Частка «зеленого» майнінгу перевищила 50%

Частка «зеленого» майнінгу перевищила 50%

За два роки викиди вуглекислого газу в атмосферу від процесу видобутку біткоїнів скоротилися більш ніж на 37%.

Понад 50% світового майнінгу біткоїна здійснюється за рахунок енергії з відновлюваних джерел. Про це повідомив аналітик Bloomberg Джеймі Куттс на сторінці в соцмережі X (Twitter).

«З моменту введення Китаєм заборони на майнінг у середині 2021 року, коли викиди досягли піку в 60,9 мегатонн еквівалента вуглекислого газу (CO2), на сьогодні вони скоротилися на 37,5%. Це говорить про те, що побоювання з приводу «вуглецевого сліду» Біткоїна перебільшені», – наголосив аналітик.

Куттс упевнений, що скорочення викидів з одночасним збільшенням хешрейту свідчить про перехід майнерів на відновлювані джерела енергії.

Обіцянки Ілона Маска

Раніше американський бізнесмен і голова автоконцерну електрокарів Tesla Ілон Маск пообіцяв, що його компанія прийматиме біткоїни, коли частка енергії з відновлюваних джерел у майнінгу досягне 50%.

Поки що Маск ніяк не прокоментував цю ситуацію.

Що таке майнінг біткоїнів?
Що таке майнінг біткоїнів?
Найпопулярніші питання, що виникають у людей стосовно Біткоїна, пов’язані з похо...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

«Зелений» майнінг біткоїнів

За даними дослідження компанії Batcoinz, майнінг біткоїнів досяг найвищого приросту у використанні стійкої енергетики (+38%) за період з липня 2019 року до червня 2023 року порівняно з іншими глобальними галузями.

Останніми роками важливість відновлюваних джерел енергії для майнінгу біткоїна стала дедалі очевиднішою. Майнери постійно прагнуть зменшити свої витрати на енергію, і цей фактор стимулює перехід до відновлюваних джерел енергії. Сонячна та вітрова енергія, гідроелектроенергія і навіть геотермальна енергія стають дедалі більш популярними у секторі майнінгу біткоїна.

Борис Джонсон відмовився від інтерв'ю з Такером Карлсоном Борис Джонсон відмовився від інтерв'ю з Такером Карлсоном Колишній британський прем'єр відмовився говорити зі скандальним журналістом після новин про смерть російського опозиціонера Олексія Навального. Володимир Гришенко 22 лютого 2024
Стартап Citrea залучив $2,7 млн на масштабування Біткоїна Стартап Citrea залучив $2,7 млн на масштабування Біткоїна Проєкт створює роллапи з нульовим розголошенням, які допомагають збільшити пропускну здатність блокчейну. Володимир Гришенко 22 лютого 2024
Подальшому зростанню BTC заважає фіксація прибутку Подальшому зростанню BTC заважає фіксація прибутку Довгострокові власники продали частину монет після перевищення цінового рівня у $50 000. Дмитро Харьков 22 лютого 2024