MicroBT представила три нових ASIC-майнери

MicroBT представила три нових ASIC-майнери

Пристрої використовують повітряне, водяне та імерсійне охолодження.

Компанія MicroBT, що спеціалізується на виробництві майнінгового обладнання, представила три нових ASIC-майнери лінійки WhatsMiner. Про це вона повідомила у себе у Twitter.

Йдеться про моделі M50S++, M53S++ та M56S++, кожна з яких має свої особливості.

Наприклад, модель WhatsMiner M50S++ – звичайний майнер із повітряним охолодженням. Його потужність становить 150 Тх/с, а ефективність – 22 Дж/Тх.

Модель M53S має водяне охолодження. Її потужність становить 320 Тх/с з аналогічною ефективністю у 22 Дж/Тх.

Третя модель M56S + + використовує імерсійне охолодження. Вона видає 230 Тх/с за тієї ж ефективності 22 Дж/Тх.

Що таке MicroBT

MicroBT – виробник майнінгового обладнання, найбільш відомий своєю серією ASIC-майнерів під назвою WhatsMiner. Компанія заснована 2016 року і відтоді є сталим гравцем на ринку.

На тлі проблем з екологією, енергетичною кризою та глобальним потеплінням компанія виступає за використання відновлюваної енергії. У MicroBT вважають, що понад 90% тепла, що виробляється майнерами, можна збирати та застосовувати з користю, наприклад для опалення.

Як правильно обрати ASIC
Як правильно обрати ASIC
Хоча вибір кращого обладнання для майнінгу біткоїнів не найпростіша справа, цей ...
Ілля Гольдберг 22 листопада 2022

Нові моделі конкурентів

На початку року лідер на ринку майнінгового обладнання компанія Bitmain представила нову модель ASIC-майнера – S19j Pro+ потужністю до 122 Тх/с.

Новий пристрій є модернізованою версією популярної моделі S19j Pro та споживає 3355 Вт. Ефективність майнера становить 27,5 Дж/Тг.

Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Україна впровадить норми MiCA, але поки не змінить статусу Біткоїна, Ledger призупинив випуск Recover, Trezor прозвітував про зростання продажів, розроблено новий протокол другого рівня, поодинокий майнер здобув блок Біткоїна, закривається біржа Hotbit, а на активи Celsius знайшовся покупець. Володимир Гришенко 26 травня 2023
Продаж гаманців Trezor зріс на 900% Продаж гаманців Trezor зріс на 900% Покупці звернули увагу на продукти компанії на тлі негативних новин про її конкурента – Ledger. Володимир Гришенко 26 травня 2023
Курс біткоїна за тиждень: помірна корекція Курс біткоїна за тиждень: помірна корекція Невизначеність щодо перемовин про підняття стелі держборгу США впливає на інвесторів. Дмитро Харьков 26 травня 2023