Мінцифри навчатиме українців Біткоїну та блокчейну

Мінцифри навчатиме українців Біткоїну та блокчейну

Програма розрахована на 100 годин теорії та практики та проходитиме на базі платформи «Дія. Цифрова освіта».

Міністерство цифрової трансформації України у партнерстві з біткоїн-біржею WhiteBIT та низкою інших організацій відкривають курси, присвячені Біткоїну та технології блокчейн. Про це повідомляється на офіційному сайті міністерства.

Навчальна програма є повністю безплатною та розрахована на 100 годин теорії та практики.

Під час курсу українці зможуть розібратися у наступних темах:

  • історія грошей, а також розвиток Біткоїна та технології блокчейн;
  • майнінг та алгоритм консенсусу Proof-of-Work;
  • холодні та гарячі гаманці;
  • обмін цифрових активів, централізовані та децентралізовані біржі;
  • основи кібергігієни;
  • децентралізовані протоколи.

«Наша мета – навчити українців грамотно використати цифрові активи. Це важливо в рамках нашої роботи над запуском цього ринку в Україні, який є одним із найдинамічніших і найперспективніших секторів економіки», – прокоментував ініціативу заступник міністра цифрової трансформації Олександр Борняков.

Старт програми заплановано на лютий 2023 року на базі державного порталу «Дія. Цифрова освіта». Зареєструватися в ній можна за посиланням.

Як купити чи продати біткоїни в Україні
Як купити чи продати біткоїни в Україні
Доступні та прості способи купівлі або продажу біткоїнів в Україні за гривні, ви...
Ігор Королишин 12 вересня 2022

Регулювання Біткоїна в Україні

У вересні 2021 року Верховна Рада ухвалила у другому читанні законопроєкт «Про віртуальні активи», який регулює обіг Біткоїна та криптовалют в Україні.

Проте за місяць президент Володимир Зеленський його ветував. Лише у лютому 2022 року парламент ухвалив оновлений документ з огляду на вимоги глави держави.

У березні президент підписав закон, але він набуде чинності лише після ухвалення змін до Податкового кодексу – потрібно окремо прописати особливості оподаткування Біткоїна та криптовалют.

У результаті за регулювання ринку віртуальних активів в Україні відповідатимуть Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку, а також Національний банк.

Зараз Україна почала доопрацьовувати закон «Про віртуальні активи» відповідно до положень європейського законопроєкту про регулювання Біткоїна та криптовалют (MiCA).

Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна MicroStrategy продовжує поповнювати біткоїн-резерви, у бірж знизилися запаси біткоїнів, почали рухатися біткоїни влади Німеччини, Bitmain представив новий майнер, в Австралії запускають черговий біткоїн-фонд, Deutsche Telekom буде видобувати BTC, брати Вінклвосси підтримали кампанію Дональда Трампа. Володимир Гришенко 21 червня 2024
Японська біржа BitFlyer купує підрозділ FTX Японська біржа BitFlyer купує підрозділ FTX Нова компанія буде зберігати активи інституціоналів після запуску біткоїн-ETF у Японії. Володимир Гришенко 21 червня 2024
Ранній інвестор Uber та Twitter підтримав Біткоїн Ранній інвестор Uber та Twitter підтримав Біткоїн Навал Равікант назвав головний цифровий актив справжнім засобом заощадження. Володимир Гришенко 21 червня 2024