Курс біткоїна зростає четвертий місяць поспіль

Курс біткоїна зростає четвертий місяць поспіль

Цей позитивний тренд є найдовшим з 2021 року, коли біткоїн оновив свій ціновий максимум.

Курс біткоїна зростає у місячному вимірі, починаючи з січня, а період безперервного зростання становить максимум за два роки. Про це повідомляє Bloomberg.

Біткоїн починав цей рік у районі $16 500, а зростання його ціни від початку року становить понад 72%. Курс значно зростав у січні та березні, а в лютому й квітні спостерігалася переважно бокова корекція (хоча навіть у цей час зафіксовано мінімальне зростання).

Курс біткоїна зростає четвертий місяць поспіль
Курс BTC/USD від початку року. Джерело: CoinGecko.

Наразі ціна реалізації біткоїна становить трохи менше за $20 000. Отже, власники монет отримують нереалізований прибуток приблизно у 45%, що створює передумови для сталого зростання й активізації інституційних інвесторів.

Як купити чи продати біткоїни в Україні
Як купити чи продати біткоїни в Україні
Доступні та прості способи купівлі або продажу біткоїнів в Україні за гривні, ви...
Ігор Королишин 12 вересня 2022

Очікування інвесторів

Наразі учасники ринку знаходяться у зоні ринкової невизначеності. На їхні оцінки впливають макроекономічні показники, стан банківської системи та регуляторні плани центробанків (насамперед Федеральної резервної системи).

Основна увага прикута до рішення про базову облікову ставку, що буде ухвалена регулятором уже цього тижня. Ф’ючерсні оцінки свідчать про те, що з вірогідністю у 89,5% ставка буде підвищена на 25 б. п. на наступному засіданні регулятора.

Основні зовнішні фактори

Курс біткоїна продовжує рухатися у боковому тренді протягом останніх тижнів. Серед негативних чинників варто відзначити ухвалення комплексу законодавчих ініціатив MiCA й посилення регуляторного тиску. Серед позитивних для біткоїна – нову хвилю банківської кризи та перетік капіталу з фіатного сектору до BTC.

Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Трамп приїде на Bitcoin 2024, від біткоїн-резервів Німеччини залишилось небагато, трейдери у збитках через падіння курсу BTC, Metaplanet купила ще 43 біткоїна, індекс жадібності й страху на півторарічному мінімумі, серед країн з прийняття BTC лідирує Аргентина. Володимир Гришенко 12 липня 2024
Акції Iris Energy падають після того, як її порівняли з Toyota Prius Акції Iris Energy падають після того, як її порівняли з Toyota Prius Експерти Culper Research вважають, що акції майнера «дико переоцінені» і мали б коштувати на 52%-79% менше. Володимир Гришенко 12 липня 2024
Курс біткоїна за тиждень: помірний оптимізм Курс біткоїна за тиждень: помірний оптимізм Головний цифровий актив продовжує стало відновлюватися, попри продажі монет урядом Німеччини. Дмитро Харьков 12 липня 2024