Bitmain інвестує $54 млн у Core Scientific

Bitmain інвестує $54 млн у Core Scientific

За умовами угоди майнеру також буде поставлено «асікі» на $23,1 млн.

Виробник майнінгового обладнання, компанія Bitmain, інвестує у збанкрутілу компанію з видобутку біткоїнів Core Scientific $54 млн. Про це повідомляє Businesswire.

Компанія Core Scientific, що спеціалізується на видобутку цифрових активів, оголосила про нове партнерство з Bitmain, найбільшим гравцем у галузі постачання обчислювального обладнання для майнінгу біткоїнів та штучного інтелекту.

За умовами угоди, Bitmain поставить 27 000 «асіків» S19J XP 151 TH на $23,1 млн і інвестує $53,9 млн в акції Core Scientific, вартість яких визначить суд у справах про банкрутство в IV кварталі 2023 року.

Після виходу з процедури банкрутства компанія Core Scientific перебудує свою діяльність, спираючись на угоду з грошовими коштами й акціями та укладені раніше угоди з Bitmain.

Обладнання для майнінгу біткоїнів
Обладнання для майнінгу біткоїнів
Обладнання для майнінгу біткоїнів, також відоме як майнінг-ферми, є обчислювальн...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Перезапуск Core Scientific

Core Scientific раніше заявила, що з моменту подання заяви про банкрутство відповідно до глави 11 у неї підвищилася ліквідність і вона переглядає свій бізнес-план для успішного повернення на ринок майнінгу. Компанія пояснила поліпшення фінансових показників зростанням цін на біткоїн, збільшенням хешрейту мережі та зниженням витрат на електроенергію.

На Кріштіану Роналду подали до суду через рекламу Binance На Кріштіану Роналду подали до суду через рекламу Binance Футболіста звинуватили у тому, що він просував незареєстровані цінні папери у координації з торговельним майданчиком. Володимир Гришенко 29 листопада 2023
Швидкість обігу BTC опустилася до історично низького рівня Швидкість обігу BTC опустилася до історично низького рівня Інвестори воліють зберігати свої біткоїни, ніж торгувати ними. Володимир Гришенко 29 листопада 2023
Помер один із головних критиків Біткоїна Помер один із головних критиків Біткоїна Чарлі Мангеру було 99 років, і протягом усього свого життя він дотримувався виключно традиційних підходів до інвестування. Дмитро Харьков 29 листопада 2023