Майнінг може скоротити глобальні викиди на 8%

Майнінг може скоротити глобальні викиди на 8%

Замість критики енергомісткості Біткоїна слід використовувати його можливості, вважають в IRM.

Біткоїн потенційно може стати рішенням для безлічі енергетичних та екологічних проблем. Такого висновку дійшли в Інституті управління ризиками (IRM).

Експерти IRM опублікували звіт під назвою «Біткоїн та енергетичний перехід: від ризику до можливостей». У документі йдеться про те, що хоча енергоспоживання Біткоїна сприймається як предмет занепокоєння, його також можна розглядати як каталізатор для енергетичних реформ і потенційне розв'язання енергетичних проблем.

«Критика щодо енергоспоживання Біткоїна відбувається через обмежене розуміння як його мережі, так і енергетичного сектору», – зазначають вони.

Автори звіту звертають увагу на зростання глобальної потреби в надійних, чистих і доступних джерелах енергії. У контексті цього пропонується не наголошувати на енергомісткості Біткоїна, а зосередитися на його перевагах для енергетичного сектору.

В IRM вважають, що видобуток біткоїнів може скоротити вуглецеві викиди на 8% вже до 2030 року. Цього можна досягти, використовуючи викиди метану для майнінгу біткоїнів.

У документі також представлено інші можливості Біткоїна для енергетичного сектору. Наприклад, Біткоїн може сприяти підвищенню енергоефективності через управління електромережами, використовуючи біткоїн-майнери та передаючи тепло від майнерів у теплиці.

«Поділившись знаннями про потенційний внесок Біткоїна в енергетичний перехід, фокус обговорення може зміститися з ризиків на можливості, які він пропонує», – підсумовують автори звіту.

Обладнання для майнінгу біткоїнів
Обладнання для майнінгу біткоїнів
Обладнання для майнінгу біткоїнів, також відоме як майнінг-ферми, є обчислювальн...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Майнінг стає дедалі більш «зеленим»

За останні два роки викиди вуглецю в атмосферу від процесу видобутку біткоїнів скоротилися більш ніж на 37%. Понад 50% світового майнінгу біткоїна здійснюється з використанням енергії з відновлюваних джерел.

Майнери постійно прагнуть зменшити свої витрати на енергію, і цей фактор стимулює перехід до відновлюваних джерел енергії. Сонячна та вітрова енергія, гідроелектроенергія й навіть геотермальна енергія стають дедалі популярнішими у секторі майнінгу.

Марк Кьюбан вважає, що біткоїн стане глобальним резервним активом Марк Кьюбан вважає, що біткоїн стане глобальним резервним активом Це може статись через геополітичну нестабільність та інфляційний тиск у США. Володимир Гришенко 18 липня 2024
Рішення з нульовим розголошенням вперше розгорнули на Біткоїні Рішення з нульовим розголошенням вперше розгорнули на Біткоїні Функціональність та масштабованість Біткоїн-екосистеми продовжує зростати. Дмитро Харьков 18 липня 2024
Німеччина заробила на продажу біткоїнів $2,8 млрд Німеччина заробила на продажу біткоїнів $2,8 млрд 49 858 BTC німецький уряд отримав у січні 2024 року, вилучивши їх у піратського відеосервісу Movie2k. Володимир Гришенко 18 липня 2024