В Аризоні хочуть включити біткоїн-ETF до портфелів пенсійних фондів

В Аризоні хочуть включити біткоїн-ETF до портфелів пенсійних фондів

Регіональні виконавчі органи збираються розглянути інвестиційні ризики щодо цієї ініціативи.

Сенат Аризони розглядає пропозицію про включення біткоїн-ETF до інвестиційних портфелів пенсійних фондів штату. Про це йдеться у резолюції законодавчого органу.

22 лютого законопроєкт пройшов третє читання в Сенаті і тепер розглядається Палатою представників. Якщо резолюцію схвалять, Пенсійна система штату Аризона (ASRS) та Система пенсійного забезпечення персоналу громадської безпеки (PSPRS) розглянуть ці інвестиційні інструменти та проаналізують їхні можливі ризики. Це включає консультації з фірмами, схваленими Комісією з цінних паперів і бірж США (SEC) для пропозиції біткоїн-ETF.

Крім того, ASRS і PSPRS мають подати звіт про можливість, ризики та потенційні переваги спрямування частини коштів пенсійної системи штату до біткоїн-ETF.

Мета пропозиції – надати ASRS та PSPRS інформацію, потрібну для прийняття обґрунтованих рішень про включення біткоїн-ETF до їхніх інвестиційних стратегій, потенційно диверсифікуючи їхні портфелі та досліджуючи нові шляхи зростання.

Що може запропонувати біткоїн пенсійним фондам

Біткоїн пропонує пенсійним фондам унікальну можливість диверсифікації та потенційного збільшення прибутковості їхніх інвестиційних портфелів завдяки своїй високій волатильності та відсутності прямої кореляції з традиційними фінансовими активами, такими як акції та облігації. Цей актив має особливості, які можуть бути захистом від інфляції та девальвації фіатних валют, підвищуючи купівельну спроможність активів пенсійних фондів у довгостроковій перспективі.

Також впровадження біткоїна в портфель може сприяти поліпшенню загального співвідношення ризик/прибутковість за рахунок розподілу інвестиційних ризиків, мінімізуючи потенційні втрати від вагань на традиційних ринках. Дослідження та практичний досвід показують, що навіть невелике введення цього активу до диверсифікованого портфеля може покращити його довгострокові показники, роблячи біткоїн привабливим варіантом для стратегій інвестування пенсійних фондів.

Що робить Біткоїн цінним?
Що робить Біткоїн цінним?
Біткоїн — перша у світі децентралізована цифрова валюта. Його цінність насампере...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

У що ще інвестують пенсійні фонди

У листопаді минулого року Національний пенсійний фонд (НПФ) Південної Кореї, третій за величиною активів пенсійний фонд світу, придбав акції Coinbase на суму $19,9 млн.

Як виявилося, це був перший випадок, коли НПФ, чиї активи під управлінням на кінець червня досягли $755 млрд, включив у свій інвестиційний портфель цінні папери, пов'язані з біткоїном і криптовалютами.

Брати Вінклвосси стали співвласниками футбольного клубу Брати Вінклвосси стали співвласниками футбольного клубу Два роки тому керівником ФК «Реал Бедфорд» став Біткоїн-подкастер Пітер МакКормак. Володимир Гришенко 15 квітня 2024
Мером Лугано знову став біткоїнер Мером Лугано знову став біткоїнер У Біткоїн-спільноті вже привітали Мікеле Фолетті з обранням на посаду очільника швейцарського міста. Володимир Гришенко 15 квітня 2024
Через халвінг майнери можуть продати BTC на $5 млрд Через халвінг майнери можуть продати BTC на $5 млрд Ринок може зіткнутися зі значними викликами у найближчі пів року. Володимир Гришенко 15 квітня 2024