Біржі зіткнулися з рекордним відтоком BTC

Біржі зіткнулися з рекордним відтоком BTC

З однієї лише Coinbase 27 грудня вивели понад 18 000 біткоїнів.

У середу, 27 грудня, було зафіксовано рекордний відтік біткоїнів з бірж – понад 28 000 BTC на суму $1,19 млрд. Відповідні дані надає сервіс Glassnode.

Виведення коштів з централізованих торговельних майданчиків минулої середи стало найбільшим одноденним відтоком у перерахунку на BTC з 14 грудня 2022 року.

Біржі зіткнулися з рекордним відтоком BTC
Статистика виведення активів із централізованих бірж. Джерело: Glassnode.

Чистий відтік коштів з бірж часто вважається свідченням наміру інвесторів взяти монети під пряме управління з метою довгострокової стратегії зберігання.

Лише з біржі Coinbase, зареєстрованої на Nasdaq, у середу відбувся відтік понад 18 000 BTC. Біткоїн-спільнота у соцмережі X висунула припущення, що така активність інституціональних інвесторів пов'язана з очікуваним запуском спотового біткоїн-ETF на початку січня 2024 року.

Загальний баланс біткоїнів на гаманцях, прив'язаних до централізованих бірж, знизився до 2,3 млн BTC, що є найнижчим показником з квітня 2018 року.

Ходлери активно накопичують BTC

Тенденція зниження біржових запасів біткоїнів та зростання неактивних BTC до рекордних значень спостерігалася вже у вересні. Це свідчить про те, що власники біткоїнів посилено накопичують BTC. За оцінками аналітиків, 69%, або 36,8 млн адрес, тримають BTC понад рік.

Також відзначається активне зростання середніх біткоїн-адрес з балансом від 10 BTC, що також свідчить про те, що ходлери продовжують активно накопичувати монети в очікуванні халвінгу та запуску біржового біткоїн-фонду.

Як безпечно зберігати біткоїни
Як безпечно зберігати біткоїни
Інструкція щодо самостійного зберігання біткоїнів за допомогою апаратних гаманці...
Bitcoin Magazine 28 липня 2022

Хто ще накопичує біткоїни

Стратегію інвестицій у Біткоїн обрала і компанія Майкла Сейлора MicroStrategy. 26 грудня стало відомо, що вона докупила ще 14 620 біткоїнів, витративши на це $615,7 млн. Тепер у неї на балансі 189 150 BTC, що робить її одним із найбільших власників біткоїнів.

Morgan Stanley має плани на біткоїн-ETF Morgan Stanley має плани на біткоїн-ETF Банківський гігант зараз проводить юридичні консультації щодо вирішення цього питання. Володимир Гришенко 29 лютого 2024
Влада США перемістила майже $1 млрд у BTC Влада США перемістила майже $1 млрд у BTC Ці біткоїни було конфісковано у межах справи біржі Bitfinex. Володимир Гришенко 29 лютого 2024
На вершині Евересту хочуть розгорнути прапор із Біткоїном На вершині Евересту хочуть розгорнути прапор із Біткоїном 23-річний біткоїнер планує таким чином звернути увагу на нерівність у доступі до фінансової освіти. Володимир Гришенко 29 лютого 2024