Заправитися на WOG тепер можна за біткоїни

Мережа АЗС інтегрувала платіжний сервіс Binance Pay.

Українська мережа автозаправних станцій WOG надала можливість оплати біткоїнами за пальне за допомогою Binance Pay. Про це повідомляється на її офіційному сайті.

Оплата біткоїнами доступна під час безконтактного розрахунку за допомогою сервісу WOG PAY у програмі PRIDE. Для цього потрібно із запропонованих способів оплати обрати Binance Pay та підтвердити оплату в мобільному додатку Binance.

«Для нас це перша інтеграція Binance Pay з оператором ринку нафтопродуктів в Україні, і ми будемо активно продовжувати розвиток цієї технології в інших секторах ритейлу», – прокоментував генеральний менеджер Binance в Україні Кирило Хом'яков.

Як купити чи продати біткоїни в Україні
Як купити чи продати біткоїни в Україні
Доступні та прості способи купівлі або продажу біткоїнів в Україні за гривні, ви...
Ігор Королишин 12 вересня 2022

Що таке Binance Pay

Binance Pay – це безконтактна технологія оплати біткоїнами й іншими цифровими активами, що є одним із продуктів біткоїн-біржі Binance. Binance Pay дозволяє всім зареєстрованим користувачам Binance здійснювати миттєві покупки в біткоїнах, оплачувати послуги, отримувати та відправляти BTC по всьому світу.

Які ще магазини в Україні приймають біткоїни

У серпні у мережі магазинів електроніки, серед яких Stylus та «Техно Їжак», почали брати оплату за товари в біткоїнах. Покупці можуть здійснити оплату через еквайрингову форму в інтернет-магазинах або в офлайн-точках продажу через спеціальні POS-термінали.

Крім того, наприкінці травня українська мережа магазинів побутової техніки та електроніки «Фокстрот» інтегрувала сервіс платежів Binance Pay. Тепер клієнти магазину можуть розрахуватися за покупки біткоїнами.

Цей приклад наслідувала українська мережа супермаркетів Varus. Її продукти та товари можна купити в онлайн-магазині мережі за BTC також завдяки інтеграції платіжного сервісу Binance Pay.

В Африці виробництво шоколаду оптимізували за рахунок майнінгу В Африці виробництво шоколаду оптимізували за рахунок майнінгу Сушіння какао-бобів за допомогою «асіків» відбувається втричі швидше, ніж на сонці. Володимир Гришенко 04 грудня 2023
Катар може інвестувати в біткоїн до $500 млрд Катар може інвестувати в біткоїн до $500 млрд Для цього влада країни планує використовувати Суверенний фонд добробуту Катару. Євген Комчук 04 грудня 2023
Біткоїн обійшов за капіталізацією компанію Уоррена Баффета Біткоїн обійшов за капіталізацією компанію Уоррена Баффета Капіталізація головного цифрового активу досягла $811 млрд, а Berkshire Hathaway – $779 млрд. Володимир Гришенко 04 грудня 2023