Пенсійний фонд Південної Кореї вклався у Coinbase

Пенсійний фонд Південної Кореї вклався у Coinbase

НПФ придбав акції біржі на суму $19,9 млн. Це перший інвестиційний актив у портфелі фонду, пов'язаний із цифровими валютами.

Національний пенсійний фонд (НПФ) Південної Кореї, третій за величиною активів пенсійний фонд світу, придбав акції Coinbase на суму $19,9 млн. Про це повідомляє The Block.

Звіт, переданий 15 листопада до Комісії з цінних паперів і бірж США, показав, що пенсійний фонд придбав 282 673 акції Coinbase Global у третьому кварталі цього року.

Це перший випадок, коли НПФ, активи якого під управлінням на кінець червня досягли $755 млрд, долучив до свого інвестиційного портфеля цінні папери, пов'язані з біткоїном і криптовалютами.

Раніше зазначалося, що Національний пенсійний фонд дотримується політики, згідно з якою він не має безпосередньо інвестувати у криптоактиви, хоча у 2021 році він одного разу заявив, що збирається інвестувати у біткоїн-біржі.

Фінансове становище Coinbase

Згідно з останнім звітом, виручка Coinbase у третьому кварталі поточного року перевищила оцінки аналітиків, становивши $674,1 млн. Чистий збиток компанії за квартал – $2 млн порівняно зі збитком у розмірі $545 млн за аналогічний період минулого року.

Потенційне схвалення біржових біткоїн-фондів у США викликало інтерес у криптовалютних інвесторів, що може спричинити зростання обсягів інвестицій. Нещодавній стрибок ціни біткоїна, зважаючи на все, також підштовхнув зростання акцій компаній, пов'язаних із цифровими активами.

Що таке біткоїн-біржі?
Що таке біткоїн-біржі?
Завдяки зручності використання та доступності біткоїн-біржі – це найбільш популя...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Як біткоїн може допомогти пенсіонерам

Сьогоднішня пенсійна система неспроможна повністю забезпечити всіх пенсіонерів. Тому актуальним стає використання біткоїна для довгострокових інвестицій, здатних забезпечити фінансову стабільність у похилому віці.

Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна В Україні знову перепишуть закон про цифрові активи, MicroStrategy нарощує запас BTC, +1 заявка на біткоїн-ETF, складність майнінгу знову зросла, Canaan відновлює роботу в Казахстані, Джек Дорсі підтримав інноваційний майніновий проєкт, Bitfarms закуповується новими «асіками». Володимир Гришенко 01 грудня 2023
ARK Invest активно продає акції Coinbase ARK Invest активно продає акції Coinbase За тиждень компанія Кеті Вуд позбавилася акцій біржі на $15 млн. Володимир Гришенко 01 грудня 2023
Курс біткоїна за тиждень: імпульс від MicroStrategy Курс біткоїна за тиждень: імпульс від MicroStrategy Головний цифровий актив відновив стале зростання на тлі великого попиту від найбільшого корпоративного власника біткоїнів. Дмитро Харьков 01 грудня 2023