Bitcoin Magazine отримав грант від Human Rights Foundation

Bitcoin Magazine отримав грант від Human Rights Foundation

Кошти будуть спрямовані на формування Біткоїн-спільноти в Україні та випуск першого друкованого номера Bitcoin Magazine Україна.

Видання Bitcoin Magazine Україна отримало грант у розмірі $25 000 від некомерційної організації Human Rights Foundation. Про це повідомив у себе в Twitter директор зі стратегії HRF Алекс Гладштейн.

За його словами, ці кошти підуть зокрема на проведення Біткоїн-мітапів у Києві.

«Фінансування сприятиме подальшому зростанню Біткоїн-спільноти в Україні та допоможе з випуском першого друкованого видання Bitcoin Magazine Україна», – додав він.

Окрім Bitcoin Magazine, також гранти отримали Біткоїн-розробники. Зокрема Гліб Науменко, робота якого зараз сфокусована на концепції масштабування Біткоїна. А також блокчейн-розробник з ніком Furszy, який продовжить роботу над підвищенням стабільності, продуктивності та безпеки Bitcoin Core.

Human Rights Foundation також відзначила грантами й некомерційні організації, що зробили свій внесок у розвиток Біткоїн-екосистеми. Зокрема проєкт Tor, який тепер зможе покращити свою функціональність та безпеку. Та незалежну бейрутську медійну компанію Raseef 22, що веде мовлення у 22 арабських країнах та зосереджена на просуванні ідей свободи, демократії та Біткоїна.

Загалом організація виділила 2 млрд сатоши ($325 000) для підтримки проєктів, пов’язаних з розробкою ядра Біткоїна, розвитком Біткоїн-спільноти, масштабуванням та Lightning Network, а також конфіденційністю та глобальною освітою.

Що таке Human Rights Foundation

Human Rights Foundation – це некомерційна організація, заснована у 2005 році, яка просуває та захищає права людини по всьому світу.

HRF прагне підвищити серед людей рівень знань про природу та вразливість свободи. Організація намагається пояснити, що таке вільне суспільство, чому свобода важлива і як вона розвивається.

У 2020 році Human Rights Foundation створила фонд для підтримки розробників програмного забезпечення Біткоїна. Гранти почали отримувати програмісти, які роблять мережу Біткоїна більш приватною, децентралізованою та стійкою. Щоб вона могла стати найкращим фінансовим інструментом для правозахисників, громадських організацій та журналістів у всьому світі.

На Кріштіану Роналду подали до суду через рекламу Binance На Кріштіану Роналду подали до суду через рекламу Binance Футболіста звинуватили у тому, що він просував незареєстровані цінні папери у координації з торговельним майданчиком. Володимир Гришенко 29 листопада 2023
Швидкість обігу BTC опустилася до історично низького рівня Швидкість обігу BTC опустилася до історично низького рівня Інвестори воліють зберігати свої біткоїни, ніж торгувати ними. Володимир Гришенко 29 листопада 2023
Помер один із головних критиків Біткоїна Помер один із головних критиків Біткоїна Чарлі Мангеру було 99 років, і протягом усього свого життя він дотримувався виключно традиційних підходів до інвестування. Дмитро Харьков 29 листопада 2023