Біткоїн обробив мільярд транзакцій

Біткоїн обробив мільярд транзакцій

Це без урахування активності у мережі другого рівня Lightning Network.

Блокчейн Біткоїна обробив мільярдну транзакцію, що стало важливою подією для мережі через 15 років після її створення. Відповідні дані надав сервіс Clark Moody's.

Мільярдна транзакція буда додана у блок 842 241 вночі 6 травня. Це сталося через 15 років і 4 місяці після того, як творець Біткоїна Сатоші Накамото видобув перший блок мережі. Це означає, що у середньому мережа обробляє 178 475 транзакцій щоденно.

Однак підрахунок не включає транзакції, здійснені в Lightning Network – мережі другого рівня Біткоїна, яка в першу чергу орієнтована на мікроплатежі. Дані біткоїн-сервісу Rive свідчать про те, що лише у серпні 2023 року Lightning Network обробила щонайменше 6,6 млн транзакцій.

Вплив протоколу Runes на мережу

Нещодавно щоденна кількість транзакцій в мережі Біткоїна різко зрослац після четвертого халвінгу 20 квітня. Зокрема 23 квітня було оброблено рекордні 926 000 транзакцій.

Значною мірою цей попит був зумовлений запуском протоколу Runes – нового стандарту токенів Біткоїна – у блоці 840 000. Та вже на початку травня щоденна кількість транзакцій в Біткоїні знизилася до 660 000.

Як відбуваються біткоїн-транзакції?
Як відбуваються біткоїн-транзакції?
Транзакції BTC складаються з трьох частин: суми транзакції, адреси, з якої були ...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Обсяг біткоїн-транзакцій зростає

У січні 2024 року було зафіксовано сплеск загального обсягу біткоїн-транзакцій до $1,21 трлн. Він був пов'язаний насамперед із затвердження спотових біткоїн-ETF.

Попри рекордно низьку активну пропозицію біткоїна, трейдери з нетерпінням очікували на схвалення цих біржових фондів, що стало каталізатором підвищеної активності.

Біржу Bybit підозрюють у неплатоспроможності Біржу Bybit підозрюють у неплатоспроможності Керівництво торговельного майданчика відкидає звинувачення й прагне довести, що всі кошти знаходяться на місці. Володимир Гришенко 23 травня 2024
Сема Бенкмана-Фріда переводять до нової в’язниці Сема Бенкмана-Фріда переводять до нової в’язниці Де знаходиться нове місце ув’язнення – не розголошується, але, за попередніми даними, десь у Каліфорнії. Володимир Гришенко 23 травня 2024
Акції Metaplanet за тиждень виросли на 158% Акції Metaplanet за тиждень виросли на 158% Швидкому зростанню капіталізації компанії сприяє вдало обрана інвестиційна модель Біткоїн-стратегії. Володимир Гришенко 23 травня 2024