Курс біткоїна за тиждень: нова хвиля зростання

Курс біткоїна за тиждень: нова хвиля зростання

Головний цифровий актив після незначної паузи знов зростає у ціні.

Курс біткоїна за тиждень збільшився на 4,2% та наразі складає $29 500. BTC отримав новий ціновий імпульс після загострення кризи First Republic Bank.

Біткоїн протягом останніх сімох днів торгувався у діапазоні $27 000-28 000 на тлі регуляторного тиску. Але після новин про падіння акцій First Republic Bank на 50% головний цифровий актив відразу додав понад $1000 та продовжив зростання.

Курс біткоїна за тиждень: нова хвиля зростання
Курс BTC/USD за сім днів. Джерело: CoinGecko.

У середині тижня виникла короткострокова волатильність після повідомлення про переказ коштів, пов’язаних із Mt. Gox на біржі. Проте ця інформація не підтвердилася, й біткоїн стрімко відновив свої позиції. Звітність про помірне економічне зростання у США (на 1,1%) не призвела до значних цінових коливань, адже це вже було враховано трейдерами та інвесторами.

Як купити чи продати біткоїни в Україні
Як купити чи продати біткоїни в Україні
Доступні та прості способи купівлі або продажу біткоїнів в Україні за гривні, ви...
Ігор Королишин 12 вересня 2022

Джерело невизначеності

Курс біткоїна продовжує знаходитися у боковому тренді між сильними рівнями підтримки та опору: $25 000 та $30 000 відповідно. Головним джерелом невизначеності залишається регуляторна політика Федеральної резервної системи США (ФРС).

Дані ф’ючерсних контрактів свідчать про те, що з ймовірністю у 85% регулятор ще раз підвищить базову ставку на 25 б. п. Вірогідність, що ставки залишаться на поточному рівні, становить лише 15%. Проте загальний консенсус полягає у тому, що ФРС буде змушена переглянути свою політику вже найближчим часом.

Динаміка попереднього тижня

На минулому тижні ситуація була кардинально іншою, а біткоїн торгувався в районі $28 100 після падіння на 8,2%. Головна причина полягала в утвердженні європейської законодавчої ініціативи MiCA, яка запроваджує жорстке регулювання цифрових активів та сприяє впровадженню цифрового євро.

Хакери вкрали в індійської біржі WazirX $235 млн Хакери вкрали в індійської біржі WazirX $235 млн Кошти переказали на нову адресу, частина з яких пройшла через міксер Tornado Cash. Володимир Гришенко 18 липня 2024
Марк Кьюбан вважає, що біткоїн стане глобальним резервним активом Марк Кьюбан вважає, що біткоїн стане глобальним резервним активом Це може статись через геополітичну нестабільність та інфляційний тиск у США. Володимир Гришенко 18 липня 2024
Рішення з нульовим розголошенням вперше розгорнули на Біткоїні Рішення з нульовим розголошенням вперше розгорнули на Біткоїні Функціональність та масштабованість Біткоїн-екосистеми продовжує зростати. Дмитро Харьков 18 липня 2024