У США відкриють перший ядерний майнінг-центр

У США відкриють перший ядерний майнінг-центр

Ядерну енергію використовуватимуть для видобутку біткоїнів у штаті Пенсильванія.

Компанія Cumulus Data закінчила будівництво першого корпусу майнінгового центру в Пенсильванії (США), що буде використовувати для роботи виключно ядерну енергію. Видобуток біткоїнів планують розпочати вже у першому кварталі 2023 року, повідомляють World Nuclear News.

Майнінговий комплекс займатиме площу 1200 акрів (486 га), і буде першим центром такого типу в США. Окрім майнінгу біткоїнів, він також буде займатися хмарними обчисленнями.

У США відкриють перший ядерний майнінг-центр
Локація майнінгового центру. Джерело: World Nuclear News

Новий центр отримуватиме енергію з АЕС Саскуеханна, що розташована неподалік у цьому ж районі на північному сході штату Пенсильванія. Потужність цього джерела енергії складає 2,5 ГВт, що має повністю забезпечити роботу центру.

Переваги ядерної енергетики

Ядерна енергетика має значний потенціал у контексті майнінгу, адже вона вважається екологічно чистим способом видобутку біткоїнів (не виникає жодного «вуглецевого сліду»). Стала робота й значна потужність таких центрів є ключовою для забезпечення стабільності всієї Біткоїн-екосистеми.

У багатьох випадках АЕС не можуть використати усі 100% енергії, що виробляють. Отже, майнінгові центри можуть сприяти ефективнішому розподілу енергії та позитивному впливу на навколишнє середовище через утилізацію надлишкової електроенергії.

Що таке майнінг біткоїнів?
Що таке майнінг біткоїнів?
Найпопулярніші питання, що виникають у людей стосовно Біткоїна, пов’язані з похо...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Позиції майнерів

Після низки криз та банкрутств наприкінці минулого року (Compute North, Core Scientific, Argo Blockchain тощо) майнери стрімко відновлюють свої позиції. Акції майнінгових компаній здорожчали щонайменше у два рази від початку року, а майнери додатково накопичили понад 5000 BTC.

США поки не вводитимуть додатковий податок для майнерів США поки не вводитимуть додатковий податок для майнерів У новому законопроєкті про оподаткування повністю відсутні нові положення щодо видобутку цифрових валют. Володимир Гришенко 29 травня 2023
Дрібні власники рекордно наростили запаси біткоїнів Дрібні власники рекордно наростили запаси біткоїнів Місячний приріст резервів цієї категорії власників досяг історичного максимуму і становив 24 600 біткоїнів. Володимир Гришенко 29 травня 2023
Біткоїн зростає на тлі перемовин щодо стелі держборгу США Біткоїн зростає на тлі перемовин щодо стелі держборгу США Інвестори не очікують проблем з ліквідністю у разі чергового підвищення ліміту держборгу в США. Дмитро Харьков 29 травня 2023