Майнер Riot допоміг Техасу пережити спеку

Майнер Riot допоміг Техасу пережити спеку

Майнінгова компанія стабілізувала енергомережу штату, скоротивши видобуток біткоїнів.

У червні американський майнінговий гігант Riot Platforms допоміг стабілізувати енергомережу в штаті Техас, коли регіон почав страждати від сильної спеки. Про це повідомляє сайт компанії.

У червні в Техасі встановилася екстремально спекотна погода, що спричинила різке зростання попиту на електроенергію. У дні пікового попиту компанія Riot скоротила понад 90% енергоспоживання. У збиток власним доходам від майнінгу біткоїнів вона надала свої енергоресурси техаському керуючому енергомережами ERCOT. У ці періоди згортання діяльності компанії значною мірою сприяло задоволенню загального попиту на електроенергію, щоб споживачі не зазнавали перебоїв в обслуговуванні.

«Наші довгострокові контракти на постачання електроенергії за фіксованою ціною дають Riot можливість скоротити видобуток біткоїнів і продавати електроенергію назад у мережу в періоди пікового попиту, забезпечуючи доступність електроенергії для жителів Техасу та водночас приносячи економічну вигоду компанії. Ця стратегія в галузі енергопостачання є ключовою відмінністю компанії Riot», – йдеться у повідомленні.

Як зазначається, компанія Riot Platforms, яка є учасником програми ERCOT, отримала близько $10 млн від продажу електроенергії.

Що ще потрібно знати про Riot Platforms

Riot Platforms – публічна технологічна компанія зі США, яка займається майнінгом біткоїна у промислових масштабах. З капіталізацією $2,4 млрд посідає друге місце у списку найбільших майнерів. Станом на сьогодні акції компанії торгуються по $13,54.

Важлива перевага Riot – дешева електрика: серед конкурентів у компанії майже найвигідніший тариф на електроенергію, він лише трохи поступається Greenidge. Такий стан справ приносить помітну користь і дозволяє компанії значно скоротити витрати на одну з найвагоміших статей витрат щодо майнінгу.

Чи прибутковий майнінг біткоїнів?
Чи прибутковий майнінг біткоїнів?
Майнінг біткоїнів — це головний процес усієї мережі, що перевіряє транзакції, за...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Плани на майбутнє

Riot Platforms планує збільшити хешрейт на 60%. Для цього вона уклала партнерські угоди із виробником ASIC-майнерів MicroBT.

Результатом такої колаборації стане перенесення виробництва компанією MicroBT у США. Це забезпечить майнерами дата-центри Riot у Корсикані (штат Техас), що значно збільшить потужність компанії до 1,6 ГВт.

Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Німеччина розпродала всі свої біткоїни, а Metaplanet докупила ще, рішення з нульовим розголошенням адаптували до блокчейну Біткоїна, Крейг Райт визнав, що він не Сатоші Накамото, кити збільшують BTC-запаси. Володимир Гришенко 19 липня 2024
Курс біткоїна за тиждень: стале відновлення Курс біткоїна за тиждень: стале відновлення Головний цифровий актив демонструє позитивний тренд, попри розподіл монет клієнтам біржі Mt. Gox. Дмитро Харьков 19 липня 2024
Брати Вінклвосси задонатили BTC кандидату в сенатори Брати Вінклвосси задонатили BTC кандидату в сенатори Близнюки пожертвували $1 млн у біткоїнах на кампанію Джона Дітона, який має намір стати сенатором США від штату Массачусетс. Володимир Гришенко 19 липня 2024