Riot Platforms збільшить хешрейт на 60%

Riot Platforms збільшить хешрейт на 60%

Компанія зможе наростити майнінгові потужності завдяки партнерству з MicroBT.

Найбільша у США майнінгова компанія Riot Platforms оголосила про партнерство з виробником ASIC-майнерів MicroBT, що дасть можливість наростити хешрейт більш ніж на половину до наступного халвінгу 2024 року. Про це повідомляє Bitcoin Magazine.

Результатом такої колаборації стане перенесення виробництва компанією MicroBT у США. До того ж це забезпечить майнерами дата-центри Riot у Корсикані (штат Техас), що значно збільшить потужності компанії до 1,6 ГВт. До середини 2024 року, після повної установки 33 000 додаткових пристроїв, хешрейт Riot Platforms зросте приблизно на 61% і становитиме понад 20 EH/s. Таке значне зростання продуктивності ще більше зміцнить позиції Riot як провідного гравця в індустрії майнінгу біткоїна.

«Для тих, хто переймається нашим енергоспоживанням: нові пристрої більш ефективні в цьому питанні... Для тих, хто каже, що дата-центри для майнінгу біткоїнів не вирішують проблему з працевлаштуванням, ми допомагаємо створити сотні робочих місць, між виробничим підприємством MicroBT у Пенсільванії та нашим найсучаснішим дата-центром, який з'явиться у Корсикані», – повідомили у компанії Riot.

Крім того, завдяки партнерству між Riot і MicroBT виробництво пристроїв для видобутку біткоїнів, яке раніше було зосереджено в Азії, переїде на підприємства у США, що створить можливості для працевлаштування місцевого населення.

Про компанії Riot та MicroBT

На сьогоднішній день Riot Platforms вважається найбільшою публічною майнінговою компанією з капіталізацією понад $2 млрд. Вона має центри обробки даних з видобутку біткоїнів у центральному Техасі, а також виробництво електричних розподільчих пристроїв у Денвері, штат Колорадо. На початку цього року Riot Blockchain провів ребрендинг, змінив назву на Riot Platforms. Таким чином гігант вирішив наголосити на «зростаючій диверсифікації» бізнес-операцій.

MicroBT – відомий виробник обладнання для майнінгу. Широку популярність принесла серія ASIC-майнер під назвою WhatsMiner. Компанія заснована у 2016 році і з того часу є постійним гравцем на ринку. Сьогодні MicroBT виступає за використання відновлюваної енергії, вважаючи, що понад 90% тепла, яке виробляється майнерами, можна збирати та використовувати з користю, наприклад для опалення.

Що таке майнінг біткоїнів?
Що таке майнінг біткоїнів?
Найпопулярніші питання, що виникають у людей стосовно Біткоїна, пов’язані з похо...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Нові майнери MicroBT

Минулого місяця MicroBT представила три нових ASIC-майнери лінійки WhatsMiner: моделі M50S++, M53S++ та M56S++.

Кожна з цих моделей має особливості.


Компанії в США хочуть зобов'язати звітувати про LN-транзакції Компанії в США хочуть зобов'язати звітувати про LN-транзакції Запропонований законопроєкт має «захистити від маніпуляцій та шахрайства» на ринку. Володимир Гришенко 29 вересня 2023
Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Біткоїн у Китаї стає дедалі легальнішим, SEC продовжує відкладати заявки на біткоїн-ETF, MicroStrategy нарощує запаси BTC, Human Rights Foundation роздасть гранти, майнери видобули «зламаний» блок, в Україні правоохоронців навчатимуть шукати цифрові активи, у Coinbase виявили майже 1 млн BTC. Володимир Гришенко 29 вересня 2023
У Казахстані майнери вимагають знизити ціни на електроенергію У Казахстані майнери вимагають знизити ціни на електроенергію Інакше майнінгові компанії обіцяють остаточно згорнути свою діяльність. Володимир Гришенко 29 вересня 2023