Павло Дуров зізнався, що все ще зберігає біткоїни

Павло Дуров зізнався, що все ще зберігає біткоїни

Біткоїн-інвестором бізнесмен став ще наприкінці 2013 року.

Засновник месенджера Telegram Павло Дуров має у власності «кілька біткоїнів». Про це він повідомив у себе в Telegram-каналі.

Про свої BTC-активи бізнесмен згадав у контексті досягнень месенджера. За його словами, щодня в Telegram реєструється понад 2,5 млн нових користувачів, а кількість активних користувачів перевищила 800 млн.

«Сотні мільйонів людей підписалися на Telegram, тому що їм потрібна була незалежна платформа для обміну повідомленнями, яка ставила б своїх користувачів на перше місце», – заявив він.

Дуров наголосив, що не купує «будинки та літаки», натомість зосередився на роботі, «нічим не володіючи, окрім Telegram і кількох біткоїнів».

Варто зазначити, що наприкінці 2013 року майбутній засновник Telegram придбав 2000 BTC за курсом $750, витративши на це $1,5 млн.

Як не втратити ваші біткоїни
Як не втратити ваші біткоїни
Біткоїн-індустрія може бути небезпечною для недосвідчених користувачів. Розберем...
Ігор Королишин 25 листопада 2022

Маск і Twitter

Засновник компаній SpaceX і Tesla Ілон Маск наприкінці жовтня 2022 року закрив угоду з придбання соціальної мережі Twitter за $44 млрд. Серед пайових інвесторів також була біржа Binance, яка виділила для цього $500 млн.

Компанії в США хочуть зобов'язати звітувати про LN-транзакції Компанії в США хочуть зобов'язати звітувати про LN-транзакції Запропонований законопроєкт має «захистити від маніпуляцій та шахрайства» на ринку. Володимир Гришенко 29 вересня 2023
Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Біткоїн у Китаї стає дедалі легальнішим, SEC продовжує відкладати заявки на біткоїн-ETF, MicroStrategy нарощує запаси BTC, Human Rights Foundation роздасть гранти, майнери видобули «зламаний» блок, в Україні правоохоронців навчатимуть шукати цифрові активи, у Coinbase виявили майже 1 млн BTC. Володимир Гришенко 29 вересня 2023
У Казахстані майнери вимагають знизити ціни на електроенергію У Казахстані майнери вимагають знизити ціни на електроенергію Інакше майнінгові компанії обіцяють остаточно згорнути свою діяльність. Володимир Гришенко 29 вересня 2023