Bitmain інвестує $54 млн у Core Scientific

Bitmain інвестує $54 млн у Core Scientific

За умовами угоди майнеру також буде поставлено «асікі» на $23,1 млн.

Виробник майнінгового обладнання, компанія Bitmain, інвестує у збанкрутілу компанію з видобутку біткоїнів Core Scientific $54 млн. Про це повідомляє Businesswire.

Компанія Core Scientific, що спеціалізується на видобутку цифрових активів, оголосила про нове партнерство з Bitmain, найбільшим гравцем у галузі постачання обчислювального обладнання для майнінгу біткоїнів та штучного інтелекту.

За умовами угоди, Bitmain поставить 27 000 «асіків» S19J XP 151 TH на $23,1 млн і інвестує $53,9 млн в акції Core Scientific, вартість яких визначить суд у справах про банкрутство в IV кварталі 2023 року.

Після виходу з процедури банкрутства компанія Core Scientific перебудує свою діяльність, спираючись на угоду з грошовими коштами й акціями та укладені раніше угоди з Bitmain.

Обладнання для майнінгу біткоїнів
Обладнання для майнінгу біткоїнів
Обладнання для майнінгу біткоїнів, також відоме як майнінг-ферми, є обчислювальн...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Перезапуск Core Scientific

Core Scientific раніше заявила, що з моменту подання заяви про банкрутство відповідно до глави 11 у неї підвищилася ліквідність і вона переглядає свій бізнес-план для успішного повернення на ринок майнінгу. Компанія пояснила поліпшення фінансових показників зростанням цін на біткоїн, збільшенням хешрейту мережі та зниженням витрат на електроенергію.

Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Трамп приїде на Bitcoin 2024, від біткоїн-резервів Німеччини залишилось небагато, трейдери у збитках через падіння курсу BTC, Metaplanet купила ще 43 біткоїна, індекс жадібності й страху на півторарічному мінімумі, серед країн з прийняття BTC лідирує Аргентина. Володимир Гришенко 12 липня 2024
Акції Iris Energy падають після того, як її порівняли з Toyota Prius Акції Iris Energy падають після того, як її порівняли з Toyota Prius Експерти Culper Research вважають, що акції майнера «дико переоцінені» і мали б коштувати на 52%-79% менше. Володимир Гришенко 12 липня 2024
Курс біткоїна за тиждень: помірний оптимізм Курс біткоїна за тиждень: помірний оптимізм Головний цифровий актив продовжує стало відновлюватися, попри продажі монет урядом Німеччини. Дмитро Харьков 12 липня 2024