Два великих інституціонала інвестували у біткоїн-ETF

Два великих інституціонала інвестували у біткоїн-ETF

Корпорації обрали фонд Fidelity для розміщення свого капіталу у цифровий актив.

Дві американські компанії Legacy Wealth Asset Management і United Capital Management виділили 6% і 5% своїх портфелів для інвестицій у біткоїн-ETF FBTC. Про це повідомляє аналітик Bloomberg Ерік Балчунас.

Кожна з компаній вклала у FBTC понад $20 млн. Ці інвестиції у фонд Fidelity збільшили приплив коштів у спотові біткоін-ETF. У понеділок на спотовому ринку біткоїн-ETF було зафіксовано надходження капіталу у розмірі $62,2 млн.

При цьому FBTC вийшов у лідери та отримав понад $34,8 млн. Така тенденція свідчить про все більше визнання і прийняття біткоїна і пов'язаних з ним інвестиційних продуктів серед традиційних фінансових корпорацій у США.

Що таке спотовий біткоїн-ETF?
Що таке спотовий біткоїн-ETF?
Спотові біткоїн-ETF призначені для відстеження ціни біткоїна, зі зберіганням акт...
Bitcoin Magazine 10 серпня 2023

Про нових інвесторів

Legacy Wealth Asset Management базується у Міннесоті й пропонує індивідуальне фінансове планування та послуги з управління капіталом приватним особам та установам. Вона допомагає клієнтам з управлінням портфелем, пенсійним плануванням, плануванням нерухомості та іншими фінансовими послугами.

United Capital Management базується у Канзасі й надає послуги з фінансового планування та управління інвестиціями. Як і Legacy Wealth, United Capital Management допомагає клієнтам з управлінням портфелем та іншими потребами у довгостроковому плануванні власного капіталу.

Біткоїн-активи Fidelity

За чистим притоком капіталу біткоїн-ETF посідає друге місце після фонду BlackRock, а за загальним обсягом активів – третє після Grayscale та BlackRock. За перші три місяці торгів FBTC накопичив понад 150 000 BTC і прискорює своє зростання у квітні.

Біржу Bybit підозрюють у неплатоспроможності Біржу Bybit підозрюють у неплатоспроможності Керівництво торговельного майданчика відкидає звинувачення й прагне довести, що всі кошти знаходяться на місці. Володимир Гришенко 23 травня 2024
Сема Бенкмана-Фріда переводять до нової в’язниці Сема Бенкмана-Фріда переводять до нової в’язниці Де знаходиться нове місце ув’язнення – не розголошується, але, за попередніми даними, десь у Каліфорнії. Володимир Гришенко 23 травня 2024
Акції Metaplanet за тиждень виросли на 158% Акції Metaplanet за тиждень виросли на 158% Швидкому зростанню капіталізації компанії сприяє вдало обрана інвестиційна модель Біткоїн-стратегії. Володимир Гришенко 23 травня 2024