Майнери у травні отримали понад $900 млн сукупного доходу

Майнери у травні отримали понад $900 млн сукупного доходу

Лише комісії за транзакції принесли їм понад $120 млн.

Сукупний дохід від майнінгу біткоїнів у травні зріс порівняно з попереднім місяцем на 13,7% і становив $916 млн. Про це повідомляє The Block.

При цьому комісії за транзакції принесли майнерам $120 млн. Значне зростання було викликане високою активністю в мережі через ажіотаж навколо Ordinals і BRC-20, що підвищило попит на простір блоків у мережі.

Майнери у травні отримали понад $900 млн сукупного доходу
Транзакції у мережі Біткоїна. Джерело: The Block

Сумарний обсяг біткоїн-транзакцій у травні досяг $16,9 млн, що на 57% вище за квітневий показник.

Скільки заробляють майнери на день

У травні в середньому майнінгові компанії заробляли $29,6 млн на день. Максимального рівня доходи досягли 8 березня – $41,7 млн на день. Зазначимо, що на початку року вони склали трохи більше ніж $16 млн на день.

Доходи почали активно зростати після введення протоколу Ordinals та розміщення записів у блокчейні Біткоїна. Це призвело до того, що сума та загальні обсяги комісій рекордно зросли. Так, у травні загальний обсяг комісій у мережі Біткоїна досяг п'ятирічного максимуму 13,4 BTC на годину.

Чи прибутковий майнінг біткоїнів?
Чи прибутковий майнінг біткоїнів?
Майнінг біткоїнів — це головний процес усієї мережі, що перевіряє транзакції, за...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Резерви майнерів

Сукупні резерви майнерів досягли шестимісячного максимуму і становили 1,83 млн BTC. З початку року майнінгові компанії постійно збільшують запаси монет. Динаміку пов'язують як зі зростанням курсу біткоїна, так і зі стабілізацією фінансового стану майнерів.

Майнінг може скоротити глобальні викиди на 8% Майнінг може скоротити глобальні викиди на 8% Замість критики енергомісткості Біткоїна слід використовувати його можливості, вважають в IRM. Євген Комчук 22 вересня 2023
Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Записи Ordinals заповнили блоки Біткоїна, Mt. Gox почекає з виплатами, складність майнінгу зросла, зі «сплячого» гаманця вивели 2100 BTC, біткоїн на першому місці за прибутковістю, Hut 8 та US Bitcoin об'єднаються, новий фонд від BitGo та Swan. Володимир Гришенко 22 вересня 2023
Засновник FTX залишиться у в'язниці до наступного засідання суду Засновник FTX залишиться у в'язниці до наступного засідання суду Суддя вирішив, що Сем Бенкман-Фрід може чинити тиск на свідків у справі. Володимир Гришенко 22 вересня 2023