Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна

Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна

Грант для Bitcoin Magazine, Біткоїн-курси для українців, зростання складності майнінгу, банкрутство Core Scientific, врегулювання біткоїна в Бразилії та Нігерії, очищення Paxful та задаток для Сема Бенкмана-Фріда.

Bitcoin Magazine отримав грант від Human Rights Foundation

Видання Bitcoin Magazine Україна отримало грант у розмірі $25 000 від некомерційної організації Human Rights Foundation.

Кошти будуть спрямовані на формування Біткоїн-спільноти в Україні та випуск першого друкованого номера Bitcoin Magazine Україна.

Мінцифри навчатиме українців Біткоїну та блокчейну

Міністерство цифрової трансформації України відкриває курси, присвячені Біткоїну та технології блокчейн.

Навчальна програма є повністю безплатною та розрахована на 100 годин теорії та практики. Під час курсу українці зможуть розібратися у наступних темах: історія грошей, розвиток Біткоїна та технології блокчейн; майнінг та алгоритм консенсусу Proof-of-Work; холодні та гарячі гаманці; обмін цифрових активів тощо.

Складність майнінгу біткоїна зросла

Внаслідок чергового перерахунку складність майнінгу біткоїна збільшилася на 3,27% - до 35,36 T.

При цьому хешрейт, що відображає кількість операцій (хешей) за одиницю часу, скоригувався до 243,6 EH/s.

Core Scientific подає заяву про банкрутство

Публічна майнінгова компанія Core Scientific подає заяву про банкрутство. Так великий майнер відреагував на ведмежий ринок біткоїна та зростання цін на енергоносії.

Одразу після цієї новини ринкова капіталізація Core Scientific впала до $78 млн. Для порівняння, влітку минулого року її оцінювали у $4,3 млрд. Тоді Core Scientific стала публічною. Загалом протягом року акції компанії впали більш ніж на 98%.

Бразилія врегулювала BTC-платежі

Президент Бразилії Жаїр Болсонару підписав закон, що регламентує використання біткоїна в країні.

Документ спрямований на регулювання обороту цифрових активів та постачальників послуг. Зокрема, він дозволяє використовувати BTC як спосіб оплати всередині країни. Однак це не робить біткоїн законним платіжним засобом.

Нігерія хоче легалізувати Біткоїн

Нігерія планує офіційно дозволити використання біткоїна та криптовалют. Про це повідомив голова комітету Палати представників з ринку капіталу Ібрагім Бабангіда.

За його словами, зараз готується законопроєкт, який внесе поправки до «Закону про інвестиції та цінні папери», прийнятий у 2007 році, і визнає біткоїн законним капіталом для інвестицій.

Paxful вирішив відмовитися від альткоїнів

Пірингова біткоїн-біржа Paxful припиняє будь-які операції з Ethereum. Про це заявив її засновник Рей Юссеф.

Коментуючи це рішення, Юссеф наголосив на перевагах алгоритму консенсусу Біткоїна Proof-of-Work, що створює передумови для децентралізованих і незалежних грошей. А ось Proof-of-Stake виступає, на думку глави Paxful, лише цифровою формою фіата.

Засновника FTX випустили під заставу $250 млн

Суд Південного округу Нью-Йорка встановив заставу у розмірі $250 млн для екс-CEO FTX Сема Бенкмана-Фріда. Його випустили під опіку батьків.

На засіданні 22 грудня федеральні прокурори назвали встановлену суму «найвищою» за історію досудових слухань.

Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна MicroStrategy продовжує поповнювати біткоїн-резерви, у бірж знизилися запаси біткоїнів, почали рухатися біткоїни влади Німеччини, Bitmain представив новий майнер, в Австралії запускають черговий біткоїн-фонд, Deutsche Telekom буде видобувати BTC, брати Вінклвосси підтримали кампанію Дональда Трампа. Володимир Гришенко 21 червня 2024
Японська біржа BitFlyer купує підрозділ FTX Японська біржа BitFlyer купує підрозділ FTX Нова компанія буде зберігати активи інституціоналів після запуску біткоїн-ETF у Японії. Володимир Гришенко 21 червня 2024
Ранній інвестор Uber та Twitter підтримав Біткоїн Ранній інвестор Uber та Twitter підтримав Біткоїн Навал Равікант назвав головний цифровий актив справжнім засобом заощадження. Володимир Гришенко 21 червня 2024