Біткоїн-гаманець Relai інтегрував LN

Біткоїн-гаманець Relai інтегрував LN

Поки що нова функція знаходиться в режимі бета-тестування, а у відкритому доступі з'явиться до кінця року.

Біткоїн-гаманець Relai з брокерськими функціями став підтримувати Lightning Network (LN). Про це його засновники повідомили на конференції Plan B у Лугано, повідомляє Bitcoin Magazine.

Спочатку підтримка Lightning буде реалізована в межах закритої бета-версії, розрахованої лише на запрошених користувачів, та поступово перейде у відкритий доступ до кінця четвертого кварталу 2023 року. З початку 2024 року Relai розширить інтеграцію, щоб направляти покупки через свій брокерський сервіс безпосередньо в Lightning-гаманці.

Ця інтеграція здійснюється в межах партнерства з компанією Breez, одним із найперших Lightning-гаманців, який працює досі та використовує комплект розробника програмного забезпечення (SDK) Breez. Своєю чергою, SDK дозволить Relai безперешкодно інтегрувати функціональність Lightning для своїх користувачів, покладаючись при цьому на нещодавно запущений сервіс Greenlight від компанії Blockstream, який виконуватиме всі функції бекенду для користувачів. Greenlight виконує більшу частину програмного забезпечення вузла у хмарі для користувачів, зберігаючи при цьому приватний ключ, який використовується для контролю коштів та авторизації оновлень каналів користувачів на власних пристроях. Це дозволяє забезпечити безперебійну та швидку роботу користувачів, зберігаючи при цьому принцип самоконтролю, за якого Greenlight не може змінити стан Lightning-каналу користувача без його участі.

Завдяки цьому партнерству європейські користувачі біткоїна отримають повний пакет послуг від самостійного зберігання до підтримки платежів Lightning.

Про компанію Relai AG

Стартап Relai AG заснований Джуліаном Лінігером та Адамом Біліканом 2020 року. Розташований у Цюріху, Швейцарія. Однойменний застосунок спочатку замислювався для зберігання та інвестицій у BTC.

За допомогою останнього нововведення – підтримки Lightning Network – користувачі зможуть миттєво відправляти, отримувати та купувати невелику кількість біткоїнів.

Застосунок працює поки що тільки на європейському ринку.

Найкращі гаманці з мультипідписом
Найкращі гаманці з мультипідписом
Біткоїн-гаманці з мультипідписом – це чудове рішення для безпеки, конфіденційнос...
Bitcoin Magazine 06 березня 2023

Які бувають ще Lightning-гаманці

Використання технології Lightning стає популярним серед розробників гаманців. У серпні стало відомо, що компанія Mash, розробник орієнтованих на монетизацію контенту мікроплатежів, створила свій гаманець Lightning Bitcoin Wallet.

Користувач може створити обліковий запис, використовувати кредитну картку для відкриття бонусного рахунку в біткоїнах або поповнити рахунок з багатьох популярних Lightning-гаманців. Завдяки зручному інтерфейсу відправлення та отримання повідомлень, біткоїн-гаманець Mash Lightning генерує Lightning-адресу, яка працює та відображається як адреса електронної пошти, але при цьому підтримує основні функції клієнтів Lightning.

Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна В Україні знову перепишуть закон про цифрові активи, MicroStrategy нарощує запас BTC, +1 заявка на біткоїн-ETF, складність майнінгу знову зросла, Canaan відновлює роботу в Казахстані, Джек Дорсі підтримав інноваційний майніновий проєкт, Bitfarms закуповується новими «асіками». Володимир Гришенко 01 грудня 2023
ARK Invest активно продає акції Coinbase ARK Invest активно продає акції Coinbase За тиждень компанія Кеті Вуд позбавилася акцій біржі на $15 млн. Володимир Гришенко 01 грудня 2023
Курс біткоїна за тиждень: імпульс від MicroStrategy Курс біткоїна за тиждень: імпульс від MicroStrategy Головний цифровий актив відновив стале зростання на тлі великого попиту від найбільшого корпоративного власника біткоїнів. Дмитро Харьков 01 грудня 2023