У США відкрили першу «ядерну» майнінг-ферму

У США відкрили першу «ядерну» майнінг-ферму

Об'єкт розташований у Пенсільванії й зараз працює лише на половину потужності.

Компанія Terawulf запустила у Пенсільванії (США) першу майнінг-ферму, яка працює повністю на ядерній енергії. Про це вона повідомила у пресрелізі.

Зараз об'єкт Nautilus Cryptomine під'єднано на 50% до мережі. В експлуатацію ввели майже 8000 майнерів, що генерують значну обчислювальну потужність або швидкість хешування близько 1 Ех/с.

У США відкрили першу «ядерну» майнінг-фермуУ США відкрили першу «ядерну» майнінг-фермуУ США відкрили першу «ядерну» майнінг-фермуУ США відкрили першу «ядерну» майнінг-фермуУ США відкрили першу «ядерну» майнінг-ферму

TeraWulf планує під'єднати ще 8000 пристроїв у найближчі тижні, що збільшить продуктивність об'єкта до 1,9 Ех/с.

Витрати TeraWulf на електроенергію значно знизяться завдяки об'єкту Nautilus.

«Атомний комплекс Nautilus працює від, мабуть, найдешевшої електроенергії в секторі – всього 0,02 долара за кВт⋅год на п'ятирічний термін», – прокоментував голова і головний виконавчий директор TeraWulf Пол Прагер.

Nautilus Cryptomine є першим підприємством з видобутку біткоїнів у США, що працює виключно від атомної електростанції.

Навіщо майнінгу ядерна енергія

Майнінг потребує великої кількості енергії, яка була б екологічно чистою – ядерна енергетика може це забезпечити. Майнінг отримає безперебійну стабільну енергію, яка не залежить ані від температурних, ані від кліматичних умов, що дозволить забезпечити безперервність процесу видобутку біткоїнів.

Попит на ядерну індустрію падає, по всьому світу часто закривають атомні електростанції, і їм треба якось виживати, бути комерційно привабливими. Тому в майбутньому співробітництво між майнерами та ядерною енергією зміцнюватиметься, адже воно веде до розв'язання проблем двох галузей.

Обладнання для майнінгу біткоїнів
Обладнання для майнінгу біткоїнів
Обладнання для майнінгу біткоїнів, також відоме як майнінг-ферми, є обчислювальн...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Будівництво ядерного майнінг-центру в США

Компанія Cumulus Data закінчила будівництво першого корпусу майнінгового центру в Пенсільванії (США), який використовуватиме виключно ядерну енергію. Видобуток біткоїнів планують розпочати вже у першому кварталі 2023 року.

Майнінговий комплекс займатиме площу 1200 акрів (486 га) та стане першим центром такого типу в США. Крім майнінгу біткоїнів, він також займатиметься хмарними обчисленнями.

Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Рада проти податкових пільг для біткоїна, Reddit купує BTC, курс біткоїна не зростає через фіксацію прибутку, ще один банк у Швейцарії запустив біткоїн-послуги, з Coinbase активно виводять BTC, Карлсон не домовився про «біткоїн-інтерв'ю» із Джонсоном, біткоїн-ETF залучає по $2 млрд на день від інституціоналів. Володимир Гришенко 23 лютого 2024
Компанія Джека Дорсі збільшила прибуток від продажу BTC на 90% Компанія Джека Дорсі збільшила прибуток від продажу BTC на 90% Block надала фінансову звітність за четвертий квартал 2023 року. Володимир Гришенко 23 лютого 2024
Marathon створив сервіс для складних BTC-транзакцій Marathon створив сервіс для складних BTC-транзакцій Нестандартні транзакції біткоїна тепер зможуть бути додані до мемпулу. Володимир Гришенко 23 лютого 2024