Нігерія хоче легалізувати Біткоїн

Нігерія хоче легалізувати Біткоїн

Влада країни збирається змінити «Закон про інвестиції та цінні папери» і дозволити інвестиції в біткоїн.

Нігерія планує офіційно дозволити використання біткоїна та криптовалют. Про це повідомив голова комітету Палати представників із ринку капіталу Ібрагім Бабангіда, пише Bitcoin Magazine.

За його словами, зараз готується законопроєкт, який внесе поправки до «Закону про інвестиції та цінні папери», прийнятий у 2007 році, і визнає біткоїн законним капіталом для інвестицій.

Чиновник вважає, що Нігерія відстає у регулюванні галузі й це треба виправити: «Нам потрібен ефективний та динамічний ринок капіталу в Нігерії. Для цього ми маємо бути в курсі світових практик».

Статус Біткоїна в Нігерії

Ще в лютому 2021 року Нігерія фактично заборонила використання біткоїна. Тоді всі регульовані фінансові компанії отримали офіційне повідомлення, з вимогою «не мати справ з криптовалютами».

У тому ж році Нігерія досягла найбільшого обсягу однорангової торгівлі BTC у світі. Згідно зі звітами Chainanalysis, країна також значно прискорила впровадження біткоїна.

Якщо запропоноване регулювання розв’яже проблему зростання використання біткоїнів в країни, воно може стати головним каталізатором розвитку індустрії для найбільш густонаселеної країни африканського континенту.

Чи законний Біткоїн?
Чи законний Біткоїн?
Перша у світі децентралізована цифрова валюта Біткоїн привертає до себе загальну...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Які країни більш відкриті до Біткоїна

Світова популярність Біткоїна зростає. На тлі цього стає очевидним те, що уряди невеликих країн та економік, що розвиваються, більш відкриті до визнання статусу BTC на національному рівні порівняно з розвиненими державами.

Країни на зразок України, Сальвадору та Центральноафриканської республіки успішно демонструють, що загальне використання біткоїна є не лише можливим, а й абсолютно необхідним у XXI столітті. Країни отримують потужний імпульс для економічного зростання та залучення капіталу, а люди отримують можливість відчути себе вільними від надмірного державного впливу, а також ефективно планувати довгострокові витрати та проєкти.

Кит, що спав чотири роки, переказав BTC на $137 млн Кит, що спав чотири роки, переказав BTC на $137 млн Користувач накопичив 3623 біткоїни з жовтня 2018 року по грудень 2019 року, коли він у середньому коштував $6900. Володимир Гришенко 30 листопада 2023
У Бразилії вводять новий біткоїн-податок У Бразилії вводять новий біткоїн-податок Влада країни за рахунок нових податків у 2024 році хоче зібрати $4 млрд. Володимир Гришенко 30 листопада 2023
Ще одна компанія подала заявку на біткоїн-ETF Ще одна компанія подала заявку на біткоїн-ETF Pando Asset стала вже тринадцятою фірмою, яка бажає запустити біржовий біткоїн-фонд. Володимир Гришенко 30 листопада 2023