Core Scientific може уникнути банкрутства

Core Scientific може уникнути банкрутства

Один з кредиторів майнінгової компанії анонсував масштабну фінансову допомогу.

Платформа фінансових послуг B. Railey запропонувала майнінговій компанії Core Scientific додаткове фінансування у розмірі $72 млн, що має допомогти їй уникнути банкрутства. Про це повідомляє CoinTelegraph.

Трейдери відразу відреагували на позитивні новини, та курс акцій Core Scientific підвищився до $0,25. Ще декілька днів тому вони коштували удвічі менше. Проте до докризового рівня у понад $3 за акцію ще дуже далеко.

Курс
Курс CORZ/USD за останні 5 днів. Джерело: Yahoo Finance.

За попередніми оцінками обсяг фінансування у понад $70 млн буде достатнім для виконання першочергових зобов’язань майнером та відновлення його діяльності з видобутку біткоїнів. Цей крок може також дозволити зберегти активи основних партнерів компанії та розраховувати на розширення виробничих потужностей.

Про компанію B. Railey

Фінансова платформа B. Railey – це основний кредитор Core Scientific, що надав майнеру у користування активи на $42 млн. Менеджмент компанії готовий розширити фінансування у зв’язку з поточними проблемами з ліквідністю та платоспроможністю у Core Scientific.

B. Railey запропонувала сукупне фінансування у розмірі $72 млн, з яких $40 млн може бути надано миттєво і без жодних додаткових вимог. Інша частина ($32 млн) буде надаватися відповідно до спроможності майнера виконувати свої зобов’язання перед кредиторами.

Чи прибутковий майнінг біткоїнів?
Чи прибутковий майнінг біткоїнів?
Майнінг біткоїнів — це головний процес усієї мережі, що перевіряє транзакції, за...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Криза Core Scientific

Core Scientific був одним із провідних майнерів на ринку із сукупною часткою хешрейту у 5%, а його капіталізація досягала $4,3 млрд у 2021 році. Проте через велику заборгованість та невідповідність резервів компанія зазнала вкрай великих збитків останніми місяцями. Менеджмент повідомив, що Core Scientific наразі не спроможний вирішити свої фінансові проблеми без сторонньої допомоги.

Goldman Sachs назвав біткоїн активом року Goldman Sachs назвав біткоїн активом року Біткоїн випередив за прибутковістю всі традиційні інвестиційні активи. Євген Комчук 20 березня 2023
Хакери атакували виробника біткоїн-банкоматів General Bytes Хакери атакували виробника біткоїн-банкоматів General Bytes Шахраї отримали віддалений доступ до гарячих гаманців користувачів. Дмитро Харьков 20 березня 2023
Coinbase хоче відкрити нову біржу Coinbase хоче відкрити нову біржу Нова платформа працюватиме за межами США, зосередившись на глобальних клієнтах. Євген Комчук 20 березня 2023