Майнери заробляють близько $30 млн на день

Майнери заробляють близько $30 млн на день

Доходи майнерів значно зросли від початку року через збільшення попиту на простір блоку.

Станом на 17 травня майнери заробляють $29,6 млн на день. Позитивний тренд спостерігається з січня цього року, свідчать дані YCharts.

Максимального рівня доходи майнерів досягли 8 березня – $41,7 млн на день. Останніми днями вони коливаються у районі $30 млн. Для порівняння, на початку року вони становили трохи більше за $16 млн на день.

Майнери заробляють близько $30 млн на день
Щоденні доходи майнерів за останній рік. Джерело: YCharts.

Головним чинником такого зростання стало запровадження протоколу Ordinals та активне розміщення записів у блокчейні Біткоїна. Як наслідок – сума та загальні обсяги комісій рекордно зросли. Так, цього місяця загальний обсяг комісій у мережі Біткоїна досяг 5-річного максимуму в 13,4 BTC на годину.

Чи прибутковий майнінг біткоїнів?
Чи прибутковий майнінг біткоїнів?
Майнінг біткоїнів — це головний процес усієї мережі, що перевіряє транзакції, за...
Bitcoin Magazine 24 липня 2022

Активність у мережі

Попри великий попит на простір блоку, активність унікальних адрес у мережі Біткоїна залишається незначною, що типово для періодів виходу з ведмежого ринку. Наразі кількість активність адрес становить близько 772 000 на день, що є мінімальним рівнем з липня 2021 року.

Більшість інвесторів та трейдерів спостерігають за зміною макроекономічного середовища та регуляторними рішеннями центробанків. Проте кити й ходлери продовжують активно акумулювати коїни.

Ініціативи майнерів

Один із найбільших майнерів Riot Platforms подав позов проти регіональної компанії Rhodium Enterprises, вимагаючи сплатити $26 млн як зобов’язання щодо послуг з хостингу й обслуговування. Натомість майнінговий стартап Cormint залучив $30 млн інвестицій у Серії А.

У Bernstein радять купити акції кількох майнінгових компаній У Bernstein радять купити акції кількох майнінгових компаній Riot Platforms і CleanSpark ймовірно зможуть швидко адаптуватися до умов ринку після халвінгу. Володимир Гришенко 17 квітня 2024
На біржах можуть закінчитися біткоїни На біржах можуть закінчитися біткоїни Резерви торгових майданчиків наразі становлять 2 млн ВТС. Володимир Гришенко 17 квітня 2024
Павло Дуров розповів про свої біткоїни Павло Дуров розповів про свої біткоїни Засновник месенджера Telegram Павло Дуров розповів про свої біткоїни в інтерв’ю журналісту Такеру Карлсону. Володимир Гришенко 17 квітня 2024