Заправитися на WOG тепер можна за біткоїни

Мережа АЗС інтегрувала платіжний сервіс Binance Pay.

Українська мережа автозаправних станцій WOG надала можливість оплати біткоїнами за пальне за допомогою Binance Pay. Про це повідомляється на її офіційному сайті.

Оплата біткоїнами доступна під час безконтактного розрахунку за допомогою сервісу WOG PAY у програмі PRIDE. Для цього потрібно із запропонованих способів оплати обрати Binance Pay та підтвердити оплату в мобільному додатку Binance.

«Для нас це перша інтеграція Binance Pay з оператором ринку нафтопродуктів в Україні, і ми будемо активно продовжувати розвиток цієї технології в інших секторах ритейлу», – прокоментував генеральний менеджер Binance в Україні Кирило Хом'яков.

Як купити чи продати біткоїни в Україні
Як купити чи продати біткоїни в Україні
Доступні та прості способи купівлі або продажу біткоїнів в Україні за гривні, ви...
Ігор Королишин 12 вересня 2022

Що таке Binance Pay

Binance Pay – це безконтактна технологія оплати біткоїнами й іншими цифровими активами, що є одним із продуктів біткоїн-біржі Binance. Binance Pay дозволяє всім зареєстрованим користувачам Binance здійснювати миттєві покупки в біткоїнах, оплачувати послуги, отримувати та відправляти BTC по всьому світу.

Які ще магазини в Україні приймають біткоїни

У серпні у мережі магазинів електроніки, серед яких Stylus та «Техно Їжак», почали брати оплату за товари в біткоїнах. Покупці можуть здійснити оплату через еквайрингову форму в інтернет-магазинах або в офлайн-точках продажу через спеціальні POS-термінали.

Крім того, наприкінці травня українська мережа магазинів побутової техніки та електроніки «Фокстрот» інтегрувала сервіс платежів Binance Pay. Тепер клієнти магазину можуть розрахуватися за покупки біткоїнами.

Цей приклад наслідувала українська мережа супермаркетів Varus. Її продукти та товари можна купити в онлайн-магазині мережі за BTC також завдяки інтеграції платіжного сервісу Binance Pay.

Торгівля BTC у Чилі стала доступнішою Торгівля BTC у Чилі стала доступнішою Мешканці країни тепер можуть займатися трейдингом на платформі MercadoLibre. Юлiя Савицька 30 березня 2023
Акції майнерів не встигають за динамікою біткоїна Акції майнерів не встигають за динамікою біткоїна Бум у сегменті майнінгу змінюється на стале зростання. Дмитро Харьков 30 березня 2023
Гонконг хоче спростити роботу Біткоїн-компаній Гонконг хоче спростити роботу Біткоїн-компаній Регіон хоче полегшити надання банківських операцій для компаній, які працюють з біткоїном та криптовалютами. Юлiя Савицька 29 березня 2023