Нігерія хоче легалізувати Біткоїн

Нігерія хоче легалізувати Біткоїн

Влада країни збирається змінити «Закон про інвестиції та цінні папери» і дозволити інвестиції в біткоїн.

Нігерія планує офіційно дозволити використання біткоїна та криптовалют. Про це повідомив голова комітету Палати представників із ринку капіталу Ібрагім Бабангіда, пише Bitcoin Magazine.

За його словами, зараз готується законопроєкт, який внесе поправки до «Закону про інвестиції та цінні папери», прийнятий у 2007 році, і визнає біткоїн законним капіталом для інвестицій.

Чиновник вважає, що Нігерія відстає у регулюванні галузі й це треба виправити: «Нам потрібен ефективний та динамічний ринок капіталу в Нігерії. Для цього ми маємо бути в курсі світових практик».

Статус Біткоїна в Нігерії

Ще в лютому 2021 року Нігерія фактично заборонила використання біткоїна. Тоді всі регульовані фінансові компанії отримали офіційне повідомлення, з вимогою «не мати справ з криптовалютами».

У тому ж році Нігерія досягла найбільшого обсягу однорангової торгівлі BTC у світі. Згідно зі звітами Chainanalysis, країна також значно прискорила впровадження біткоїна.

Якщо запропоноване регулювання розв’яже проблему зростання використання біткоїнів в країни, воно може стати головним каталізатором розвитку індустрії для найбільш густонаселеної країни африканського континенту.

Чи законний Біткоїн?
Чи законний Біткоїн?
Перша у світі децентралізована цифрова валюта Біткоїн привертає до себе загальну...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Які країни більш відкриті до Біткоїна

Світова популярність Біткоїна зростає. На тлі цього стає очевидним те, що уряди невеликих країн та економік, що розвиваються, більш відкриті до визнання статусу BTC на національному рівні порівняно з розвиненими державами.

Країни на зразок України, Сальвадору та Центральноафриканської республіки успішно демонструють, що загальне використання біткоїна є не лише можливим, а й абсолютно необхідним у XXI столітті. Країни отримують потужний імпульс для економічного зростання та залучення капіталу, а люди отримують можливість відчути себе вільними від надмірного державного впливу, а також ефективно планувати довгострокові витрати та проєкти.

Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна MicroStrategy продовжує поповнювати біткоїн-резерви, у бірж знизилися запаси біткоїнів, почали рухатися біткоїни влади Німеччини, Bitmain представив новий майнер, в Австралії запускають черговий біткоїн-фонд, Deutsche Telekom буде видобувати BTC, брати Вінклвосси підтримали кампанію Дональда Трампа. Володимир Гришенко 21 червня 2024
Японська біржа BitFlyer купує підрозділ FTX Японська біржа BitFlyer купує підрозділ FTX Нова компанія буде зберігати активи інституціоналів після запуску біткоїн-ETF у Японії. Володимир Гришенко 21 червня 2024
Ранній інвестор Uber та Twitter підтримав Біткоїн Ранній інвестор Uber та Twitter підтримав Біткоїн Навал Равікант назвав головний цифровий актив справжнім засобом заощадження. Володимир Гришенко 21 червня 2024