Пенсійний фонд Південної Кореї вклався у Coinbase

Пенсійний фонд Південної Кореї вклався у Coinbase

НПФ придбав акції біржі на суму $19,9 млн. Це перший інвестиційний актив у портфелі фонду, пов'язаний із цифровими валютами.

Національний пенсійний фонд (НПФ) Південної Кореї, третій за величиною активів пенсійний фонд світу, придбав акції Coinbase на суму $19,9 млн. Про це повідомляє The Block.

Звіт, переданий 15 листопада до Комісії з цінних паперів і бірж США, показав, що пенсійний фонд придбав 282 673 акції Coinbase Global у третьому кварталі цього року.

Це перший випадок, коли НПФ, активи якого під управлінням на кінець червня досягли $755 млрд, долучив до свого інвестиційного портфеля цінні папери, пов'язані з біткоїном і криптовалютами.

Раніше зазначалося, що Національний пенсійний фонд дотримується політики, згідно з якою він не має безпосередньо інвестувати у криптоактиви, хоча у 2021 році він одного разу заявив, що збирається інвестувати у біткоїн-біржі.

Фінансове становище Coinbase

Згідно з останнім звітом, виручка Coinbase у третьому кварталі поточного року перевищила оцінки аналітиків, становивши $674,1 млн. Чистий збиток компанії за квартал – $2 млн порівняно зі збитком у розмірі $545 млн за аналогічний період минулого року.

Потенційне схвалення біржових біткоїн-фондів у США викликало інтерес у криптовалютних інвесторів, що може спричинити зростання обсягів інвестицій. Нещодавній стрибок ціни біткоїна, зважаючи на все, також підштовхнув зростання акцій компаній, пов'язаних із цифровими активами.

Що таке біткоїн-біржі?
Що таке біткоїн-біржі?
Завдяки зручності використання та доступності біткоїн-біржі – це найбільш популя...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Як біткоїн може допомогти пенсіонерам

Сьогоднішня пенсійна система неспроможна повністю забезпечити всіх пенсіонерів. Тому актуальним стає використання біткоїна для довгострокових інвестицій, здатних забезпечити фінансову стабільність у похилому віці.

Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна MicroStrategy продовжує поповнювати біткоїн-резерви, у бірж знизилися запаси біткоїнів, почали рухатися біткоїни влади Німеччини, Bitmain представив новий майнер, в Австралії запускають черговий біткоїн-фонд, Deutsche Telekom буде видобувати BTC, брати Вінклвосси підтримали кампанію Дональда Трампа. Володимир Гришенко 21 червня 2024
Японська біржа BitFlyer купує підрозділ FTX Японська біржа BitFlyer купує підрозділ FTX Нова компанія буде зберігати активи інституціоналів після запуску біткоїн-ETF у Японії. Володимир Гришенко 21 червня 2024
Ранній інвестор Uber та Twitter підтримав Біткоїн Ранній інвестор Uber та Twitter підтримав Біткоїн Навал Равікант назвав головний цифровий актив справжнім засобом заощадження. Володимир Гришенко 21 червня 2024