Paxful вирішив відмовитись від альткоїнів

Paxful вирішив відмовитись від альткоїнів

Платформа не буде підтримувати цифрові активи, що використовують алгоритм консенсусу Proof-of-Stake.

Пірингова біткоїн-біржа Paxful припиняє будь-які операції з Ethereum. Про це заявив її засновник Рей Юссеф, повідомляє CoinDesk.

Коментуючи це рішення, Юссеф підкреслив переваги алгоритму консенсусу Біткоїна Proof-of-Work, що створює передумови для децентралізованих та незалежних грошей. Натомість Proof-of-Stake виступає, на думку глави Paxful, лише цифровою формою фіата.

Paxful вирішив відмовитись від альткоїнів
Рей Юссеф на Bitcoin Amsterdam. Джерело: Bitcoin Magazine

Наразі Paxful продовжить надавати послуги виключно із використанням BTC, а також низки стейблкоїнів. Юссеф визнає вірогідність зниження доходів у короткостроковому періоді, але підкреслює значення відповідальності для його бізнесу. Він також звернув увагу на значну кількість сумнівних проєктів та токенів, що реалізуються на блокчейні Ethereum.

Що таке Paxful

Paxful – це пірингова платформа, що дозволяє торгувати BTC та стейблкоїнами клієнтам з усього світу. Paxful створює умови для спілкування трейдерів через свій месенджер для обговорення умов транзакцій.

Платформа підтримує велику кількість платіжних опцій, що дозволяє трейдерам винайти оптимальний спосіб для торгівлі цифровими активами. Paxful також виступає у ролі біткоїн-гаманця.

Як купити чи продати біткоїни в Україні
Як купити чи продати біткоїни в Україні
Доступні та прості способи купівлі або продажу біткоїнів в Україні за гривні, ви...
Ігор Королишин 12 вересня 2022

Популярність Біткоїн-максималізму

Згідно з опитуванням Bitcoin Magazine, популярність Біткоїн-максималізму зростає. Так, 56,2% опитаних характеризують себе саме таким чином. До того ж 60% респондентів надають перевагу Bitcoin-only сервісам та компаніям.

Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна MicroStrategy продовжує поповнювати біткоїн-резерви, у бірж знизилися запаси біткоїнів, почали рухатися біткоїни влади Німеччини, Bitmain представив новий майнер, в Австралії запускають черговий біткоїн-фонд, Deutsche Telekom буде видобувати BTC, брати Вінклвосси підтримали кампанію Дональда Трампа. Володимир Гришенко 21 червня 2024
Японська біржа BitFlyer купує підрозділ FTX Японська біржа BitFlyer купує підрозділ FTX Нова компанія буде зберігати активи інституціоналів після запуску біткоїн-ETF у Японії. Володимир Гришенко 21 червня 2024
Ранній інвестор Uber та Twitter підтримав Біткоїн Ранній інвестор Uber та Twitter підтримав Біткоїн Навал Равікант назвав головний цифровий актив справжнім засобом заощадження. Володимир Гришенко 21 червня 2024