Біржі зіткнулися з рекордним відтоком BTC

Біржі зіткнулися з рекордним відтоком BTC

З однієї лише Coinbase 27 грудня вивели понад 18 000 біткоїнів.

У середу, 27 грудня, було зафіксовано рекордний відтік біткоїнів з бірж – понад 28 000 BTC на суму $1,19 млрд. Відповідні дані надає сервіс Glassnode.

Виведення коштів з централізованих торговельних майданчиків минулої середи стало найбільшим одноденним відтоком у перерахунку на BTC з 14 грудня 2022 року.

Біржі зіткнулися з рекордним відтоком BTC
Статистика виведення активів із централізованих бірж. Джерело: Glassnode.

Чистий відтік коштів з бірж часто вважається свідченням наміру інвесторів взяти монети під пряме управління з метою довгострокової стратегії зберігання.

Лише з біржі Coinbase, зареєстрованої на Nasdaq, у середу відбувся відтік понад 18 000 BTC. Біткоїн-спільнота у соцмережі X висунула припущення, що така активність інституціональних інвесторів пов'язана з очікуваним запуском спотового біткоїн-ETF на початку січня 2024 року.

Загальний баланс біткоїнів на гаманцях, прив'язаних до централізованих бірж, знизився до 2,3 млн BTC, що є найнижчим показником з квітня 2018 року.

Ходлери активно накопичують BTC

Тенденція зниження біржових запасів біткоїнів та зростання неактивних BTC до рекордних значень спостерігалася вже у вересні. Це свідчить про те, що власники біткоїнів посилено накопичують BTC. За оцінками аналітиків, 69%, або 36,8 млн адрес, тримають BTC понад рік.

Також відзначається активне зростання середніх біткоїн-адрес з балансом від 10 BTC, що також свідчить про те, що ходлери продовжують активно накопичувати монети в очікуванні халвінгу та запуску біржового біткоїн-фонду.

Як безпечно зберігати біткоїни
Як безпечно зберігати біткоїни
Інструкція щодо самостійного зберігання біткоїнів за допомогою апаратних гаманці...
Bitcoin Magazine 28 липня 2022

Хто ще накопичує біткоїни

Стратегію інвестицій у Біткоїн обрала і компанія Майкла Сейлора MicroStrategy. 26 грудня стало відомо, що вона докупила ще 14 620 біткоїнів, витративши на це $615,7 млн. Тепер у неї на балансі 189 150 BTC, що робить її одним із найбільших власників біткоїнів.

Metaplanet збільшила біткоїн-резерви на понад $1 млн Metaplanet збільшила біткоїн-резерви на понад $1 млн На тлі цього рішення вартість акцій компанії зросла на 21%. Володимир Гришенко 22 липня 2024
Німеччина втратила $124 млн через ранній продаж BTC-запасів Німеччина втратила $124 млн через ранній продаж BTC-запасів Прокуратура видала наказ про екстрений продаж біткоїнів, побоюючись, що їх вартість може впасти більш ніж на 10%. Володимир Гришенко 22 липня 2024
Британський футбольний клуб почав накопичувати біткоїни Британський футбольний клуб почав накопичувати біткоїни Голова правління Real Bedford Пітер МакКормак – відомий біткоїнер, тож вибір щодо резервного активу був очевидним. Дмитро Харьков 22 липня 2024