Bitcoin Magazine отримав грант від Human Rights Foundation

Bitcoin Magazine отримав грант від Human Rights Foundation

Кошти будуть спрямовані на формування Біткоїн-спільноти в Україні та випуск першого друкованого номера Bitcoin Magazine Україна.

Видання Bitcoin Magazine Україна отримало грант у розмірі $25 000 від некомерційної організації Human Rights Foundation. Про це повідомив у себе в Twitter директор зі стратегії HRF Алекс Гладштейн.

За його словами, ці кошти підуть зокрема на проведення Біткоїн-мітапів у Києві.

«Фінансування сприятиме подальшому зростанню Біткоїн-спільноти в Україні та допоможе з випуском першого друкованого видання Bitcoin Magazine Україна», – додав він.

Окрім Bitcoin Magazine, також гранти отримали Біткоїн-розробники. Зокрема Гліб Науменко, робота якого зараз сфокусована на концепції масштабування Біткоїна. А також блокчейн-розробник з ніком Furszy, який продовжить роботу над підвищенням стабільності, продуктивності та безпеки Bitcoin Core.

Human Rights Foundation також відзначила грантами й некомерційні організації, що зробили свій внесок у розвиток Біткоїн-екосистеми. Зокрема проєкт Tor, який тепер зможе покращити свою функціональність та безпеку. Та незалежну бейрутську медійну компанію Raseef 22, що веде мовлення у 22 арабських країнах та зосереджена на просуванні ідей свободи, демократії та Біткоїна.

Загалом організація виділила 2 млрд сатоши ($325 000) для підтримки проєктів, пов’язаних з розробкою ядра Біткоїна, розвитком Біткоїн-спільноти, масштабуванням та Lightning Network, а також конфіденційністю та глобальною освітою.

Що таке Human Rights Foundation

Human Rights Foundation – це некомерційна організація, заснована у 2005 році, яка просуває та захищає права людини по всьому світу.

HRF прагне підвищити серед людей рівень знань про природу та вразливість свободи. Організація намагається пояснити, що таке вільне суспільство, чому свобода важлива і як вона розвивається.

У 2020 році Human Rights Foundation створила фонд для підтримки розробників програмного забезпечення Біткоїна. Гранти почали отримувати програмісти, які роблять мережу Біткоїна більш приватною, децентралізованою та стійкою. Щоб вона могла стати найкращим фінансовим інструментом для правозахисників, громадських організацій та журналістів у всьому світі.

Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Німеччина розпродала всі свої біткоїни, а Metaplanet докупила ще, рішення з нульовим розголошенням адаптували до блокчейну Біткоїна, Крейг Райт визнав, що він не Сатоші Накамото, кити збільшують BTC-запаси. Володимир Гришенко 19 липня 2024
Курс біткоїна за тиждень: стале відновлення Курс біткоїна за тиждень: стале відновлення Головний цифровий актив демонструє позитивний тренд, попри розподіл монет клієнтам біржі Mt. Gox. Дмитро Харьков 19 липня 2024
Брати Вінклвосси задонатили BTC кандидату в сенатори Брати Вінклвосси задонатили BTC кандидату в сенатори Близнюки пожертвували $1 млн у біткоїнах на кампанію Джона Дітона, який має намір стати сенатором США від штату Массачусетс. Володимир Гришенко 19 липня 2024