Складність майнінгу оновила історичний максимум

Складність майнінгу оновила історичний максимум

Показник досяг позначки 57,12 T, а на видобуток блоку потрібно в середньому 9 хвилин 29 секунд.

Черговий перерахунок складності майнінгу відбувся у вівторок, 19 вересня, після чого цей показник зріс на 5,48%. Наразі він становить 57,12 T, що є історичним максимумом, свідчать дані сервісу BTC.com.

На видобуток одного блоку за минулі два тижні витрачалося в середньому 9 хвилин 29 секунд. Поточний показник мережі хешрейту становить 421,75 EH/s.

Складність майнінгу оновила історичний максимум
Зміна показників складності майнінгу. Джерело: BTC.com.

Перерахунок складності майнінгу біткоїна здійснюється кожні 2016 блоків приблизно раз на два тижні з метою підтримки стабільності часу генерації блоку в середньому близько 10 хвилин. Це означає, що якщо потужності майнерів збільшуються і блоки генеруються швидше, складність підвищується, щоб компенсувати це.

Міруою зростання ціни на біткоїн та появи нових, ефективніших майнінгових пристроїв, дедалі більше людей і компаній підключаються до процесу майнінгу, що також веде до збільшення загальної обчислювальної потужності мережі та, як наслідок, до зростання складності.

Що таке майнінг біткоїнів?
Що таке майнінг біткоїнів?
Найпопулярніші питання, що виникають у людей стосовно Біткоїна, пов’язані з похо...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Попередні показники складності майнінгу

Попередній максимум був зафіксований 22 серпня, досягнувши 55,62 Т. Хешрейт тоді становив 397,7 EH/s. Загалом ці показники зросли приблизно в півтора раза від початку року, що сприяє більшій захищеності мережі Біткоїна.

Минулого разу після перерахунку складності майнінгу 6 вересня показник зафіксували на позначці 54,15 т. Аналітики пов'язали зменшення складності майнінгу зі зниженням курсу BTC.

Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна В Україні знову перепишуть закон про цифрові активи, MicroStrategy нарощує запас BTC, +1 заявка на біткоїн-ETF, складність майнінгу знову зросла, Canaan відновлює роботу в Казахстані, Джек Дорсі підтримав інноваційний майніновий проєкт, Bitfarms закуповується новими «асіками». Володимир Гришенко 01 грудня 2023
ARK Invest активно продає акції Coinbase ARK Invest активно продає акції Coinbase За тиждень компанія Кеті Вуд позбавилася акцій біржі на $15 млн. Володимир Гришенко 01 грудня 2023
Курс біткоїна за тиждень: імпульс від MicroStrategy Курс біткоїна за тиждень: імпульс від MicroStrategy Головний цифровий актив відновив стале зростання на тлі великого попиту від найбільшого корпоративного власника біткоїнів. Дмитро Харьков 01 грудня 2023