Майнінг може скоротити глобальні викиди на 8%

Майнінг може скоротити глобальні викиди на 8%

Замість критики енергомісткості Біткоїна слід використовувати його можливості, вважають в IRM.

Біткоїн потенційно може стати рішенням для безлічі енергетичних та екологічних проблем. Такого висновку дійшли в Інституті управління ризиками (IRM).

Експерти IRM опублікували звіт під назвою «Біткоїн та енергетичний перехід: від ризику до можливостей». У документі йдеться про те, що хоча енергоспоживання Біткоїна сприймається як предмет занепокоєння, його також можна розглядати як каталізатор для енергетичних реформ і потенційне розв'язання енергетичних проблем.

«Критика щодо енергоспоживання Біткоїна відбувається через обмежене розуміння як його мережі, так і енергетичного сектору», – зазначають вони.

Автори звіту звертають увагу на зростання глобальної потреби в надійних, чистих і доступних джерелах енергії. У контексті цього пропонується не наголошувати на енергомісткості Біткоїна, а зосередитися на його перевагах для енергетичного сектору.

В IRM вважають, що видобуток біткоїнів може скоротити вуглецеві викиди на 8% вже до 2030 року. Цього можна досягти, використовуючи викиди метану для майнінгу біткоїнів.

У документі також представлено інші можливості Біткоїна для енергетичного сектору. Наприклад, Біткоїн може сприяти підвищенню енергоефективності через управління електромережами, використовуючи біткоїн-майнери та передаючи тепло від майнерів у теплиці.

«Поділившись знаннями про потенційний внесок Біткоїна в енергетичний перехід, фокус обговорення може зміститися з ризиків на можливості, які він пропонує», – підсумовують автори звіту.

Обладнання для майнінгу біткоїнів
Обладнання для майнінгу біткоїнів
Обладнання для майнінгу біткоїнів, також відоме як майнінг-ферми, є обчислювальн...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Майнінг стає дедалі більш «зеленим»

За останні два роки викиди вуглецю в атмосферу від процесу видобутку біткоїнів скоротилися більш ніж на 37%. Понад 50% світового майнінгу біткоїна здійснюється з використанням енергії з відновлюваних джерел.

Майнери постійно прагнуть зменшити свої витрати на енергію, і цей фактор стимулює перехід до відновлюваних джерел енергії. Сонячна та вітрова енергія, гідроелектроенергія й навіть геотермальна енергія стають дедалі популярнішими у секторі майнінгу.

На Кріштіану Роналду подали до суду через рекламу Binance На Кріштіану Роналду подали до суду через рекламу Binance Футболіста звинуватили у тому, що він просував незареєстровані цінні папери у координації з торговельним майданчиком. Володимир Гришенко 29 листопада 2023
Швидкість обігу BTC опустилася до історично низького рівня Швидкість обігу BTC опустилася до історично низького рівня Інвестори воліють зберігати свої біткоїни, ніж торгувати ними. Володимир Гришенко 29 листопада 2023
Помер один із головних критиків Біткоїна Помер один із головних критиків Біткоїна Чарлі Мангеру було 99 років, і протягом усього свого життя він дотримувався виключно традиційних підходів до інвестування. Дмитро Харьков 29 листопада 2023