Coinbase хоче відкрити нову біржу

Coinbase хоче відкрити нову біржу

Нова платформа працюватиме за межами США, зосередившись на глобальних клієнтах.

Біржа Coinbase веде переговори з інституційними інвесторами щодо відкриття нового торговельного майданчика за межами США. Про це повідомляє Bloomberg.

Планується, що альтернативна платформа Coinbase зосередиться на обслуговуванні глобальних клієнтів. Це дозволить обійти численні обмеження, запроваджені регуляторами США.

Coinbase ще не визначилася з місцем, де базуватиметься майбутня платформа й, можливо, нова штаб-квартира біржі. Розглядаються Велика Британія, Ірландія, Німеччина, Іспанія, Італія, Франція, Нідерланди та Швейцарія.

У біржі Coinbase складні взаємини із регуляторами США. Це відбувається не стільки через дії біржі, скільки через позицію американської влади, яка негативно сприймає цю індустрію.

Нові податки у США

У США можуть запровадити акцизний збір для майнінгових компаній у розмірі 30% вартості споживаної електроенергії. З відповідною бюджетною пропозицією виступив президент США Джо Байден.

Згідно з ініціативою, будь-яка компанія у цій сфері «оподатковуватиметься акцизним податком у розмірі 30% від вартості електроенергії, яка використовується для видобутку цифрових активів». Податок пропонують вводити поетапно після 31 грудня та протягом наступних трьох років, збільшуючи на 10% щорічно.

Що таке біткоїн-біржі?
Що таке біткоїн-біржі?
Завдяки зручності використання та доступності біткоїн-біржі – це найбільш популя...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Проблеми у банківській системі

Міністерство фінансів США, Федеральна резервна система та Федеральна корпорація зі страхування вкладів (FDIC) оголосили, що зроблять «рішучі дії» для зміцнення довіри населення до банківської системи США.

У США за кілька днів закрилися одразу два банки Silicon Valley Bank і Signature Bank. Рада ФРС також оголосила, що надасть додаткове фінансування відповідним депозитним установам, щоб гарантувати, що банки зможуть задовольнити потреби всіх вкладників.

Кит, що спав чотири роки, переказав BTC на $137 млн Кит, що спав чотири роки, переказав BTC на $137 млн Користувач накопичив 3623 біткоїни з жовтня 2018 року по грудень 2019 року, коли він у середньому коштував $6900. Володимир Гришенко 30 листопада 2023
У Бразилії вводять новий біткоїн-податок У Бразилії вводять новий біткоїн-податок Влада країни за рахунок нових податків у 2024 році хоче зібрати $4 млрд. Володимир Гришенко 30 листопада 2023
Ще одна компанія подала заявку на біткоїн-ETF Ще одна компанія подала заявку на біткоїн-ETF Pando Asset стала вже тринадцятою фірмою, яка бажає запустити біржовий біткоїн-фонд. Володимир Гришенко 30 листопада 2023