Інвестори знову несуть гроші до біткоїн-ETF

Інвестори знову несуть гроші до біткоїн-ETF

Лідером з показників одноденного чистого притоку став біткоїн-фонд Fidelity Wise Origin, який залучив $38,57 млн.

13 травня на американському ринку спотових біржових біткоїн-фондів (ETF) спостерігався позитивний тренд – зафіксовано сукупний чистий приплив коштів у розмірі $66 млн. Відповідні дані надав сервіс SoSoValue.

Це зростання відбулося на тлі змішаних сигналів на широкому ринку цифрових активів. Щодо показників одноденного чистого притоку, лідером тут став біткоїн-фонд Fidelity Wise Origin, який залучив $38,57 млн.

Також значні надходження спостерігалися й у біткоїн-ETF від компанії Bitwise – більше ніж $20 млн. Примітно, що 13 травня не було зафіксовано жодного притоку чи відтоку коштів з біткоїн-фонду Grayscale GBTC.

Ця позитивна тенденція на американському ринку контрастує з відтоком, який спостерігався в інших регіонах.

Боротьба за пенсійні фонди

Віцепрезидент з цифрових активів Fidelity Мануель Нордесте розповів, що його компанія почала співпрацювати з великими пенсійними фондами та іншими інституційними інвесторами щодо розміщення коштів у біткоїнах.

До боротьби за пенсійні фонди приєдналась також і керуюча активами компанія BlackRock. Вона проводить з їх представниками освітні бесіди щодо біткоїн-ETF.А нещодавня звітність за формою 13F показала, що великі пенсійні консультанти вже вклалися у спотові біткоїн-фонди. Але здебільшого пенсійні фонди, які мають понад $4 трлн капіталу, залишаються обережними щодо подібних інвестувань.

Що таке спотовий біткоїн-ETF?
Що таке спотовий біткоїн-ETF?
Спотові біткоїн-ETF призначені для відстеження ціни біткоїна, зі зберіганням акт...
Bitcoin Magazine 10 серпня 2023

Хто з інституціоналів вклався у біткоїн-ETF

Як стало нещодавно відомо з поданої фінансової звітності, один з найбільших банків США Wells Fargo має позиції у низці спотових біткоїн-фондів.

Зокрема фінустанова володіє 2245 акціями Grayscale Bitcoin Trust (GBTC) на $121 000 за поточним курсом та З7 акціями біткоїн-ETF ProShares Bitcoin Strateg ETF (BITO) ще на $1000.

Біржу Bybit підозрюють у неплатоспроможності Біржу Bybit підозрюють у неплатоспроможності Керівництво торговельного майданчика відкидає звинувачення й прагне довести, що всі кошти знаходяться на місці. Володимир Гришенко 23 травня 2024
Сема Бенкмана-Фріда переводять до нової в’язниці Сема Бенкмана-Фріда переводять до нової в’язниці Де знаходиться нове місце ув’язнення – не розголошується, але, за попередніми даними, десь у Каліфорнії. Володимир Гришенко 23 травня 2024
Акції Metaplanet за тиждень виросли на 158% Акції Metaplanet за тиждень виросли на 158% Швидкому зростанню капіталізації компанії сприяє вдало обрана інвестиційна модель Біткоїн-стратегії. Володимир Гришенко 23 травня 2024