MicroBT представила три нових ASIC-майнери

MicroBT представила три нових ASIC-майнери

Пристрої використовують повітряне, водяне та імерсійне охолодження.

Компанія MicroBT, що спеціалізується на виробництві майнінгового обладнання, представила три нових ASIC-майнери лінійки WhatsMiner. Про це вона повідомила у себе у Twitter.

Йдеться про моделі M50S++, M53S++ та M56S++, кожна з яких має свої особливості.

Наприклад, модель WhatsMiner M50S++ – звичайний майнер із повітряним охолодженням. Його потужність становить 150 Тх/с, а ефективність – 22 Дж/Тх.

Модель M53S має водяне охолодження. Її потужність становить 320 Тх/с з аналогічною ефективністю у 22 Дж/Тх.

Третя модель M56S + + використовує імерсійне охолодження. Вона видає 230 Тх/с за тієї ж ефективності 22 Дж/Тх.

Що таке MicroBT

MicroBT – виробник майнінгового обладнання, найбільш відомий своєю серією ASIC-майнерів під назвою WhatsMiner. Компанія заснована 2016 року і відтоді є сталим гравцем на ринку.

На тлі проблем з екологією, енергетичною кризою та глобальним потеплінням компанія виступає за використання відновлюваної енергії. У MicroBT вважають, що понад 90% тепла, що виробляється майнерами, можна збирати та застосовувати з користю, наприклад для опалення.

Як правильно обрати ASIC
Як правильно обрати ASIC
Хоча вибір кращого обладнання для майнінгу біткоїнів не найпростіша справа, цей ...
Ілля Гольдберг 22 листопада 2022

Нові моделі конкурентів

На початку року лідер на ринку майнінгового обладнання компанія Bitmain представила нову модель ASIC-майнера – S19j Pro+ потужністю до 122 Тх/с.

Новий пристрій є модернізованою версією популярної моделі S19j Pro та споживає 3355 Вт. Ефективність майнера становить 27,5 Дж/Тг.

В Африці виробництво шоколаду оптимізували за рахунок майнінгу В Африці виробництво шоколаду оптимізували за рахунок майнінгу Сушіння какао-бобів за допомогою «асіків» відбувається втричі швидше, ніж на сонці. Володимир Гришенко 04 грудня 2023
Катар може інвестувати в біткоїн до $500 млрд Катар може інвестувати в біткоїн до $500 млрд Для цього влада країни планує використовувати Суверенний фонд добробуту Катару. Євген Комчук 04 грудня 2023
Біткоїн обійшов за капіталізацією компанію Уоррена Баффета Біткоїн обійшов за капіталізацією компанію Уоррена Баффета Капіталізація головного цифрового активу досягла $811 млрд, а Berkshire Hathaway – $779 млрд. Володимир Гришенко 04 грудня 2023