Хешрейт Біткоїна почав знижуватись

Хешрейт Біткоїна почав знижуватись

Майнінгові компанії вимикають обладнання, яке після халвінгу стало нерентабельним.

Хешрейт Біткоїна швидко знижується, оскільки майнінгові компанії почали вимикати нерентабельне обладнання після четвертого халвінгу. Відповідні дані надав сервіс Blockchain.com.

10 травня хешрейт у мережі Біткоїна впав до більш ніж двомісячного мінімуму в 575 EH/s, після чого трохи відновилася до поточного рівня 586 EH/s.

Хешрейт Біткоїна почав знижуватись
Як змінювався хешрейт протягом року. Джерело: Blockchain.com.

Що думають експерти

За словами керівника відділу досліджень компанії CoinShares Джеймса Баттерфілла, тимчасове падіння було передбачено у звіті компанії від 19 квітня, в якому також очікується, що хешрейт зрештою зросте протягом наступного року.

«Наша модель прогнозує зростання хешрейту до 700 EH/s до 2025 року, хоча після халвінгу він може впасти на 10%, оскільки майнери вимкнуть неприбуткові ASIC», - наголосив представник CoinShares.

Своєю чергою співзасновник і головний операційний директор TeraWulf Назар Хан зауважив, що через халвінг 2024 року під загрозою опиняться лише невеликі майнінгові підприємства з менш енергоефективним обладнанням.

«Якщо у вас фірма, яка просто володіє купою машин і не є прибутковою, то вам доведеться нелегко. Якщо у вас компанія, яка володіє якісною інфраструктурою, здатною постачати недорогу електроенергію, то це справжній актив», - заявив Хан.

Навіщо потрібен калькулятор прибутковості майнінгу
Навіщо потрібен калькулятор прибутковості майнінгу
В індустрії майнінгу працює велика кількість компаній, адже це досить прибуткови...
Ілля Гольдберг 01 грудня 2022

Що буде з майнінговими компаніями

Аналітики вважають, що через різке падіння доходів майнери невдовзі почнуть розпродавати свої біткоїн-резерви. Такий розвиток подій може мати значний вплив на ринок особливо в умовах низької ліквідності та зрештою призведе до різкого коливання курсу.

Біржу Bybit підозрюють у неплатоспроможності Біржу Bybit підозрюють у неплатоспроможності Керівництво торговельного майданчика відкидає звинувачення й прагне довести, що всі кошти знаходяться на місці. Володимир Гришенко 23 травня 2024
Сема Бенкмана-Фріда переводять до нової в’язниці Сема Бенкмана-Фріда переводять до нової в’язниці Де знаходиться нове місце ув’язнення – не розголошується, але, за попередніми даними, десь у Каліфорнії. Володимир Гришенко 23 травня 2024
Акції Metaplanet за тиждень виросли на 158% Акції Metaplanet за тиждень виросли на 158% Швидкому зростанню капіталізації компанії сприяє вдало обрана інвестиційна модель Біткоїн-стратегії. Володимир Гришенко 23 травня 2024