Частка «зеленого» майнінгу перевищила 50%

Частка «зеленого» майнінгу перевищила 50%

За два роки викиди вуглекислого газу в атмосферу від процесу видобутку біткоїнів скоротилися більш ніж на 37%.

Понад 50% світового майнінгу біткоїна здійснюється за рахунок енергії з відновлюваних джерел. Про це повідомив аналітик Bloomberg Джеймі Куттс на сторінці в соцмережі X (Twitter).

«З моменту введення Китаєм заборони на майнінг у середині 2021 року, коли викиди досягли піку в 60,9 мегатонн еквівалента вуглекислого газу (CO2), на сьогодні вони скоротилися на 37,5%. Це говорить про те, що побоювання з приводу «вуглецевого сліду» Біткоїна перебільшені», – наголосив аналітик.

Куттс упевнений, що скорочення викидів з одночасним збільшенням хешрейту свідчить про перехід майнерів на відновлювані джерела енергії.

Обіцянки Ілона Маска

Раніше американський бізнесмен і голова автоконцерну електрокарів Tesla Ілон Маск пообіцяв, що його компанія прийматиме біткоїни, коли частка енергії з відновлюваних джерел у майнінгу досягне 50%.

Поки що Маск ніяк не прокоментував цю ситуацію.

Що таке майнінг біткоїнів?
Що таке майнінг біткоїнів?
Найпопулярніші питання, що виникають у людей стосовно Біткоїна, пов’язані з похо...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

«Зелений» майнінг біткоїнів

За даними дослідження компанії Batcoinz, майнінг біткоїнів досяг найвищого приросту у використанні стійкої енергетики (+38%) за період з липня 2019 року до червня 2023 року порівняно з іншими глобальними галузями.

Останніми роками важливість відновлюваних джерел енергії для майнінгу біткоїна стала дедалі очевиднішою. Майнери постійно прагнуть зменшити свої витрати на енергію, і цей фактор стимулює перехід до відновлюваних джерел енергії. Сонячна та вітрова енергія, гідроелектроенергія і навіть геотермальна енергія стають дедалі більш популярними у секторі майнінгу біткоїна.

Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Трамп приїде на Bitcoin 2024, від біткоїн-резервів Німеччини залишилось небагато, трейдери у збитках через падіння курсу BTC, Metaplanet купила ще 43 біткоїна, індекс жадібності й страху на півторарічному мінімумі, серед країн з прийняття BTC лідирує Аргентина. Володимир Гришенко 12 липня 2024
Акції Iris Energy падають після того, як її порівняли з Toyota Prius Акції Iris Energy падають після того, як її порівняли з Toyota Prius Експерти Culper Research вважають, що акції майнера «дико переоцінені» і мали б коштувати на 52%-79% менше. Володимир Гришенко 12 липня 2024
Курс біткоїна за тиждень: помірний оптимізм Курс біткоїна за тиждень: помірний оптимізм Головний цифровий актив продовжує стало відновлюватися, попри продажі монет урядом Німеччини. Дмитро Харьков 12 липня 2024