З президентських перегонів у США вибув Біткоїн-кандидат

З президентських перегонів у США вибув Біткоїн-кандидат

Вівек Рамасвамі оголосив про закінчення своєї президентської кампанії та пообіцяв підтримувати Дональда Трампа.

Кандидат від республіканців, який виступає на підтримку Біткоїна, Вівек Рамасвамі вибув із передвиборчихіі Cointelegraph.

Виступаючи 16 січня на пресконференції в Де-Мойні, штат Айова, Рамасвамі повідомив своїх прихильників, що більше не балотуватиметься у президенти.

«З цього моменту ми зупиняємо президентську кампанію. Я не маю можливості стати наступним президентом, якщо в цій країні не станеться того, чого ми не хочемо. У цій гонці має бути кандидат, для якого Америка понад усе», – заявив екскандидат.

Він також додав, що підтримуватиме у президентських перегонах Дональда Трампа.

Президентська Біткоїн-кампанія

Вівек Рамасвамі з'явився у президентських перегонах як відносно невідомий кандидат, але він привернув увагу Біткоїн-спільноти завдяки своїм політичним пропозиціям щодо головного цифрового активу.

16 листопада він представив документ «Три свободи криптовалют», у якому обіцяв звільнити розробників від відповідальності за дії людей, які використовують їхній код.

На його думку, децентралізована природа Біткоїна кидає виклик централізованим фінансовим системам, викликаючи занепокоєння серед державних установ. Крім того, Рамасвамі негативно висловився про запуск біткоїн-ETF за заявкою компанії BlackRock, яку назвав «щупальцем уряду».

Що таке Біткоїн?
Що таке Біткоїн?
Біткоїн — це цифрові гроші, які не контролюються жодним банком, компанією чи люд...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Хто ще з американських кандидатів підтримує Біткоїн

На пост президента США залишилися лише два політики, які будують свої кампанії на симпатії представників Біткоїн-спільноти. Це незалежний кандидат Роберт Кеннеді – молодший і кандидат від республіканців Рон ДеСантіс.

Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Ралі біткоїна, MicroStrategy поповнює запаси BTC, гіганти з Волл-стріт зацікавилися біткоїн-ETF, Сноуден розповів про таємну купівлю урядом BTC, в Україні біткоїнам віддають перевагу правоохоронці, влада США перемістила BTC на $1 млрд, Hut 8 розширює бізнес у Техасі. Володимир Гришенко 01 березня 2024
Акції майнерів дешевшають всупереч зростанню біткоїна Акції майнерів дешевшають всупереч зростанню біткоїна На думку аналітиків, така ситуація може бути пов'язана з майбутнім халвінгом. Володимир Гришенко 01 березня 2024
Стало відомо, чому курс BTC перестав зростати Стало відомо, чому курс BTC перестав зростати Інвестори вивели із фонду GBTC майже $600 млн, що безпосередньо вплинуло на ринок. Володимир Гришенко 01 березня 2024