Майнери у травні отримали понад $900 млн сукупного доходу

Майнери у травні отримали понад $900 млн сукупного доходу

Лише комісії за транзакції принесли їм понад $120 млн.

Сукупний дохід від майнінгу біткоїнів у травні зріс порівняно з попереднім місяцем на 13,7% і становив $916 млн. Про це повідомляє The Block.

При цьому комісії за транзакції принесли майнерам $120 млн. Значне зростання було викликане високою активністю в мережі через ажіотаж навколо Ordinals і BRC-20, що підвищило попит на простір блоків у мережі.

Майнери у травні отримали понад $900 млн сукупного доходу
Транзакції у мережі Біткоїна. Джерело: The Block

Сумарний обсяг біткоїн-транзакцій у травні досяг $16,9 млн, що на 57% вище за квітневий показник.

Скільки заробляють майнери на день

У травні в середньому майнінгові компанії заробляли $29,6 млн на день. Максимального рівня доходи досягли 8 березня – $41,7 млн на день. Зазначимо, що на початку року вони склали трохи більше ніж $16 млн на день.

Доходи почали активно зростати після введення протоколу Ordinals та розміщення записів у блокчейні Біткоїна. Це призвело до того, що сума та загальні обсяги комісій рекордно зросли. Так, у травні загальний обсяг комісій у мережі Біткоїна досяг п'ятирічного максимуму 13,4 BTC на годину.

Чи прибутковий майнінг біткоїнів?
Чи прибутковий майнінг біткоїнів?
Майнінг біткоїнів — це головний процес усієї мережі, що перевіряє транзакції, за...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Резерви майнерів

Сукупні резерви майнерів досягли шестимісячного максимуму і становили 1,83 млн BTC. З початку року майнінгові компанії постійно збільшують запаси монет. Динаміку пов'язують як зі зростанням курсу біткоїна, так і зі стабілізацією фінансового стану майнерів.

Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Трамп приїде на Bitcoin 2024, від біткоїн-резервів Німеччини залишилось небагато, трейдери у збитках через падіння курсу BTC, Metaplanet купила ще 43 біткоїна, індекс жадібності й страху на півторарічному мінімумі, серед країн з прийняття BTC лідирує Аргентина. Володимир Гришенко 12 липня 2024
Акції Iris Energy падають після того, як її порівняли з Toyota Prius Акції Iris Energy падають після того, як її порівняли з Toyota Prius Експерти Culper Research вважають, що акції майнера «дико переоцінені» і мали б коштувати на 52%-79% менше. Володимир Гришенко 12 липня 2024
Курс біткоїна за тиждень: помірний оптимізм Курс біткоїна за тиждень: помірний оптимізм Головний цифровий актив продовжує стало відновлюватися, попри продажі монет урядом Німеччини. Дмитро Харьков 12 липня 2024