Бразилія врегулювала BTC-платежі

Бразилія врегулювала BTC-платежі

Підписаний президентом країни документ регулює використання BTC для платежів, але не робить його законним платіжним засобом.

Президент Бразилії Жаїр Болсонару підписав закон, який регламентує використання біткоїна в країні. Про це повідомляється на сайті уряду.

Документ спрямований на врегулювання обороту цифрових активів та постачальників послуг. Зокрема, він дозволяє використання BTC як способу оплати всередині країни. Проте це не робить біткоїн законним платіжним засобом в країні.

Глава держави схвалив запропонований конгресом документ без змін. Новий закон набуде чинності через 180 днів із моменту підписання. У законі біткоїн фігурує як «цифрове уявлення вартості».

Тепер центральний банк Бразилії виступатиме регулятором, коли біткоїн використовується для платежів, а комісія з цінних паперів і бірж країни - коли він використовується як інвестиційний актив.

Чи законний Біткоїн?
Чи законний Біткоїн?
Перша у світі децентралізована цифрова валюта Біткоїн привертає до себе загальну...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Яким був шлях законопроєкту

Наприкінці листопада Палата депутатів Бразилії затвердила нормативну базу для торгівлі та використання біткоїна в країні.

Законопроєкт дав визначення цифровим активам та постачальникам послуг з роботи з цифровими активами, а також зобов'язав учасників індустрії протидіяти відмиванню прибутків та шахрайству.

Нові правила визнають біткоїн «цифровим уявленням вартості», що можна використовувати як платіжний засіб та як інвестиційний актив.

Кит, що спав чотири роки, переказав BTC на $137 млн Кит, що спав чотири роки, переказав BTC на $137 млн Користувач накопичив 3623 біткоїни з жовтня 2018 року по грудень 2019 року, коли він у середньому коштував $6900. Володимир Гришенко 30 листопада 2023
У Бразилії вводять новий біткоїн-податок У Бразилії вводять новий біткоїн-податок Влада країни за рахунок нових податків у 2024 році хоче зібрати $4 млрд. Володимир Гришенко 30 листопада 2023
Ще одна компанія подала заявку на біткоїн-ETF Ще одна компанія подала заявку на біткоїн-ETF Pando Asset стала вже тринадцятою фірмою, яка бажає запустити біржовий біткоїн-фонд. Володимир Гришенко 30 листопада 2023