Bitfarms нарощує видобуток біткоїнів

Bitfarms нарощує видобуток біткоїнів

У вересні компанія видобула BTC на 7,3% більше, ніж у серпні, проте показник нижчий за торішній на 15%.

Канадська майнінгова компанія Bitfarms активно нарощує обсяги операцій, значно збільшивши кількість здобутих BTC минулого місяця. Про це повідомляє Cointelegraph.

Так, у вересні компанія змогла видобути 411 BTC, що на 7,3% більше, ніж у серпні. З 411 здобутих BTC компанія Bitfarms продала 362 BTC, виручивши за них $9,5 млн. У розпорядженні компанії знаходиться 703 BTC, вартість яких сьогодні становить $19,5 млн.

Збільшення обсягів видобутку стало результатом того, що компанія Bitfarms продовжує встановлювати нові майнери та запустила у повному обсязі свій дата-центр в Аргентині Rio Cuarto потужністю 51 МВт. З урахуванням нових установок загальна операційна потужність Bitfarms досягла 233 МВт, збільшившись на 24% у 2023 році.

Крім того, у вересні Bitfarms збільшила хешрейт на 9%, до 6,1 EH/s. Попри значне зростання, хешрейт все ще трохи нижчий від запланованого на третій квартал показника в 6,3 EH/s, що пов'язано з деякими затримками в роботі електричної інфраструктури на підприємстві Bitfarm у Квебеку.

Показники минулого року

Попри те, що у вересні 2023 року Bitfarms продемонструвала значне збільшення обсягів видобутку, темпи майнінгу виявилися дещо нижчими за показники 2022 року. Кількість здобутих BTC у вересні була на 14,6% меншою, ніж за аналогічний період 2022 року. З початку року компанія Bitfarms видобула 3692 BTC, тоді як у 2022 році за цей же період було видобуто 3733 BTC.

Варто також зауважити, що складність видобутку біткоїна у вересні зросла на 2,7% порівняно з попереднім місяцем, а майнери очікують на зростання цін на біткоїн.

Чи прибутковий майнінг біткоїнів?
Чи прибутковий майнінг біткоїнів?
Майнінг біткоїнів — це головний процес усієї мережі, що перевіряє транзакції, за...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Складність майнінгу

Варто також зауважити, що після чергового перерахунку складності майнінгу, який відбувся 19 вересня, показник зріс на 5,48%, до історичного максимуму 57,12 T. Показник хешрейту мережі зріс також до 421,75 EH/s, а на видобуток одного блоку в середньому потрібно 9 хвилин 29 секунд.

За деякими оцінками, складність майнінгу за наступного автоматичного перерахунку знизиться на 0,7%.

Мережа ресторанів у Канаді почала купувати біткоїни Мережа ресторанів у Канаді почала купувати біткоїни Компанія зізналася, що слідкує за діями засновника MicroStrategy Майкла Сейлора. Володимир Гришенко 05 грудня 2023
Акції майнера Phoenix Group подорожчали на 50% Акції майнера Phoenix Group подорожчали на 50% Компанія спромоглася вийти на IPO і тепер торгується на фондовій біржі Абу-Дабі. Володимир Гришенко 05 грудня 2023
Ексглава Paxful очолив новий P2P-проєкт Ексглава Paxful очолив новий P2P-проєкт Мета Noones – підключити Глобальний Південь до світових фінансових систем за допомогою технології пірингових переказів. Володимир Гришенко 05 грудня 2023