Обсяги біткоїн-транзакцій рекордно зросли

Обсяги біткоїн-транзакцій рекордно зросли

Напередодні халвінгу спостерігається значна активізація великих власників монет.

Загальний обсяг біткоїн-транзакцій у січні досяг $1,21 трлн, що є максимальним показником за півтора року. Про це повідомляє The Block.

Цей сплеск обсягу транзакцій пов'язаний із затвердження спотових біткоїн-ETF. Попри рекордно низьку активну пропозицію біткоїна, трейдери з нетерпінням очікували на схвалення цих біржових фондів, що стало каталізатором підвищеної активності у січні.

Обсяги біткоїн-транзакцій рекордно зросли
Обсяг транзакцій у мережі Біткоїна. Джерело: The Block.

Ця тенденція до зростання обсягу транзакцій зберігається протягом останніх чотирьох місяців після періоду стагнації у 2023 році, коли обсяги операцій з BTC на базовому рівні блокчейну не могли перевищити $1 трлн, за винятком грудня.

Як купити чи продати біткоїни в Україні
Як купити чи продати біткоїни в Україні
Доступні та прості способи купівлі або продажу біткоїнів в Україні за гривні, ви...
Ігор Королишин 12 вересня 2022

Стратегії ходлерів

На тлі цієї підвищеної транзакційної активності довгострокові власники біткоїнів притримують свої монети, на що вказують аналітики Glassnode. Попри збільшення обсягу транзакцій, щомісячна кількість транзакцій у мережі Біткоїна зменшилася у період з грудня 2023 року по січень 2024 року.

Це свідчить про те, що в той час, як трейдери активно беруть участь у транзакціях, довгострокові власники залишаються непохитними й покладаються на стратегію Hodl. Тож протилежні стратегії учасників ринку врівноважили одне одного, що не призвело до суттєвих цінових коливань.

Відтік монет з бірж

Протягом останніх місяців посилився вивід біткоїнів з централізованих бірж на холодні гаманці. Свого максимуму цей процес досягнув 27 грудня, коли за один день було виведено понад 28 000 BTC на суму майже $1,2 млрд.

Terraform Labs погодилася сплатити штраф у $4,5 млрд Terraform Labs погодилася сплатити штраф у $4,5 млрд До Квон зміг досягти принципової угоди з американським регулятором. Володимир Гришенко 13 червня 2024
Байден розглядає можливість приймати BTC-донати Байден розглядає можливість приймати BTC-донати Команда нинішнього президента США, ймовірно, хоче поповнити свій бюджет коштом Біткоїн-спонсорів. Володимир Гришенко 13 червня 2024
Накопичення біткоїн-китів досягли чотирирічного максимуму Накопичення біткоїн-китів досягли чотирирічного максимуму Аналітики не виключають, що це може бути ознакою чергового бичачого ралі. Володимир Гришенко 13 червня 2024