Бразилія врегулювала BTC-платежі

Бразилія врегулювала BTC-платежі

Підписаний президентом країни документ регулює використання BTC для платежів, але не робить його законним платіжним засобом.

Президент Бразилії Жаїр Болсонару підписав закон, який регламентує використання біткоїна в країні. Про це повідомляється на сайті уряду.

Документ спрямований на врегулювання обороту цифрових активів та постачальників послуг. Зокрема, він дозволяє використання BTC як способу оплати всередині країни. Проте це не робить біткоїн законним платіжним засобом в країні.

Глава держави схвалив запропонований конгресом документ без змін. Новий закон набуде чинності через 180 днів із моменту підписання. У законі біткоїн фігурує як «цифрове уявлення вартості».

Тепер центральний банк Бразилії виступатиме регулятором, коли біткоїн використовується для платежів, а комісія з цінних паперів і бірж країни - коли він використовується як інвестиційний актив.

Чи законний Біткоїн?
Чи законний Біткоїн?
Перша у світі децентралізована цифрова валюта Біткоїн привертає до себе загальну...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Яким був шлях законопроєкту

Наприкінці листопада Палата депутатів Бразилії затвердила нормативну базу для торгівлі та використання біткоїна в країні.

Законопроєкт дав визначення цифровим активам та постачальникам послуг з роботи з цифровими активами, а також зобов'язав учасників індустрії протидіяти відмиванню прибутків та шахрайству.

Нові правила визнають біткоїн «цифровим уявленням вартості», що можна використовувати як платіжний засіб та як інвестиційний актив.

Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна MicroStrategy продовжує поповнювати біткоїн-резерви, у бірж знизилися запаси біткоїнів, почали рухатися біткоїни влади Німеччини, Bitmain представив новий майнер, в Австралії запускають черговий біткоїн-фонд, Deutsche Telekom буде видобувати BTC, брати Вінклвосси підтримали кампанію Дональда Трампа. Володимир Гришенко 21 червня 2024
Японська біржа BitFlyer купує підрозділ FTX Японська біржа BitFlyer купує підрозділ FTX Нова компанія буде зберігати активи інституціоналів після запуску біткоїн-ETF у Японії. Володимир Гришенко 21 червня 2024
Ранній інвестор Uber та Twitter підтримав Біткоїн Ранній інвестор Uber та Twitter підтримав Біткоїн Навал Равікант назвав головний цифровий актив справжнім засобом заощадження. Володимир Гришенко 21 червня 2024