Курс біткоїна зростає четвертий місяць поспіль

Курс біткоїна зростає четвертий місяць поспіль

Цей позитивний тренд є найдовшим з 2021 року, коли біткоїн оновив свій ціновий максимум.

Курс біткоїна зростає у місячному вимірі, починаючи з січня, а період безперервного зростання становить максимум за два роки. Про це повідомляє Bloomberg.

Біткоїн починав цей рік у районі $16 500, а зростання його ціни від початку року становить понад 72%. Курс значно зростав у січні та березні, а в лютому й квітні спостерігалася переважно бокова корекція (хоча навіть у цей час зафіксовано мінімальне зростання).

Курс біткоїна зростає четвертий місяць поспіль
Курс BTC/USD від початку року. Джерело: CoinGecko.

Наразі ціна реалізації біткоїна становить трохи менше за $20 000. Отже, власники монет отримують нереалізований прибуток приблизно у 45%, що створює передумови для сталого зростання й активізації інституційних інвесторів.

Як купити чи продати біткоїни в Україні
Як купити чи продати біткоїни в Україні
Доступні та прості способи купівлі або продажу біткоїнів в Україні за гривні, ви...
Ігор Королишин 12 вересня 2022

Очікування інвесторів

Наразі учасники ринку знаходяться у зоні ринкової невизначеності. На їхні оцінки впливають макроекономічні показники, стан банківської системи та регуляторні плани центробанків (насамперед Федеральної резервної системи).

Основна увага прикута до рішення про базову облікову ставку, що буде ухвалена регулятором уже цього тижня. Ф’ючерсні оцінки свідчать про те, що з вірогідністю у 89,5% ставка буде підвищена на 25 б. п. на наступному засіданні регулятора.

Основні зовнішні фактори

Курс біткоїна продовжує рухатися у боковому тренді протягом останніх тижнів. Серед негативних чинників варто відзначити ухвалення комплексу законодавчих ініціатив MiCA й посилення регуляторного тиску. Серед позитивних для біткоїна – нову хвилю банківської кризи та перетік капіталу з фіатного сектору до BTC.

Кит, що спав чотири роки, переказав BTC на $137 млн Кит, що спав чотири роки, переказав BTC на $137 млн Користувач накопичив 3623 біткоїни з жовтня 2018 року по грудень 2019 року, коли він у середньому коштував $6900. Володимир Гришенко 30 листопада 2023
У Бразилії вводять новий біткоїн-податок У Бразилії вводять новий біткоїн-податок Влада країни за рахунок нових податків у 2024 році хоче зібрати $4 млрд. Володимир Гришенко 30 листопада 2023
Ще одна компанія подала заявку на біткоїн-ETF Ще одна компанія подала заявку на біткоїн-ETF Pando Asset стала вже тринадцятою фірмою, яка бажає запустити біржовий біткоїн-фонд. Володимир Гришенко 30 листопада 2023