Павло Дуров розповів про свої біткоїни

Павло Дуров розповів про свої біткоїни

Засновник месенджера Telegram Павло Дуров розповів про свої біткоїни в інтерв’ю журналісту Такеру Карлсону.

У засновника месенджера Telegram Павла Дурова є кілька сотень мільйонів у доларах і біткоїнах. Про це він заявив під час інтерв’ю з американським журналістом Такером Карлсоном.

Дуров вважає себе забезпеченою людиною, на його рахунках вже 10 років зберігається кілька сотень мільйонів у доларах та біткоїнах, які він не поспішає витрачати.

«І я з ними нічого не роблю. У мене немає нерухомості, літаків або яхт. І я не думаю, що цей спосіб життя для мене», - підкреслив засновник Telegram.

Дуров зауважив, він цінує насамперед свободу, тому не обтяжує себе розкішшю, а весь свій час хоче присвятити роботі над месенджером, тому все інше буде його тільки відволікати.

Біткоїни Дурова та Telegram

З попередніх інтерв’ю Павла Дурова стало відомо, що наприкінці 2013 року він придбав 2000 BTC за курсом $750, витративши на це $1,5 млн. Торік про свої BTC бізнесмен згадав у контексті досягнень месенджера.

За його словами, щодня в Telegram реєструється понад 2,5 млн нових користувачів, а кількість активних користувачів станом на 2024 рік перевищила 900 млн.

Що робить Біткоїн цінним?
Що робить Біткоїн цінним?
Біткоїн — перша у світі децентралізована цифрова валюта. Його цінність насампере...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Хто ще купує біткоїни

Останнім часом купувати біткоїни почали уряди, й роблять це вони потайки. Як помітили представники Біткоїн-спільноти, влада невідомої юрисдикції придбала нещодавно 59 000 біткоїнів.

Про таємну закупівлю BTC урядами згадував раніше і колишній агент Агентства національної безпеки (АНБ) Едвард Сноуден.

Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Німеччина розпродала всі свої біткоїни, а Metaplanet докупила ще, рішення з нульовим розголошенням адаптували до блокчейну Біткоїна, Крейг Райт визнав, що він не Сатоші Накамото, кити збільшують BTC-запаси. Володимир Гришенко 19 липня 2024
Курс біткоїна за тиждень: стале відновлення Курс біткоїна за тиждень: стале відновлення Головний цифровий актив демонструє позитивний тренд, попри розподіл монет клієнтам біржі Mt. Gox. Дмитро Харьков 19 липня 2024
Брати Вінклвосси задонатили BTC кандидату в сенатори Брати Вінклвосси задонатили BTC кандидату в сенатори Близнюки пожертвували $1 млн у біткоїнах на кампанію Джона Дітона, який має намір стати сенатором США від штату Массачусетс. Володимир Гришенко 19 липня 2024