У США відкриють перший ядерний майнінг-центр

У США відкриють перший ядерний майнінг-центр

Ядерну енергію використовуватимуть для видобутку біткоїнів у штаті Пенсильванія.

Компанія Cumulus Data закінчила будівництво першого корпусу майнінгового центру в Пенсильванії (США), що буде використовувати для роботи виключно ядерну енергію. Видобуток біткоїнів планують розпочати вже у першому кварталі 2023 року, повідомляють World Nuclear News.

Майнінговий комплекс займатиме площу 1200 акрів (486 га), і буде першим центром такого типу в США. Окрім майнінгу біткоїнів, він також буде займатися хмарними обчисленнями.

У США відкриють перший ядерний майнінг-центр
Локація майнінгового центру. Джерело: World Nuclear News

Новий центр отримуватиме енергію з АЕС Саскуеханна, що розташована неподалік у цьому ж районі на північному сході штату Пенсильванія. Потужність цього джерела енергії складає 2,5 ГВт, що має повністю забезпечити роботу центру.

Переваги ядерної енергетики

Ядерна енергетика має значний потенціал у контексті майнінгу, адже вона вважається екологічно чистим способом видобутку біткоїнів (не виникає жодного «вуглецевого сліду»). Стала робота й значна потужність таких центрів є ключовою для забезпечення стабільності всієї Біткоїн-екосистеми.

У багатьох випадках АЕС не можуть використати усі 100% енергії, що виробляють. Отже, майнінгові центри можуть сприяти ефективнішому розподілу енергії та позитивному впливу на навколишнє середовище через утилізацію надлишкової електроенергії.

Що таке майнінг біткоїнів?
Що таке майнінг біткоїнів?
Найпопулярніші питання, що виникають у людей стосовно Біткоїна, пов’язані з похо...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Позиції майнерів

Після низки криз та банкрутств наприкінці минулого року (Compute North, Core Scientific, Argo Blockchain тощо) майнери стрімко відновлюють свої позиції. Акції майнінгових компаній здорожчали щонайменше у два рази від початку року, а майнери додатково накопичили понад 5000 BTC.

Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Біткоїн піднявся вище $71 000, акції MicroStrategy дохідніші за BTC, біткоїн-продукти з’являться на LSE, кількість активних біткоїн-банкоматів зменшилася, Дональд Трамп збирає BTC на вибори, у Венесуелі заборонили майнінг, кит сплатив $7 за переказ $1 млрд у BTC. Володимир Гришенко 24 травня 2024
Кит перемістив 2000 біткоїнів «епохи Сатоші» Кит перемістив 2000 біткоїнів «епохи Сатоші» Монети були видобуті у 2010 році, коли творець Біткоїна ще був активним у спільноті. Володимир Гришенко 24 травня 2024
У США хочуть заборонити CBDC У США хочуть заборонити CBDC Ухвалений конгресменами законопроєкт не дозволяє використовувати цифрові гроші центробанку для реалізації монетарної політики. Володимир Гришенко 24 травня 2024