У Біткоїн-спільноті все частіше обговорюють драйвчейни

У Біткоїн-спільноті все частіше обговорюють драйвчейни

Біткоїнери поки що не можуть досягти консенсусу щодо доцільності запровадження BIP-300.

Дебати навколо драйвчейнів поновилися після того, як Люк Дашр переробив код та зробив запит на їх додавання до бази Біткоїна 22 серпня. Про це повідомляє Cointelegraph.

Пол Шторк, автор пропозиції та засновник компанії LayerTwo Labs, стверджує, що драйвчейни дозволять користувачам обирати модель безпеки блокчейну, з якою вони згодні. Шторк також стверджує, що ця пропозиція має «величезні переваги» з «буквально нульовими недоліками». Відомий біткоїнер Джймсон Лопп також позитивно сприймає BIP-300 і не бачить жодних ризиків для основної мережі.

Натомість менеджер Swan Bitcoin Коррі Кліпстен вважає, що драйвчейни сприятимуть появі численних скам-проєктів на Біткоїні. Як наслідок – регуляторний тиск може посилитися. Віце-президент Riot Platforms П’єр Рошар також проти, адже він переконаний, що твердження, що BIP-300 знищать альткоїни, – це маркетинговий хід.

А засновник Pandora Максим Орловський стверджує, що функціонал прив’язки токенів до біткоїнів можна реалізувати вже зараз, і для цього не потрібний софтфорк. Доцільно використовувати програмне рішення Prometheus.

Що робить Біткоїн цінним?
Що робить Біткоїн цінним?
Біткоїн — перша у світі децентралізована цифрова валюта. Його цінність насампере...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Що таке драйвчейни

Драйвчейни – це запропоноване рішення для масштабування другого рівня Біткоїна. Це тип сайдчейну, який об'єднує альтернативні мережі з основним ланцюжком Біткоїна. Зокрема BIP-300 дозволяє випускати різноманітні токени та працювати з ними через сайдчейни без використання інших блокчейнів.

В Африці біткоїном користуються частіше, ніж у США та Європі В Африці біткоїном користуються частіше, ніж у США та Європі За рік через регіон пройшло близько $117 млрд у біткоїнах і криптовалютах. Володимир Гришенко 25 вересня 2023
Барселону заполонили Біткоїн-графіті Барселону заполонили Біткоїн-графіті Біткоїн набуває популярності в Європі у незвичний спосіб. Дмитро Харьков 25 вересня 2023
Coinbase зберігає майже мільйон біткоїнів Coinbase зберігає майже мільйон біткоїнів Біржа є найбільшою компанією-холдером BTC, проте більшість цих монет належить клієнтам. Володимир Гришенко 25 вересня 2023