MicroBT представила три нових ASIC-майнери

MicroBT представила три нових ASIC-майнери

Пристрої використовують повітряне, водяне та імерсійне охолодження.

Компанія MicroBT, що спеціалізується на виробництві майнінгового обладнання, представила три нових ASIC-майнери лінійки WhatsMiner. Про це вона повідомила у себе у Twitter.

Йдеться про моделі M50S++, M53S++ та M56S++, кожна з яких має свої особливості.

Наприклад, модель WhatsMiner M50S++ – звичайний майнер із повітряним охолодженням. Його потужність становить 150 Тх/с, а ефективність – 22 Дж/Тх.

Модель M53S має водяне охолодження. Її потужність становить 320 Тх/с з аналогічною ефективністю у 22 Дж/Тх.

Третя модель M56S + + використовує імерсійне охолодження. Вона видає 230 Тх/с за тієї ж ефективності 22 Дж/Тх.

Що таке MicroBT

MicroBT – виробник майнінгового обладнання, найбільш відомий своєю серією ASIC-майнерів під назвою WhatsMiner. Компанія заснована 2016 року і відтоді є сталим гравцем на ринку.

На тлі проблем з екологією, енергетичною кризою та глобальним потеплінням компанія виступає за використання відновлюваної енергії. У MicroBT вважають, що понад 90% тепла, що виробляється майнерами, можна збирати та застосовувати з користю, наприклад для опалення.

Як правильно обрати ASIC
Як правильно обрати ASIC
Хоча вибір кращого обладнання для майнінгу біткоїнів не найпростіша справа, цей ...
Ілля Гольдберг 22 листопада 2022

Нові моделі конкурентів

На початку року лідер на ринку майнінгового обладнання компанія Bitmain представила нову модель ASIC-майнера – S19j Pro+ потужністю до 122 Тх/с.

Новий пристрій є модернізованою версією популярної моделі S19j Pro та споживає 3355 Вт. Ефективність майнера становить 27,5 Дж/Тг.

Бразилія до кінця року врегулює Біткоїн-індустрію Бразилія до кінця року врегулює Біткоїн-індустрію Також пройдуть публічні консультації щодо правил ведення бізнесу провайдерами цифрових послуг. Володимир Гришенко 21 травня 2024
Розробників Samourai Wallet захищатиме новий Біткоїн-фонд Розробників Samourai Wallet захищатиме новий Біткоїн-фонд The Bitcoin Policy Institute створив для захисту розробників некастодіальних інструментів фонд Peer-to-Peer Rights Fund. Володимир Гришенко 21 травня 2024
Британський суд визнав Крейга Райта брехуном Британський суд визнав Крейга Райта брехуном Австралієць більше не зможе судитись з Біткоїн-розробниками у британській юрисдикції. Володимир Гришенко 21 травня 2024