Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна

Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна

Українська влада накопичує BTC, біткоїн популярніший за срібло, біткоїн-резерви Tether зросли, кит переказав близько 50 000 BTC, Польща взялася за біткоїн-регулювання, курс BTC впав, у США меншає біткоїн-кандидатів на пост президента.

Уряд України накопичив $2 млн у біткоїнах

На офіційних біткоїн-адресах Кабінету міністрів України накопичилося 46 351 BTC, що є третім показником у світі після урядів США та Китаю.

Біткоїн-активи уряду України становлять близько $1,99 млн за поточними цінами.

Біткоїн стає популярнішим за срібло

Після лише тижня торгівлі біткоїн-ETF перевищили за обсягом активів під управлінням (AUM) ETF на срібло США.

Раніше срібло посідало друге місце серед товарних ETF за обсягом AUM у США. Однак, за даними CC15Capital, спотові біткоїн ETF-фонди, включаючи конверсію трасту GBTC компанії Grayscale, зараз володіють приблизно 647 651 BTC, що становить $27,5 млрд в AUM.

Резерви Tether зросли на 8888 BTC

Компанія Tether наприкінці четвертого кварталу докупила 8888 BTC на суму $380 млн. Компанія стабільно купує біткоїни щокварталу. Вперше Tether розкрила інформацію про свої біткоїн-активи у травні 2023 року в межах свого фінзвіту за перший квартал.

Згідно з відкритою інформацією, компанію можна віднести на 11-те місце серед найбільших власників біткоїнів.

Кит переказав майже 50 000 BTC, які «спали» понад п'ять років

У вівторок, 16 січня, невідома біткоїн-адреса перемістила 49 866 BTC (понад $2,1 млрд), що лежали без руху п'ять-сім років.

Середня ціна за монету 5-7-річної давнини становить $6672, що є дуже низькою ціною для покупки. У сервісі CryptoQuant повідомили, що ці біткоїни не були відправлені на біржу.

Курс біткоїна падає на тлі ліквідацій трейдерів

Введення біржових фондів (ETF) у США мало неоднозначний вплив на ринок: після початкового сплеску курсу стався різкий розворот і падіння до $42 600.

Волатильність цін призвела до значних ліквідацій як довгих, так і коротких ф'ючерсних контрактів на біткоїн. Їхній сумарний обсяг досяг $83 млн. Загальний збиток щодо різних ф'ючерсних продуктів становив $230 млн.

З президентських перегонів у США вибув біткоїн-кандидат

Кандидат від республіканців, який виступає на підтримку Біткоїна, Вівек Рамасвамі вибув з передвиборчих перегонів на пост президента США, завершивши свою кампанію, що тривала майже рік.

Виступаючи 16 січня на пресконференції в Де-Мойні, штат Айова, Рамасвамі повідомив своїх прихильників, що більше не балотуватиметься у президенти.

Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Трамп приїде на Bitcoin 2024, від біткоїн-резервів Німеччини залишилось небагато, трейдери у збитках через падіння курсу BTC, Metaplanet купила ще 43 біткоїна, індекс жадібності й страху на півторарічному мінімумі, серед країн з прийняття BTC лідирує Аргентина. Володимир Гришенко 12 липня 2024
Акції Iris Energy падають після того, як її порівняли з Toyota Prius Акції Iris Energy падають після того, як її порівняли з Toyota Prius Експерти Culper Research вважають, що акції майнера «дико переоцінені» і мали б коштувати на 52%-79% менше. Володимир Гришенко 12 липня 2024
Курс біткоїна за тиждень: помірний оптимізм Курс біткоїна за тиждень: помірний оптимізм Головний цифровий актив продовжує стало відновлюватися, попри продажі монет урядом Німеччини. Дмитро Харьков 12 липня 2024