Ходлери активно накопичують BTC

Ходлери активно накопичують BTC

Частка монет, які не переміщалися кілька років, досягла рекордних значень.

Обсяг біржових запасів BTC впав до річних мінімумів, а частка неактивних BTC досягла рекордних значень. Це свідчить про те, що власники біткоїнів посилено накопичують BTC, повідомляє Cointelegraph.

Зокрема, обсяг монет, які не переміщалися від одного до п'яти років, знаходиться на рекордних значеннях з липня 2023 року.

Ці показники відображають також аналітичні дані CoinMarketCap. За оцінками експертів, 69%, або 36,8 млн адрес, тримають BTC понад рік.

Ходлери активно накопичують BTC
Джерело: CoinMarketCap

Графіки CryptoQuant також відображають відтік біткоїнів з бірж, який неухильно знижується з липня 2021 року, при цьому на біржах залишається трохи більше 2 млн біткоїнів.

Найбільше біткоїнів зберігається на балансі Binance – близько 543 281 BTC. Однак за останній місяць з біржі було виведено 21 645 BTC.

Що таке біткоїн-гаманець? Гайд зі зберігання BTC
Що таке біткоїн-гаманець? Гайд зі зберігання BTC
Після того як ви придбаєте біткоїн, вам потрібно буде зберігати його в безпечном...
Bitcoin Magazine 30 березня 2023

Зростання числа середніх адрес

У вересні кількість середніх біткоїн-адрес з балансом від 10 BTC досягла нового історичного максимуму в 157463.

Таким чином, можна констатувати, що ходлери продовжують активно накопичувати монети в очікуванні халвінгу, до якого залишилося близько пів року.

Мережа ресторанів у Канаді почала купувати біткоїни Мережа ресторанів у Канаді почала купувати біткоїни Компанія зізналася, що слідкує за діями засновника MicroStrategy Майкла Сейлора. Володимир Гришенко 05 грудня 2023
Акції майнера Phoenix Group подорожчали на 50% Акції майнера Phoenix Group подорожчали на 50% Компанія спромоглася вийти на IPO і тепер торгується на фондовій біржі Абу-Дабі. Володимир Гришенко 05 грудня 2023
Ексглава Paxful очолив новий P2P-проєкт Ексглава Paxful очолив новий P2P-проєкт Мета Noones – підключити Глобальний Південь до світових фінансових систем за допомогою технології пірингових переказів. Володимир Гришенко 05 грудня 2023