Ілон Маск купив Twitter

Ілон Маск купив Twitter

Угоду оцінюють у $44 млрд, частину цієї суми виділила біткоїн-біржа Binance.

Засновник компаній SpaceX та Tesla Ілон Маск закрив угоду з придбання соціальної мережі Twitter за $44 млрд. Про це він повідомив на своїй сторінці у соцмережі.

«Пташка вільна», – прокоментував він закриття угоди.

Напередодні кілька банків почали перераховувати кошти на спеціальний рахунок для фінансування покупки. Серед пайових інвесторів також була біржа Binance, яка виділила для цього $500 млн.

«Ми раді, що можемо допомогти Ілону реалізувати нове бачення Twitter», - заявив своєю чергою засновник Binance Чанпен Чжао.

Що тепер буде з Twitter

Маск планує зробити соцмережу більш інноваційною, доброзичливою та гостинною. Він також пообіцяв послабити правила модерації контенту на платформі та зняти колишні блокування.

Крім цього, мільярдер ще влітку заявив, що хоче інтегрувати в соцмережу цифрові платежі.

«Було б розумно інтегрувати цифрові платежі в Twitter, щоб можна було легко відправляти гроші туди й назад», – сказав він.

Варто зазначити, що колишній глава Twitter Джек Дорсі ще минулого року анонсував плани інтегрувати біткоїн у сервіси соцмережі.

Що таке Біткоїн?
Що таке Біткоїн?
Біткоїн — це цифрові гроші, які не контролюються жодним банком, компанією чи люд...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Tesla та біткоїни

Виробник електромобілів Tesla, що належить американському бізнесменові Ілону Маску, нещодавно випустив фінансовий звіт за третій квартал 2022 року. Згідно з документом, на рахунку компанії все ще знаходиться близько 10 800 BTC.

Таким чином, Tesla за останній квартал не продавала біткоїни, а лише зберігала їх. Сьогодні вартість її цифрових активів залишилася на рівні $218 млн, як і у другому кварталі 2022 року.

Terraform Labs погодилася сплатити штраф у $4,5 млрд Terraform Labs погодилася сплатити штраф у $4,5 млрд До Квон зміг досягти принципової угоди з американським регулятором. Володимир Гришенко 13 червня 2024
Байден розглядає можливість приймати BTC-донати Байден розглядає можливість приймати BTC-донати Команда нинішнього президента США, ймовірно, хоче поповнити свій бюджет коштом Біткоїн-спонсорів. Володимир Гришенко 13 червня 2024
Накопичення біткоїн-китів досягли чотирирічного максимуму Накопичення біткоїн-китів досягли чотирирічного максимуму Аналітики не виключають, що це може бути ознакою чергового бичачого ралі. Володимир Гришенко 13 червня 2024