Курс біткоїна за тиждень: нова хвиля зростання

Курс біткоїна за тиждень: нова хвиля зростання

Головний цифровий актив після незначної паузи знов зростає у ціні.

Курс біткоїна за тиждень збільшився на 4,2% та наразі складає $29 500. BTC отримав новий ціновий імпульс після загострення кризи First Republic Bank.

Біткоїн протягом останніх сімох днів торгувався у діапазоні $27 000-28 000 на тлі регуляторного тиску. Але після новин про падіння акцій First Republic Bank на 50% головний цифровий актив відразу додав понад $1000 та продовжив зростання.

Курс біткоїна за тиждень: нова хвиля зростання
Курс BTC/USD за сім днів. Джерело: CoinGecko.

У середині тижня виникла короткострокова волатильність після повідомлення про переказ коштів, пов’язаних із Mt. Gox на біржі. Проте ця інформація не підтвердилася, й біткоїн стрімко відновив свої позиції. Звітність про помірне економічне зростання у США (на 1,1%) не призвела до значних цінових коливань, адже це вже було враховано трейдерами та інвесторами.

Як купити чи продати біткоїни в Україні
Як купити чи продати біткоїни в Україні
Доступні та прості способи купівлі або продажу біткоїнів в Україні за гривні, ви...
Ігор Королишин 12 вересня 2022

Джерело невизначеності

Курс біткоїна продовжує знаходитися у боковому тренді між сильними рівнями підтримки та опору: $25 000 та $30 000 відповідно. Головним джерелом невизначеності залишається регуляторна політика Федеральної резервної системи США (ФРС).

Дані ф’ючерсних контрактів свідчать про те, що з ймовірністю у 85% регулятор ще раз підвищить базову ставку на 25 б. п. Вірогідність, що ставки залишаться на поточному рівні, становить лише 15%. Проте загальний консенсус полягає у тому, що ФРС буде змушена переглянути свою політику вже найближчим часом.

Динаміка попереднього тижня

На минулому тижні ситуація була кардинально іншою, а біткоїн торгувався в районі $28 100 після падіння на 8,2%. Головна причина полягала в утвердженні європейської законодавчої ініціативи MiCA, яка запроваджує жорстке регулювання цифрових активів та сприяє впровадженню цифрового євро.

Кількість біткоїн-банкоматів у світі почала зростати Кількість біткоїн-банкоматів у світі почала зростати У травні порівняно з попереднім місяцем кількість таких пристроїв зросла на 5% і досягла 35 065 одиниць. Володимир Гришенко 05 червня 2023
Google допоможе розвивати мережу Lightning Google допоможе розвивати мережу Lightning Провайдер Voltage уклав партнерську угоду з Google Cloud, що дозволить клієнтам створювати вузли Біткоїна та Lightning по всьому світу. Володимир Гришенко 02 червня 2023
Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Складність майнінгу зростає, місячний дохід майнерів перевищив $900 млн, податки для майнерів у США не зростуть, Tether добуватиме BTC, обсяг торгів на біржах знизився, оновився BTCPay Server, Сейфедін Аммус працюватиме радником у Сальвадорі. Володимир Гришенко 02 червня 2023