Fidelity долучилася до біткоїн-перегонів за пенсійні фонди

Fidelity долучилася до біткоїн-перегонів за пенсійні фонди

Компанія наслідує приклад BlackRock, яка вже агітує такі фонди інвестувати у біткоїн-ETF.

Можливість інвестування у біткоїн почали вивчати пенсійні фонди, особливо після схвалення на початку року спотових біржових фондів на основі BTC. Про це заявила фінансова компанія Fidelity, передає Bitcoin Magazine.

Fidelity вже багато років займає активну позицію на ринку біткоїна, відкривши у 2018 році відділення цифрових активів і випустивши на ринок успішний біткоїн-ETF на початку цього року, який залучив значний капітал.

Зараз віцепрезидент Fidelity з цифрових активів Мануель Нордесте каже, що компанія співпрацює з великими пенсійними фондами та іншими інституційними інвесторами щодо розміщення коштів у біткоїнах.

«Зараз ми починаємо вести переговори з великими інституційними інвесторами, які володіють реальними грошима, і ми отримуємо деяких з цих клієнтів, а також корпорації й так далі», – заявив Нордесте.

Його коментарі з'явилися після того, як керуюча активами компанія BlackRock також згадала про освітні бесіди з пенсійними фондами щодо біткоїн-ETF. Нещодавня звітність за формою 13F показує, що великі пенсійні консультанти вже придбали спотові біткоїн-ETF.

Це свідчить про те, що зараз ведеться серйозна робота над тим, щоб дозволити пенсійним фондам інвестувати в біткоїн-інструменти, такі як спотові ETF.

Поки що пенсійні фонди, які мають понад $4 трлн капіталу, залишаються обережними порівняно з сімейними офісами та хедж-фондами, що вже купили біткоїн. Їхня консервативність та зосередженість на управлінні ризиками поки що утримують більшість від інвестування у головний цифровий актив.

Розгляд питання на законодавчому рівні

Законодавчі питання про включення біткоїн-ETF до інвестиційних портфелів пенсійних фондів в США поки що розглядається на рівні штатів. Зокрема ще на початку року законопроєкт пройшов кілька читань в Сенаті Аризони.

Біткоїн пропонує пенсійним фондам унікальну можливість диверсифікації та потенційного збільшення прибутковості їхніх інвестиційних портфелів завдяки своїй високій волатильності та відсутності прямої кореляції з традиційними фінансовими активами, такими як акції та облігації.

Що таке спотовий біткоїн-ETF?
Що таке спотовий біткоїн-ETF?
Спотові біткоїн-ETF призначені для відстеження ціни біткоїна, зі зберіганням акт...
Bitcoin Magazine 10 серпня 2023

Хто обрав фонд Fidelity

Минулого місяця американські компанії Legacy Wealth Asset Management і United Capital Management на інвестиції у біткоїн-ETF фонда Fidelity FBTC виділили 6% і 5% своїх портфелів. Загальні інвестиції склали понад $40 млн.

За чистим притоком капіталу біткоїн-ETF посідає друге місце після фонду BlackRock, а за загальним обсягом активів – третє після Grayscale та BlackRock.

Біржу Bybit підозрюють у неплатоспроможності Біржу Bybit підозрюють у неплатоспроможності Керівництво торговельного майданчика відкидає звинувачення й прагне довести, що всі кошти знаходяться на місці. Володимир Гришенко 23 травня 2024
Сема Бенкмана-Фріда переводять до нової в’язниці Сема Бенкмана-Фріда переводять до нової в’язниці Де знаходиться нове місце ув’язнення – не розголошується, але, за попередніми даними, десь у Каліфорнії. Володимир Гришенко 23 травня 2024
Акції Metaplanet за тиждень виросли на 158% Акції Metaplanet за тиждень виросли на 158% Швидкому зростанню капіталізації компанії сприяє вдало обрана інвестиційна модель Біткоїн-стратегії. Володимир Гришенко 23 травня 2024