Мінцифри навчатиме українців Біткоїну та блокчейну

Мінцифри навчатиме українців Біткоїну та блокчейну

Програма розрахована на 100 годин теорії та практики та проходитиме на базі платформи «Дія. Цифрова освіта».

Міністерство цифрової трансформації України у партнерстві з біткоїн-біржею WhiteBIT та низкою інших організацій відкривають курси, присвячені Біткоїну та технології блокчейн. Про це повідомляється на офіційному сайті міністерства.

Навчальна програма є повністю безплатною та розрахована на 100 годин теорії та практики.

Під час курсу українці зможуть розібратися у наступних темах:

  • історія грошей, а також розвиток Біткоїна та технології блокчейн;
  • майнінг та алгоритм консенсусу Proof-of-Work;
  • холодні та гарячі гаманці;
  • обмін цифрових активів, централізовані та децентралізовані біржі;
  • основи кібергігієни;
  • децентралізовані протоколи.

«Наша мета – навчити українців грамотно використати цифрові активи. Це важливо в рамках нашої роботи над запуском цього ринку в Україні, який є одним із найдинамічніших і найперспективніших секторів економіки», – прокоментував ініціативу заступник міністра цифрової трансформації Олександр Борняков.

Старт програми заплановано на лютий 2023 року на базі державного порталу «Дія. Цифрова освіта». Зареєструватися в ній можна за посиланням.

Як купити чи продати біткоїни в Україні
Як купити чи продати біткоїни в Україні
Доступні та прості способи купівлі або продажу біткоїнів в Україні за гривні, ви...
Ігор Королишин 12 вересня 2022

Регулювання Біткоїна в Україні

У вересні 2021 року Верховна Рада ухвалила у другому читанні законопроєкт «Про віртуальні активи», який регулює обіг Біткоїна та криптовалют в Україні.

Проте за місяць президент Володимир Зеленський його ветував. Лише у лютому 2022 року парламент ухвалив оновлений документ з огляду на вимоги глави держави.

У березні президент підписав закон, але він набуде чинності лише після ухвалення змін до Податкового кодексу – потрібно окремо прописати особливості оподаткування Біткоїна та криптовалют.

У результаті за регулювання ринку віртуальних активів в Україні відповідатимуть Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку, а також Національний банк.

Зараз Україна почала доопрацьовувати закон «Про віртуальні активи» відповідно до положень європейського законопроєкту про регулювання Біткоїна та криптовалют (MiCA).

Кит, що спав чотири роки, переказав BTC на $137 млн Кит, що спав чотири роки, переказав BTC на $137 млн Користувач накопичив 3623 біткоїни з жовтня 2018 року по грудень 2019 року, коли він у середньому коштував $6900. Володимир Гришенко 30 листопада 2023
У Бразилії вводять новий біткоїн-податок У Бразилії вводять новий біткоїн-податок Влада країни за рахунок нових податків у 2024 році хоче зібрати $4 млрд. Володимир Гришенко 30 листопада 2023
Ще одна компанія подала заявку на біткоїн-ETF Ще одна компанія подала заявку на біткоїн-ETF Pando Asset стала вже тринадцятою фірмою, яка бажає запустити біржовий біткоїн-фонд. Володимир Гришенко 30 листопада 2023