Павло Дуров зізнався, що все ще зберігає біткоїни

Павло Дуров зізнався, що все ще зберігає біткоїни

Біткоїн-інвестором бізнесмен став ще наприкінці 2013 року.

Засновник месенджера Telegram Павло Дуров має у власності «кілька біткоїнів». Про це він повідомив у себе в Telegram-каналі.

Про свої BTC-активи бізнесмен згадав у контексті досягнень месенджера. За його словами, щодня в Telegram реєструється понад 2,5 млн нових користувачів, а кількість активних користувачів перевищила 800 млн.

«Сотні мільйонів людей підписалися на Telegram, тому що їм потрібна була незалежна платформа для обміну повідомленнями, яка ставила б своїх користувачів на перше місце», – заявив він.

Дуров наголосив, що не купує «будинки та літаки», натомість зосередився на роботі, «нічим не володіючи, окрім Telegram і кількох біткоїнів».

Варто зазначити, що наприкінці 2013 року майбутній засновник Telegram придбав 2000 BTC за курсом $750, витративши на це $1,5 млн.

Як не втратити ваші біткоїни
Як не втратити ваші біткоїни
Біткоїн-індустрія може бути небезпечною для недосвідчених користувачів. Розберем...
Ігор Королишин 25 листопада 2022

Маск і Twitter

Засновник компаній SpaceX і Tesla Ілон Маск наприкінці жовтня 2022 року закрив угоду з придбання соціальної мережі Twitter за $44 млрд. Серед пайових інвесторів також була біржа Binance, яка виділила для цього $500 млн.

У Фінляндії обігріватимуть будинки теплом від майнінгу У Фінляндії обігріватимуть будинки теплом від майнінгу Для реалізації ініціативи Hashlabs Mining збирається використовувати пристрої ASIC WhatsMiner M63S. Володимир Гришенко 23 квітня 2024
Grayscale хоче запустити біткоїн-фонд із найнижчою комісією Grayscale хоче запустити біткоїн-фонд із найнижчою комісією Компанія передасть новому фонду 10% активів під управлінням GBTC, які оцінюються у майже $20 млрд. Володимир Гришенко 23 квітня 2024
Оновлено дані по виплатах жертвам Mt. Gox Оновлено дані по виплатах жертвам Mt. Gox Кошти надходять на банківські рахунки користувачів через місяць після оновлення таблиці. Володимир Гришенко 23 квітня 2024