Ходлери активно накопичують BTC

Ходлери активно накопичують BTC

Частка монет, які не переміщалися кілька років, досягла рекордних значень.

Обсяг біржових запасів BTC впав до річних мінімумів, а частка неактивних BTC досягла рекордних значень. Це свідчить про те, що власники біткоїнів посилено накопичують BTC, повідомляє Cointelegraph.

Зокрема, обсяг монет, які не переміщалися від одного до п'яти років, знаходиться на рекордних значеннях з липня 2023 року.

Ці показники відображають також аналітичні дані CoinMarketCap. За оцінками експертів, 69%, або 36,8 млн адрес, тримають BTC понад рік.

Ходлери активно накопичують BTC
Джерело: CoinMarketCap

Графіки CryptoQuant також відображають відтік біткоїнів з бірж, який неухильно знижується з липня 2021 року, при цьому на біржах залишається трохи більше 2 млн біткоїнів.

Найбільше біткоїнів зберігається на балансі Binance – близько 543 281 BTC. Однак за останній місяць з біржі було виведено 21 645 BTC.

Що таке біткоїн-гаманець? Гайд зі зберігання BTC
Що таке біткоїн-гаманець? Гайд зі зберігання BTC
Після того як ви придбаєте біткоїн, вам потрібно буде зберігати його в безпечном...
Bitcoin Magazine 30 березня 2023

Зростання числа середніх адрес

У вересні кількість середніх біткоїн-адрес з балансом від 10 BTC досягла нового історичного максимуму в 157463.

Таким чином, можна констатувати, що ходлери продовжують активно накопичувати монети в очікуванні халвінгу, до якого залишилося близько пів року.

Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Трамп приїде на Bitcoin 2024, від біткоїн-резервів Німеччини залишилось небагато, трейдери у збитках через падіння курсу BTC, Metaplanet купила ще 43 біткоїна, індекс жадібності й страху на півторарічному мінімумі, серед країн з прийняття BTC лідирує Аргентина. Володимир Гришенко 12 липня 2024
Акції Iris Energy падають після того, як її порівняли з Toyota Prius Акції Iris Energy падають після того, як її порівняли з Toyota Prius Експерти Culper Research вважають, що акції майнера «дико переоцінені» і мали б коштувати на 52%-79% менше. Володимир Гришенко 12 липня 2024
Курс біткоїна за тиждень: помірний оптимізм Курс біткоїна за тиждень: помірний оптимізм Головний цифровий актив продовжує стало відновлюватися, попри продажі монет урядом Німеччини. Дмитро Харьков 12 липня 2024