому кварталі 2024 року Bitfarms планує доставити понад 30 000 додаткових T21 на поточні майданчики компанії, в тому числі на нову локацію в Пасо-Пе, Парагвай. Компанія очікує швидкого збільшення хешрейту, одночасно досягаючи цілей у 21 EH/s у 2024 році.

Владу США звинуватили у продажі 187 000 BTC за заниженою ціною Владу США звинуватили у продажі 187 000 BTC за заниженою ціною Наступному президенту США рекомендують створити стратегічний резерв з біткоїнів. Володимир Гришенко 18 червня 2024
Репер Дрейк втратив $500 000 у BTC через фінал НБА Репер Дрейк втратив $500 000 у BTC через фінал НБА Артист зробив ставку на «Даллас Маверікс», але перемогу здобула команда «Бостон Селтікс». Володимир Гришенко 18 червня 2024
Капіталізація майнінгових компаній досягла $23 млрд Капіталізація майнінгових компаній досягла $23 млрд Найбільше подорожчали акції Core Scientific і TeraWulf. Володимир Гришенко 18 червня 2024