У США майнерам готують новий податок

У США майнерам готують новий податок

Майнінговим компаніям доведеться додатково сплачувати 30% вартості споживаної електроенергії.

У США можуть запровадити акцизний збір для майнінгових компаній у розмірі 30% вартості споживаної електроенергії. З відповідною бюджетною пропозицією виступив президент США Джо Байден, яку також підтримало Міністерство фінансів.

Згідно з ініціативою, будь-яка компанія у цій сфері «оподатковуватиметься акцизним податком у розмірі 30% від вартості електроенергії, яка використовується для видобутку цифрових активів».

Податок пропонують вводити поетапно після 31 грудня та протягом наступних трьох років, збільшуючи на 10% щорічно.

Влада пояснює необхідність податку тим, що енергоспоживання майнінгу «має негативний вплив на навколишнє середовище», збільшує ціни для тих, хто використовує спільну енергосистему, та створює «невизначеність і ризики для місцевих комунальних служб і спільнот».

«Акцизний податок на споживання електроенергії знизить діяльність майнерів, а також їхній вплив на навколишнє середовище», – сказано в документі.

Яка зараз енергоефективність майнінгу

Попри рекордне зростання хешрейту та складнощі видобутку Біткоїна, його вуглецевий слід продовжує знижуватися.

Частка екологічно чистого майнінгу стрімко зростає протягом останніх двох років. Зокрема, вона збільшилась із 35% до 52% у період 2021-2023 років. Міграція майнерів з Китаю та Казахстану сприяє цій тенденції. Дедалі більше майнінгових компаній стають вуглецево-нейтральними й навіть вуглецево-негативними.

Чи прибутковий майнінг біткоїнів?
Чи прибутковий майнінг біткоїнів?
Майнінг біткоїнів — це головний процес усієї мережі, що перевіряє транзакції, за...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Перехід майнерів на ядерну енергію

Компанія Terawulf запустила в Пенсільванії (США) першу майнінг-ферму, яка повністю працює на ядерній енергії.

Наразі об'єкт Nautilus Cryptomine під'єднано на 50% до мережі. В експлуатацію ввели майже 8000 майнерів, що генерують значну обчислювальну потужність або швидкість хешування близько 1 Ех/с.

Strike тепер підтримує фіатні платежі до В'єтнаму через LN Strike тепер підтримує фіатні платежі до В'єтнаму через LN Це черговий крок компанії у розширенні сервісу транскордонних платежів. Юлiя Савицька 24 березня 2023
Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Біткоїн назвали активом року, Індекс жадібності та страху зростає, ходлерів більшає, арешт засновника Terraform Labs, зростання складності майнінгу, найбільший біткоїн-кит, звіт Білого дому про біткоїн, оновлення Wasabi Wallet. Євген Комчук 24 березня 2023
Засновнику Terraform Labs висунули звинувачення Засновнику Terraform Labs висунули звинувачення Учора До Квона затримали в аеропорту Подгориці з підробленими документами. Юлiя Савицька 24 березня 2023