Mash представила Lightning-гаманець

Mash представила Lightning-гаманець

Зараз доступна лише бета-версія застосунку. Завантажити його можна прямо із браузера мобільного телефону.

Компанія Mash, розробник орієнтованих на монетизацію контенту мікроплатежів за допомогою технології Lightning, створила свій гаманець Lightning Bitcoin Wallet. Про це повідомляє Bitcoin Magazine.

Зараз для завантаження доступна лише бета-версія. Щоб обійти можливу цензуру в магазинах застосунків (прецедент, створений Apple App Store і клієнтом Nostr компанією Damus), Mash уможливив завантаження свого застосунку прямо з браузера мобільного телефону.

Користувач може створити обліковий запис, використовувати кредитну картку для відкриття бонусного рахунку в біткоїнах або поповнити рахунок з багатьох популярних Lightning-гаманців. Завдяки зручному інтерфейсу надсилання та отримання повідомлень, біткоїн-гаманець Mash Lightning генерує Lightning-адресу, яка працює та відображається як адреса електронної пошти, але при цьому підтримує основні функції клієнтів Lightning.

Застосунок оснащено інтелектуальним сканером QR-кодів, здатним розпізнавати кілька типів рахунків з різними характеристиками оплати. Також має вбудовану інтеграцію з контактами телефону через SMS, WhatsApp, Signal, електронну пошту тощо.

Найкращі гаманці з мультипідписом
Найкращі гаманці з мультипідписом
Біткоїн-гаманці з мультипідписом – це чудове рішення для безпеки, конфіденційнос...
Bitcoin Magazine 06 березня 2023

Хто ще монетизує контент

У застосунку Damus децентралізованої соціальної мережі Nostr є функція монетизації контенту, яка дозволяє користувачам отримувати сатоші за перегляди постів.

Саме через це застосунок хотіли видалити з App Store. Втім Nostr змогли придумати, як обійти заборону Apple.

Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Рада проти податкових пільг для біткоїна, Reddit купує BTC, курс біткоїна не зростає через фіксацію прибутку, ще один банк у Швейцарії запустив біткоїн-послуги, з Coinbase активно виводять BTC, Карлсон не домовився про «біткоїн-інтерв'ю» із Джонсоном, біткоїн-ETF залучає по $2 млрд на день від інституціоналів. Володимир Гришенко 23 лютого 2024
Компанія Джека Дорсі збільшила прибуток від продажу BTC на 90% Компанія Джека Дорсі збільшила прибуток від продажу BTC на 90% Block надала фінансову звітність за четвертий квартал 2023 року. Володимир Гришенко 23 лютого 2024
Marathon створив сервіс для складних BTC-транзакцій Marathon створив сервіс для складних BTC-транзакцій Нестандартні транзакції біткоїна тепер зможуть бути додані до мемпулу. Володимир Гришенко 23 лютого 2024