Bitfarms розмістила у Канаді ще 5000 майнерів

Bitfarms розмістила у Канаді ще 5000 майнерів

Розміщення нових пристроїв допомогло підвищити енергоефективність дата-центрів на 51%.

Майнінгова компанія Bitfarms Ltd 12 квітня завершила перший етап з модернізації своїх дата-центрів у Квебеці, встановивши у канадській провінції додатково понад 5000 майнерів Bitmain T21. Про це повідомляється на сайті Bitfarms.

«Встановлення нових майнерів Bitmain підвищило енергоефективність приблизно на 51% на наших фермах у Гарлоку та Фарнхемі. Покращення енергоефективності демонструє трансформаційний характер нашого плану модернізації й те, наскільки добре він позиціює Bitfarms напередодні та після халвінгу», - сказав президент Bitfarms Джефф Морфі.

Загалом у Гарлоку компанія встановила 3168 Т21, у Фарнхемі – 1710 T21 і 100 гідромайнерів M53S+. У другому кварталі 2024 року Bitfarms планує доставити понад 30 000 додаткових T21 на поточні майданчики компанії, в тому числі на нову локацію в Пасо-Пе, Парагвай.

«Використовуючи наші наявні потужності та силу нашої операційної команди, Bitfarms вже забезпечила енергією понад 5000 T21, а зараз триває установка на нашому третьому майданчику. Оскільки в цьому кварталі ми розгортаємо ще 30 000 майнерів, ми очікуємо швидкого збільшення хешрейту, одночасно досягаючи наших цілей 12 EH/s та 21 EH/s у 2024 році», - зауважив директор Bitfarms Бен Ганьон.

Про Bitfarms Ltd.

Компанія Bitfarms була заснована 2017 року, зараз надає обчислювальні потужності кільком майнінговим пулам, від яких отримує оплату в біткоїнах. Bitfarms розробляє, володіє та управляє майнінговими фермами з власним менеджментом та власними електротехнічними, монтажними службами та численними центрами технічного ремонту на місцях.

Наразі Bitfarms має 11 діючих об'єктів з видобутку біткоїнів та два на стадії розробки. Всі об’єкти розташовуються у Канаді, США, Парагваї та Аргентині. Працюючи переважно на екологічно чистих гідроелектростанціях та за довгостроковими контрактами на електроенергію, Bitfarms прагне використовувати стійку і часто недозавантажену енергетичну інфраструктуру.

Обладнання для майнінгу біткоїнів
Обладнання для майнінгу біткоїнів
Обладнання для майнінгу біткоїнів, також відоме як майнінг-ферми, є обчислювальн...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Яка ситуація у галузі

Майнінгові компанії в очікуванні халвінгу, який має відбутися за кілька днів, почали активно продавати свої запаси біткоїнів. За підрахунками експертів, за останні пів року майнери сумарно продали BTC на $124 млрд, тепер їх резерви скоротилися до 1,8 млн біткоїнів.

Біржу Bybit підозрюють у неплатоспроможності Біржу Bybit підозрюють у неплатоспроможності Керівництво торговельного майданчика відкидає звинувачення й прагне довести, що всі кошти знаходяться на місці. Володимир Гришенко 23 травня 2024
Сема Бенкмана-Фріда переводять до нової в’язниці Сема Бенкмана-Фріда переводять до нової в’язниці Де знаходиться нове місце ув’язнення – не розголошується, але, за попередніми даними, десь у Каліфорнії. Володимир Гришенко 23 травня 2024
Акції Metaplanet за тиждень виросли на 158% Акції Metaplanet за тиждень виросли на 158% Швидкому зростанню капіталізації компанії сприяє вдало обрана інвестиційна модель Біткоїн-стратегії. Володимир Гришенко 23 травня 2024