Майнери заробляють близько $30 млн на день

Майнери заробляють близько $30 млн на день

Доходи майнерів значно зросли від початку року через збільшення попиту на простір блоку.

Станом на 17 травня майнери заробляють $29,6 млн на день. Позитивний тренд спостерігається з січня цього року, свідчать дані YCharts.

Максимального рівня доходи майнерів досягли 8 березня – $41,7 млн на день. Останніми днями вони коливаються у районі $30 млн. Для порівняння, на початку року вони становили трохи більше за $16 млн на день.

Майнери заробляють близько $30 млн на день
Щоденні доходи майнерів за останній рік. Джерело: YCharts.

Головним чинником такого зростання стало запровадження протоколу Ordinals та активне розміщення записів у блокчейні Біткоїна. Як наслідок – сума та загальні обсяги комісій рекордно зросли. Так, цього місяця загальний обсяг комісій у мережі Біткоїна досяг 5-річного максимуму в 13,4 BTC на годину.

Чи прибутковий майнінг біткоїнів?
Чи прибутковий майнінг біткоїнів?
Майнінг біткоїнів — це головний процес усієї мережі, що перевіряє транзакції, за...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Активність у мережі

Попри великий попит на простір блоку, активність унікальних адрес у мережі Біткоїна залишається незначною, що типово для періодів виходу з ведмежого ринку. Наразі кількість активність адрес становить близько 772 000 на день, що є мінімальним рівнем з липня 2021 року.

Більшість інвесторів та трейдерів спостерігають за зміною макроекономічного середовища та регуляторними рішеннями центробанків. Проте кити й ходлери продовжують активно акумулювати коїни.

Ініціативи майнерів

Один із найбільших майнерів Riot Platforms подав позов проти регіональної компанії Rhodium Enterprises, вимагаючи сплатити $26 млн як зобов’язання щодо послуг з хостингу й обслуговування. Натомість майнінговий стартап Cormint залучив $30 млн інвестицій у Серії А.

Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Підсумки тижня: головні події у світі Біткоїна Україна впровадить норми MiCA, але поки не змінить статусу Біткоїна, Ledger призупинив випуск Recover, Trezor прозвітував про зростання продажів, розроблено новий протокол другого рівня, поодинокий майнер здобув блок Біткоїна, закривається біржа Hotbit, а на активи Celsius знайшовся покупець. Володимир Гришенко 26 травня 2023
Продаж гаманців Trezor зріс на 900% Продаж гаманців Trezor зріс на 900% Покупці звернули увагу на продукти компанії на тлі негативних новин про її конкурента – Ledger. Володимир Гришенко 26 травня 2023
Курс біткоїна за тиждень: помірна корекція Курс біткоїна за тиждень: помірна корекція Невизначеність щодо перемовин про підняття стелі держборгу США впливає на інвесторів. Дмитро Харьков 26 травня 2023