Core Scientific подає заяву про банкрутство

Core Scientific подає заяву про банкрутство

За рік вартість акцій компанії знизилася більш ніж на 98%.

Публічна майнінгова компанія Core Scientific подалє у Техасі заяву про банкрутство. Так великий майнер відреагував на ведмежий ринок біткоїна та зростання цін на енергоносії, пише CNBC.

Одразу після цієї новини ринкова капіталізація Core Scientific впала до $78 млн. Для порівняння, влітку минулого року її оцінювали в $4,3 млрд. Тоді Core Scientific стала публічною. Загалом протягом року акції компанії впали більш ніж на 98%.

Сьогодні Core Scientific все ще генерує грошовий потік, однак цих коштів недостатньо для погашення заборгованості за обладнання, яке вона брала в лізинг.

Компанію планують ліквідовувати. Вона продовжить працювати у звичайному режимі, поки не буде укладено угоду з найбільшими власниками цінних паперів, на яких припадає основна частина боргу майнера.

Core Scientific спеціалізується на використанні дата-центрів та спеціалізованих комп'ютерів для створення потужностей, необхідних для майнінгу BTC. Компанія генерує близько 5% світового хешрейту Біткоїна.

Чи прибутковий майнінг біткоїнів?
Чи прибутковий майнінг біткоїнів?
Майнінг біткоїнів — це головний процес усієї мережі, що перевіряє транзакції, за...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Коли у Core Scientific почалися проблеми

Два місяці тому стало відомо, що майнінгова компанія Core Scientific не може здійснити кредитні виплати у жовтні та листопаді 2022 року. У зв'язку з цим її акції протягом доби впали на 77%. Капіталізація компанії також швидко знизилася до $90 млн.

У грудні платформа фінансових послуг B. Railey (основний кредитор Core Scientific) запропонувала майнеру додаткове фінансування у розмірі $72 млн. Проте компанія все ж таки вирішила визнати себе банкрутом.

Понад 1200 німецьких банків зможуть торгувати BTC Понад 1200 німецьких банків зможуть торгувати BTC Торгівлю біткоїнами забезпечить платформа wpNex від Dwpbank. Юлiя Савицька 27 березня 2023
NASDAQ почне зберігати біткоїни NASDAQ почне зберігати біткоїни Біржовий гігант прагне працювати за моделлю компанії Fidelity. Юлiя Савицька 27 березня 2023
Інвестори переводять кошти з банків у BTC Інвестори переводять кошти з банків у BTC Банківська криза прискорила зростання вартості головного цифрового активу. Дмитро Харьков 27 березня 2023