У США відкриють перший ядерний майнінг-центр

У США відкриють перший ядерний майнінг-центр

Ядерну енергію використовуватимуть для видобутку біткоїнів у штаті Пенсильванія.

Компанія Cumulus Data закінчила будівництво першого корпусу майнінгового центру в Пенсильванії (США), що буде використовувати для роботи виключно ядерну енергію. Видобуток біткоїнів планують розпочати вже у першому кварталі 2023 року, повідомляють World Nuclear News.

Майнінговий комплекс займатиме площу 1200 акрів (486 га), і буде першим центром такого типу в США. Окрім майнінгу біткоїнів, він також буде займатися хмарними обчисленнями.

У США відкриють перший ядерний майнінг-центр
Локація майнінгового центру. Джерело: World Nuclear News

Новий центр отримуватиме енергію з АЕС Саскуеханна, що розташована неподалік у цьому ж районі на північному сході штату Пенсильванія. Потужність цього джерела енергії складає 2,5 ГВт, що має повністю забезпечити роботу центру.

Переваги ядерної енергетики

Ядерна енергетика має значний потенціал у контексті майнінгу, адже вона вважається екологічно чистим способом видобутку біткоїнів (не виникає жодного «вуглецевого сліду»). Стала робота й значна потужність таких центрів є ключовою для забезпечення стабільності всієї Біткоїн-екосистеми.

У багатьох випадках АЕС не можуть використати усі 100% енергії, що виробляють. Отже, майнінгові центри можуть сприяти ефективнішому розподілу енергії та позитивному впливу на навколишнє середовище через утилізацію надлишкової електроенергії.

Що таке майнінг біткоїнів?
Що таке майнінг біткоїнів?
Найпопулярніші питання, що виникають у людей стосовно Біткоїна, пов’язані з похо...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Позиції майнерів

Після низки криз та банкрутств наприкінці минулого року (Compute North, Core Scientific, Argo Blockchain тощо) майнери стрімко відновлюють свої позиції. Акції майнінгових компаній здорожчали щонайменше у два рази від початку року, а майнери додатково накопичили понад 5000 BTC.

Оператор біткоїн-банкоматів Coin Cloud збанкрутував Оператор біткоїн-банкоматів Coin Cloud збанкрутував Борги компанії перед кредиторами оцінюються у суму до $500 млн. Євген Комчук 09 лютого 2023
Bitcoin Magazine Україна випустить свій перший друкований номер Bitcoin Magazine Україна випустить свій перший друкований номер Перше в Україні друковане видання про Біткоїн презентують 17 лютого у Києві на конференції «Follow Bitcoin». Bitcoin Magazine 09 лютого 2023
Крейг Райт програв суд за авторські права на Біткоїн Крейг Райт програв суд за авторські права на Біткоїн Це рішення є останнім у низці судових справ, програних фейковим Сатоші Накамото. Євген Комчук 09 лютого 2023