Майнери готуються до розпродажу своїх резервів

Майнери готуються до розпродажу своїх резервів

Доходи компаній, які займаються видобутком біткоїнів, впали через халвінг та зниження комісій.

Майнери невдовзі можуть почати розпродавати свої біткоїн-резерви на тлі різкого падіння доходів. Про це повідомила дослідницько-аналітична компанія Kaiko, передає The Block.

Компанії, які займаються видобутком біткоїнів, покладаються на два джерела доходів: субсидію та комісії за транзакції. Однак останніми днями, насамперед через халвінг та зниження активності у мережі, доходи майнерів почали знижуватись. У перший тиждень травня прибутки майнерів від комісій за транзакції залишалися нижчими, ніж їхні доходи від субсидій за видобуток блоку Біткоїна.

Потенційний розпродаж біткоїнів може мати значний вплив на ринок, особливо в умовах низької ліквідності. За словами аналітиків Kaiko, таким майнінговим компаніям, як Marathon Digital, яка володіє біткоїнами на суму $1,1 млрд, достатньо продати лише частину своїх активів, щоб викликати різкі коливання курсу.

Наскільки підготувались майнери

Халвінг у мережі Біткоїна значно впливає на доходи майнінгових компаній, оскільки кожні приблизно чотири роки кількість нових біткоїнів, що майнери отримують за створення блоку, зменшується вдвічі. Це зниження винагороди означає, що майнери отримують менше біткоїнів за ту ж саму роботу, що може знизити їхні доходи, якщо інші фактори залишаються незмінними. Однак халвінг також часто призводить до зростання ціни біткоїна, оскільки зменшується темп його випуску, що може компенсувати зменшення винагороди.

Перед останнім халвінгом майнінгові компанії добре розуміли виклики, тож вони організували свою роботу таким чином, щоб максимізувати власний прибуток та зміцнити позиції на ринку в середньостроковому періоді. Генеральний директор Hashlabs Mining Джаран Мелеруд також зауважив, що компанії скористались сприятливими умовами останніх двох років, про що свідчить збільшення хешрейту Біткоїна на 70% з січня 2022 року.

Чи прибутковий майнінг біткоїнів?
Чи прибутковий майнінг біткоїнів?
Майнінг біткоїнів — це головний процес усієї мережі, що перевіряє транзакції, за...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Падіння прибутків

Те, що майнери почали втрачати прибутки, помітив ще на самому початку травня і генеральний директор CryptoQuant Кі Янг Джу. За його словами, доходи майнерів знизились до рівня початку 2023 року насамперед через зниження удвічі субсидії після халвінгу.

Крім зменшення видобутку біткоїнів негативно вплинуло на прибутковість компаній зниження самого курсу BTC. Але попри ситуацію що склалася, як зауважив голова CryptoQuant, майнери не поспішають продавати біткоїни зі своїх резервів.

Біржу Bybit підозрюють у неплатоспроможності Біржу Bybit підозрюють у неплатоспроможності Керівництво торговельного майданчика відкидає звинувачення й прагне довести, що всі кошти знаходяться на місці. Володимир Гришенко 23 травня 2024
Сема Бенкмана-Фріда переводять до нової в’язниці Сема Бенкмана-Фріда переводять до нової в’язниці Де знаходиться нове місце ув’язнення – не розголошується, але, за попередніми даними, десь у Каліфорнії. Володимир Гришенко 23 травня 2024
Акції Metaplanet за тиждень виросли на 158% Акції Metaplanet за тиждень виросли на 158% Швидкому зростанню капіталізації компанії сприяє вдало обрана інвестиційна модель Біткоїн-стратегії. Володимир Гришенко 23 травня 2024